Mechanismy, kterými balení holek transformuje osobnost – StreetGame.cz
Cesta na vrchol světa

Mechanismy, kterými balení holek transformuje osobnost

Když se seznámíte s dostatkem streetařů, budete překvapení: většinu z nich netvoří věční nadrženci běhající za holkama, ale inteligentní lidé, hledající nejúčinnější formy osobního rozvoje. Proč jim tahle funguje tak dobře?

1) Socializace

Kolik starých lidí si o svých problémech chodí popovídat do lékárny?

Lidé jsou společenští tvorové, kteří potřebují ostatní nejen k pouhému přežití, ale také k rozvoji mozku, zachování duševního zdraví a celkovému pocitu štěstí.

Vzájemné jednání se ale musíme učit. I sám sebe ostatně člověk dokonale pozná až skrze jiné lidi (proto se tolik vyplatí udržovat vztahy s rodinou, prozkoumat, jakým problémům čelili vaši prarodiče, jak se od nich můžete poučit…).

Bohužel ne každý byl v dětství, ve škole, v práci… dostatečně sociálně exponován na to, aby emoční inteligenci ovládl. Kolektivy prosté žen, plné introvertních techniků na průmyslových školách poznamenaly vývoj mnoha mladých mužů. (Sama průmyslovka nedělá problém – ten se vyskytne, když po takové škole přijdete domů a strávíte zbytek dne sami na počítačem.)

Pokud sociální kruh nenabídl dostatek zkušeností pro rozvoj emoční inteligence, stále existuje cheat: jít ven a bavit se s neznámými lidmi. S některými si ostatně speciálně padnete do oka, a brzy se z nich stanou známí. Při tvorbě svého sociálního kruhu tak získáte svobodu a nebudete muset čekat, co vám přidělí náhoda.

Tady ale nestačí „snažit se aplikovat nějaké triky z článků ve svém sociálním kruhu“. Nestačí ani „chodit lovit osamocené holky“. Potřebujete pravou, nefalšovanou streetgame se vším všudy, včetně oslovování dvojiček, skupinek, spřátelování kluků…

2) Budování houževnatosti

Streetgame ničí ego. Vaše domněnky se potkají s realitou, holky vás budou odmítat, překonávání do některých situací bude bolet…

Streetgame ničí ego, a buduje opravdové vnitřní sebevědomí, nezávislé na validaci ostatních.

Kdyby úspěchy na streetgame přicházely snadno, musely bychom si najít jinou metodu. Právě překonávání se buduje vůli, a odmítnutí vytváří houževnatost.

3) Důraz komunity na zdraví a budování skvělého života celkově

Slaboch půjde na streetgame 3x, nasbírá pár odmítnutí a pak si raději najde nějaký důvod, proč to nedělat. Za to úzké jádro komunity je plné úspěšných lidí, žraloků se silnou osobní misí. Tihle lidé vás vždycky budou motivovat ke vzdělávání, sportu, navýšení příjmů…

Najdeme si na to minutku na každém kurzu. Stovky lidí jsem osobně učil meditoval. Kladl jim na srdce, aby nepili alkohol a nekouřili. Doporučoval jim cvičit. Odpovídal na dotazy okolo stravy. Doporučoval jim stát se ve svém životě opravdovým leaderem a expertem na něco.

Samozřejmě mnohdy mě lidé přeruší: „A o čem s holkou mluvit?“ Ne každý hned chápe, jak je životní styl důležitý, ale jakmile je jeho touha po přesných postupech uspokojena a on se sebejistě vyzbrojen vydá do akce, brzy tam zjistí, že vše je hlavně o skvělém životě a vysoké pasivní přitažlivosti.

4) Strach roste, když před ním utíkáte…

…a mizí, jakmile mu čelíte.

Streetgame vyléčila mou sociální fóbii.

Chození ven, oslovování, tanec, zpěv, doteky, sex… To vše bývalo problémem, a už není. Nepopsatelná svoboda…

5) Sebepoznání a možnost adresovat stará traumata

Sami sebe nejlépe poznáte až v akci.

