Mění svůj život: seznamte se s členy Internshipu – StreetGame.cz
Žena tvrdý oříšek

Mění svůj život: seznamte se s členy Internshipu

StreetGame.cz je komunita mužů okolo svádění a osobního rozvoje. Pořádáme akce – hlavně kurzy, kde v menším počtu balíme holky na ulici, a velké Přednášky pro desítky chlapů najednou. Také sdílíme informace na společném fóru. Naším nejlepším, nejelitnějším programem pak je Internship. Jeho členové se zavázali k obrovskému množství práce, které z nich v budoucnu udělá leadery komunity. Jací lidé to jsou, a co je čeká?

Poznámka: toto není reklama, nábor do Internshipu už je měsíce uzavřen, nelze se přihlásit.

I když byl leden, Internship se rozběhl okamžitě po uzavření náboru. Jak totiž říká staré přísloví: kdo neoslovuje holky v zimě, má zkažené jaro. Teplé měsíce si musíte maximálně užít, ne trávit je v té nejtěžší fázi rozbíhání momenta od nuly… (Zákon o momentu nám říká, že nejtěžší oslovení měsíce je první ten měsíc, nejtěžší oslovení dne je první ten den, nejtěžší oslovení hodiny je první tu hodinu…)

Zimní kurzy jsme trávili hlavně v teple obchodních center a jen občas se otužili venku. Vždy osazenstvo mixuju, aby nikdo neměl kurzy pořád společně se stejnými žáky, ale vždy poznal někoho dalšího podobně zapáleného. Členy také zasvěcuji do chodu webu a často se jich ptám, co by zlepšili. Všechny podporuju v psaní deníku, který pak čtu, a kdykoli chtějí, můžou si se mnou naplánovat skype hovor, hlavně na večer. Tam pak individuálně jdeme do hloubky.

Jak se otepluje, přesouváme se z nákupních center na rozkvetlé jarní ulice. Zkoušíme také specializované kurzy, třeba v metru, na Náplavce, večerní kurz nebo kurz na koupališti.

Každého člena Internshipu čeká minimálně 10 kurzů. Většina čtenářů má za sebou alespoň 1 kurz a asi víte, jak moc vás to transformovalo… Teď si představte, co se s člověkem stane, jakmile jich prožije 10! Raději mezi kurzy nechávám alespoň pár dní pauzu, aby je rodina ještě poznala…

Jak bude jaro pokračovat, začnu povolávat vybrané Internshipisty k dalším povinnostem. Budu potřebovat lidi, kteří mi budou asistovat na přednáškách, možná vést kurzy se mnou, možná sami přednášet… A jediní lidé, kteří toto mohou dělat ve StreetGame.cz kvalitě, jsou mí přímí studenti. Vytvoříme elitní četu, která není jen mistry starých pravidel, ale posouvá samotný obor svádění dál a dál… Nejrevolučnější zjištění pak budou Internshipisté moci vydávat jako vlastní produkty zaštítěné značkou StreetGame.cz.

Mezi tím se s každým pravidelně potkávám, balím s ním holky, vystupuju s ním z komfortní zóny, volám si s ním přes skype, čtu jeho deník… Abych zajistil maximální možný progres. Kdo si této péče tedy užívá?

KapitánLáska

To je ten chlapík, který zachránil This Is Game! Abyste rozuměli… Při vydávání ebooku o vážných vztazích This Is Game jsem toho spoustu nasliboval… KapitánLáska byl jeden z prvních lidí, kteří rychle po vydání přesně podle knížky rozjeli svou polygamii a dokázali, že to funguje nejen mě a Adamovi, ale i ostatním.

Přesto, že KapitánLáska tráví spoustu času v zahraničí, vídal jsem ho dále na kurzech a přednáškách a jako asi většina z nás jsem četl jeho kultovní deník, který není v Klubové sekci a je tak přístupný všem, kteří se na fóru registrují.

Když jsem zjistil, že se přihlásil do Internshipu, byl jsem nadšen! V Kapitánovi se zároveň snoubí extrémní uvolněnost (nestará se, dělá co ho baví, nosí vytahané oblečení…) s šílenou motivací (málo spí, protože chodí do dvou prací, sjíždí svahy a píchá holky). Na přednášku Doteky přijel stopem až ze zahraničí. Představuje tak jakýsi budhistický ideál.

Deek


Pokud plníte svůj domácí úkol, Deeka už byste rozhodně také měli znát. Perfektně winguje, možná i radši, než sám balí. Přes svůj mladý věk už dosáhl extrémního spirituálního pochopení. Sám píše:

Už po prvním kurzu v Internshipu můžu říct, že mi zásadně změnil život. Došel jsem domů a mé tělo naprosto klidné. Po chvíli začalo „střízlivět“ ze všech hormonů vyplavených při kurzu. Pomalu jsem si uvědomoval, co se vlastně stalo. Šíleně se mi změnil pohled na svět a začal jsem na vlastní kůži chápat spirituálnost při streetování. Myslel jsem, že limitujícím přesvědčením už nevěřím, ale po tomhle zážitku ne že jim nevěřím, ale připadají mi naprosto nereálné. Prožil jsem nejlepší den z dosavadního života a to je teprve začátek!

