„Mé nejdražší sako stálo 299 Kč.“ Jak prolomit počáteční bariéru! – StreetGame.cz
Hledá únik z klece

„Mé nejdražší sako stálo 299 Kč.“ Jak prolomit počáteční bariéru!

V obchodě jsem jednou našel zlevněné sako. Nebylo moc kvalitní, nepadlo mi dokonale… ale stálo jen 299 Kč! Koupil jsem ho, ale necítil jsem se v něm dobře a nakonec jej nikdy nenosil. Tak se z něj stalo mé nejdražší sako vůbec… Jiné mě třeba stály 3000 Kč, ale stovkami nošení se mi peníze mnohokrát vrátily… Stejně to platí v osobním rozvoji:

Uspořádal jsem desítky přednášek, vždy narvaných postupy, o kterých 100% vím, že fungují. Viděl jsem ale i muže, kteří si přednášku koupili, principy se naučili… a pak je nikdy nevyužili v praxi.

Nejdražší seminář je ten, který nepoužijete. Stejně jako s tím sakem.

Takové akce já nikomu dělat nechci. Přemýšlím proto pokaždé: jak lidem pomoct překonat tu úvodní bariéru?

Co vláda vyhlásila krizový stav, žijeme v éře DigiGame. Nikdy v historii jsme neměli tolik znuděných žen online a PRÁVĚ TEĎ píchá nejkrásnější holky ten, kdo se tomu dokázal přizpůsobit. Kdo nekibicuje, jak by věci měli být, ale pracuje s tím, jaké doopravdy jsou.

Pro mě to znamenalo zaměřit se maximálně na balení holek online a posunout svůj systém zase o kus dál. Nakonec jsem zase stál před klíčovou otázkou: jak lidem nedávat TECHNOLOGIE, ale VÝSLEDKY? Jak jim pomoct, aby celý ten funkční systém nakonec opravdu POUŽILI?

Rozhodl jsem se uspořádat seminář DigiGame přes internet z pohodlí domova. Všichni účastníci tedy budou na počítači a jakmile jim předám kompletní know how okolo profilů, dostanou čas rovnou si profil vytvořit. Následně každému dám feedback na míru (proto je počet účastníků omezen). Potom se pustíme do celé vědy okolo psaní holkám, budování přitažlivosti na dálku, zvaní na rande… Znova účastníky vyšlu, aby rozjeli chaty, odzkoušeli si techniky a vrátili se pro zpětnou vazbu.

Na konci online semináře tedy nebudete zahlceni radami a technikami, abyste se následně odhodlávali to všechno začít používat. Skončíte s reálně vytvořeným profilem, reálně rozjetými chaty, a bude stačit pokračovat! Pokračuje se lépe, než začíná. Úvodní bariéra prolomena!

Jako bonus jsem vytvořil ještě PDF DigiGame Tahák – checklist přitažlivého profilu a účinné konverzace, které všichni účastníci dostanou zdarma.

Seminář Jak sbalit ženu online proběhne už tuto sobotu 25. 4. z pohodlí našich domovů. Info jsem přednostně rozeslal našim aktivním členům, takže teď zbývají jen poslední místa.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Woody napsal 19.4.2020

Já si říkal, že odkaz na levnej sekáč tady nelze očekávat. :D

Odpovědět
    Princ napsal 19.4.2020

    O takové věci se nedělím, to by mi nejlepší kousky někdo vyfoukl :D

    Odpovědět
Odešlete odpověď