Nejde vždy o to, sbalit nějakou holku, ale spíše zažít dobrodružství, vidět, jak to ve světě venku funguje…

Jakmile začnete v akci pozorovat, co vás triggeruje, získá teprve veškerá terapeutická práce (psycholog, meditace, psaní deníku…) pořádné grády.

6) Trénink přítomnosti

Adrenalin, který se vylučuje při výstupech z komfortní zóny na streetgame, je zároveň hormonem přítomnosti, hormonem „prožití života na plno“.

Meditace přináší šílené množství pozitivních účinků, všechny (a další navíc) jsou pak přítomny i při meditaci spojené se streetgame.

Někoho pak může napadnout: „Nezpůsobují hormony jako adrenalin a dopamin vylučované na streetgame závislost?“ No asi stejnou, jako každá jiná příjemná činnost – opalování, zvedání činek, tanec, sex, dobré jídlo…

Evoluce chtěla, aby nám pozitivní aktivity zvyšující šanci na přežití a rozmnožení (např. dokončení práce, nalezení potravy, oslovení holky…) dávaly dobrý pocit a byly svých způsobem návykové. Přirozeně stimulovat svůj dopaminergní systém je jen pozitivní, protože to snižuje šanci, že by člověk bažil boostovat jej uměle (drogama, cukrem, pornem, sbíráním lajků…). Zakázat si streetgame, protože boostuje dopamin, by bylo jako zakázat si všechno dobré a příjemné. Na něčem zkrátka závislý budete. Jen si vyberte, co: jestli chcete šňupat pervitin, hrát hry, nebo balit holky.

7) Zvyšování testosteronu

Pobyt mezi úspěšnými muži a sexy ženami, venku na slunci (skrze prekurzor D3), překonávání se, rychlé spiky adrenalinu… Zvyšují mužský hormon testosteron se všemi jeho benefity (nárůst svalové hmoty, lepší nálada, motivace, vyšší nadrženost, chuť do života…).

Dalších mechanismů je ještě více, hlavně ale streetgame transformuje osobnost skrze:

  • navyšování emoční inteligence
  • budování vůle a houževnatosti
  • důraz na misi a životní styl
  • odstraňování strachu
  • sebepoznání a pročištění starých traumat
  • trénink přítomnosti
  • navyšování testosteronu

Anebo zjednodušeně: když někde vidíte hezkou holku, je super umět jí oslovit.

Tak si dneska taky dopřejte trochu té transformace!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

4 komentáře
Pilot napsal 6.8.2019

Cau Princi, jako vzdy super clanek. I kdyz ted tolik nestreetuji a mam stalou partnerku, je pro me street stale zivotni filosofii a best cesta k osobnimu rozvoji, jakou jsem kdy poznal a kterou mohu vsem doporucit. Muj zivot se rapidne zmenil pote, co jsem zacal streetovat a poznal tu neskutecnou silu! 😊

Odpovědět
halellujah money napsal 6.8.2019

kdo potřebuje stará traumata, když si může udělat nová.

Odpovědět
Princ napsal 7.8.2019

Pilot: super, díky!

HM: ano, každá nové mikrotrauma dobré, jakmile člověk ovládá dostatečně silné coping metody a dokáže situaci využít k post-traumatickému růstu. Nicméně i starší traumata by takto měla být adresována (mohou ovlivňovat fóbie, sebesabotáž, prokrastinaci, levely přítomnosti, zánětlivost…).

A oslovit hezkou holku by pro nikoho nemělo být traumatické :) Chce to brát s lehkostí a nebláznit z toho.

Odpovědět
Kaja napsal 8.8.2019

Cau Princi. Jaka je statistika uspesnych streetaru ci tva, pokud to neni osobni ? Nekde jsem cetl ci slysel, ze lze mit 90 procentni uspesnost, ale prijde mi to prehnane. Diky.

Odpovědět
Odešlete odpověď