Mickey

Ještě před pár měsíci byl Mickey brutální sociofobik. Pak se impulzivně přihlásil na první kurz. Moc toho v tu chvíli ještě nevěděl a tak prý příliš nechápal, co to na něj vlastně křičím… Vše pak rychle dostudoval a potkávali jsme se stále častěji. K tomu se přestěhoval do většího města, změnil šatník, začal chodit na kurzy herectví… Dnes byste ho nepoznali.

Navíc se živí internetovým marketingem a už v mládí si vytvořil velký pasivní příjem. (Členové komunity jsou nejčastěji inženýři, programátoři nebo podnikatelé). Sám Mickey napsal:

Musím poděkovat Princovi, protože je to týpek a jsem rád, že jsem ho poznal. Držel jsem se s ním v dobré náladě a hlavně mě do ní dostal. Všechny změny, které jsem zaznamenal, jsou z velké části jeho „vina“. S holkama, které znám déle, komunikuju jinak a reagují na to (nechci přímo jít do holek od kámošů, ale aspoň zkouším posílat pohledem představu líbání nebo si na nich trénuji aspoň hlas či dýchání). Jeho přítomnost má účinky jako nějaká droga. Ukázal opět, že umí a povedlo se mu to s jeho cíli, na které zaměřil.

Spinning

Spinning je přirozeně charismatický, bohatý chlapík. Měl by se docela dobře se streetgame i bez ní… On ale chtěl více! Drží náš rekord, protože na svůj první kurz přiletěl až z Ameriky. Nedávno se ze Států vrátil na trvalo, takže nezažil zimní grind a užívá si Internshipu až v teplých měsících.

On

Klement kvůli šílenosti progresů dostal svůj vlastní článek.

Neo

Další talent, který chtěl od života ještě více a rozhodl si to vzít! Vydal se proto na cestu. Sám napsal:

„Začal jsem změnu, která by mě měla přivést na úplně jinou úroveň … našel sem si čas na cvičení, koupil permici na rok do fitka a začal každé ráno cvičit. Cvičil sem už dřív, ale na čas sem toho právě zanechal. Před týdnem, jsem si nechal sepsat plán a jídelníček, jelikož tomu chci dávat víc. Začal se zajímat o Krav magu a další věci, o kterých později určitě napíšu.

Zmiňoval jsem zde již věci ohledně toho, jak sem se dal na cestu změny – aktivnější posilovna – změna jídelníčku – dokončení projektu a rozjetí podnikání – je tomu asi víc jak měsíc a půl, kdy jsem s tím začal a dost mě to naplňuje. Zítra přijde poslední část, která by měla být tou nejlepší změnou – Intership program.“

Od té doby opíchal například vdanou ženu nebo tanečnici ve strip clubu, které jiní jen platili.

Symche

Symche zatím vyniká mírností a citlivostí. Má rád přírodu a relaxuje spíš sám, než mezi lidmi. Když osloví holku, často se nalezne v nudné diskusi o tom, co studuje jeho bratranec a jak často kdo jezdí metrem…

Brzy se stane jedním z dalších mých příkladů, že introverze se dá léčit. Učím ho, jak se stát „lidskou drogou“ a zažehnout všude okolo sebe party. Překonává bariéru dotýkání, výrazně změnil oblékání, začal posilovat… Mezi prvním a čtvrtým kurzem mu dokonce výrazně zhrubnul hlas. (Zvýšení hladiny testosteronu po zkoušce mužství je typickým důvodem, proč kluci, kteří už v 15 chodí na kurzy, jako je Streetař, působí o tolik vyspěleji, než jejich vrstevníci.)

Tomas1212

Tomáš je správně ponořen do teoretické roviny svádění – zná už kdejaká přístup. Chodil na kurzy ještě v době, kdy neexistovalo fórum. Možná znáte jeho deník z období, kdy podnikal každodenní výzvy. Bez pravidelné motivace v podobě Internshipu ale dříve pokaždé polevil v akci.

Zápolí navíc se svou prací programátora. Po 8 hodinách u počítače se člověk nenachází zrovna v tom správném rozpoložení pro balení holek… Proto musí programátoři na streetgame dřít o to více.

 

To byla první várka členů Internshipu! (Pokud jsem vás dnes vynechal, přijde na vás jindy…) Který profil vás zaujal nejvíce? V budoucnu o každém z nich každopádně ještě uslyšíte! Většinu z Internshipistů budete moct osobně potkat na SuperKonferenci, a další známé tváře komunity s nimi.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: