Maximalizujte svůj fyzický vzhled – StreetGame.cz
fyzický vzhled

Maximalizujte svůj fyzický vzhled

V článku o limitujících přesvědčeních jsme nastínili, že i ne zrovna fyzicky krásný muž může sbalit nádhernou ženu díky svému charisma. To ale neznamená, že tím ne zrovna fyzicky krásným musíte být vy!

Pánská atraktivita stojí evolučně hlavně na jeho společenském postavení, charismatu, zájmu jiných žen, a dalších podobných, ovlivnitelných věcech. Pokud si někdo stěžuje na genetiku, jen se vymlouvá.

Nicméně i vzhled muže hraje roli. Svědčí totiž o jeho zdraví, fyzické kapacitě, statusu, a také zajišťuje ženě případné hezčí dcery. Proto je pěkná vizáž výhodou, byť zbytnou.

Ani vzhled není čistě geneticky daný, a my vám teď dáme tipy, jak svůj potenciál vyhnat na maximum!

Základní hygiena

Napsali jsme už dva články o pánské hygieně, jeden o mytí, holení a vůni, druhý o péči o zuby a nehty. Oba patří mezi naprosté základy každého baliče! Prostě příliš nedumejte nad pokročilou evoluční biologií, pokud vám z nosu trčí chomáče chlupů…

Posilováním k hezčímu obličeji

Také rozvoj vaší postavy můžete nasměrovat k hezkému, zdravě svalnatému chlapíkovi. Málokdo ale ví, že pokud hodně vyrýsujete, tuk se začne ztrácet i z vaší tváře! Ostřejší rysy váš obličej dále zatraktivní. Bavíme se v tomto případě o tělesném tuku někde pod deseti procenty.

Když navíc pod pěkným obličejem vystupují výrazné trapézy přecházející v mohutná ramena, napumpovaná prsa…

Zvolte správný účes

Různé účesy se hodí k různým typům obličejů. Stejné vlasy mohou zkrášlit vašeho kamaráda, za to uškodit vám. No a někomu prostě nejvíc sluší pleš.

To samé platí pro vousy, a také pro brýle. Správná volba prostě udělá znatelný rozdíl.

Pleť

Nezkoumejte nejrůznější babské rady, a s vadami pokožky (akné, jizvy, ekzémy…) navštivte kožního lékaře. Účinně vám pomůže v krátké čase. Na akné lokálními antibiotiky (tedy gelem nebo lihem, prášky mívají velké spektrum vedlejších účinků), jizvy se odstraňují chemickým peelingem nebo laserem. Ano přesně tak, ani jizvy nemusí být navždy.

Opravdu v tomto případě neztrácejte čas komerčními přípravky, excesivním opalováním nebo omýváním pokožky co hodinu, a spolehněte se na doktory.

Prohlédněte si sami sebe dobře v zrcadle

A zamyslete se, co ještě nesedí, co by dál šlo zlepšit, až k úplné dokonalosti :). K inspiraci znovu doporučuji sérii článků o hygieně.

S tím vším vyřešeným se stane, že lidé začnou považovat za krásného právě vás, a závidět právě vám. Ale na rozdíl od jiných takových, vy budete mít v záloze i další naše rady ohledně zušlechťování osobnosti :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

4 komentáře
Marián napsal 1.2.2018

Súhlas skoro so všetkým, ale na ekzém kortikosteroidy? Si normálny? Ak si toto prečíta niekto ako ja, len mladší, ktorý si prešiel a prechádza týmto podobným, tak si pomyslí, že to je dobrý nápad a ako skončí? Skončí v riti. Sám som dostla xy kortikosteroidných injekcii, pomohlo a rýchlo…ale len na krátky čas, týždeň, dva. Ty vôbec netušíš, aké to je svinstvo a ako to zaserie organizmus.
Nepomôže mu to, vráti sa mu to na 1000 percent a spravidla ešte horšie..a po po čase mu nôžu prestať účinkovať úplne a čo potom? Je pravdou, že toto ochorenie medicína dokáže len potlačiť, zatiaľ čo prírodná liečba dokáže zničiť podstatu toho, prečo to vzniká aby sa už nevracal.

Takže k baleniu holek ideš dobre, ale radšej zostaň tam a k tomu o čom naozaj nevieš tak veľa a môže to zničiť dosť mladým mužom život sa nevyjadruj ;)

Odpovědět
Princ napsal 22.2.2018

Ahoj Mariáne, asi máš pravdu. Článek jsem psal před 4 lety, kortikoidy teď mažu.

Odpovědět
Pepa napsal 5.5.2018

Zdravím, souhlasím s Mariánem – kortikoidy jsou svinstvo nejvyššího kalibru. Představ si, že mám skoro 13 let seboreu (nebudu to tu vypisovat, stačí každýmu google) hlavně v obličeji, na kštici atd. Někdy je to lepší, někdy horší, ale prostě když mi každej doktor, ke kterýmu jsem přišel řekl kortikosteroidy – tak jsem utekl a snažím se žít bez toho. Je pravda, že se ze mně stal Beta (a taky díky všem těm věcem, co je v dalším článku), ale tohle je fakt blbost, nic osobního.
PS: Na seboreu jsem zkoušel x věcí a nejvíc se mi osvědčilo bejt v pohodě, protože tahle potvora má fakt ráda stres.

Odpovědět
    Princ napsal 5.5.2018

    Beta se z tebe nestane jen kvůli vzhledu. Já jsem geneticky šíleně škaredý (samozřejmě dělám, co můžu, abych vypadal normálně) a beta rozhodně nejsem! :D Pracuj na sobě!

    Odpovědět
Odešlete odpověď