Mám oslovovat i holky, které se mi nelíbí? – StreetGame.cz
Typická škaredá holka

Mám oslovovat i holky, které se mi nelíbí?

Transformace v alfa samce vyžaduje masivní množství zkušeností. Znamená to oslovovat i ženy, které se vám nelíbí?

Přímá oslovení („Ahoj, vypadáš hezky.“) používejte jen na ženy, se kterými byste spali. Nemusí být super-krásné, nemusíte se s nimi hned ženit, stačí rozhodnout: postavil by se mi / nepostavil by se mi. Po oslovení o nich brzy zjistíte více a můžete se dále rozhodnout, co s nimi.

Škaredé holky totiž často poznají, že to nemyslíte upřímně. Navíc pokud je sbalíte podle našich článků, je pak náročné se jich zbavovat…

To ale neznamená, že máte být elitáři, kteří se baví jen s hezkými holkami a nikým jiným. Streetgame, to je všeobecné rozdávání radosti! Abyste se udrželi v extrovertní, bezmyšlenkovité náladě, hodí se čas mezi jednotlivými osloveními a schůzkami vyplnit i komunikací s obyčejnými civilisty okolo.

Mnozí si budou pamatovat, jak jsme po jedné Přednášce společně šli do metra, Honza hlasitě mluvil o svádění a všiml si, jak se na něj dívá nějaká stará paní. Brzy jí už oslovoval a vesele si s ní povídal o sexu.

Výjimkou je také kurz, kde obvykle žákům rychle vyberu pár jakýchkoli holek, aby co nejrychleji překonali svůj strach. Kdybych to už ze začátku nechal na nich, mohli by se pořád dokola vymlouvat: „Ta není dost hezká“ a neoslovit nikdy. Teprve jakmile jsem si stoprocentně jistý, že jsem své studenty zbavil veškerého strachu, nechám je vybírat si holky samotné.

Stejně tak pokud sami ještě máte strach z oslovení, nepoužívejte vzhled holek jako výmluvu. Prostě jich co nejrychleji pár oslovte. Teprve když nervozita zmizí, můžete si upřímně a svobodně vybrat, která holka se vám líbí, bez zkreslení strachem.

I na škaredší holce se můžete rozmluvit, i jí můžete zlepšit den, zkamarádit se s ní nebo komunikaci využít jako základnu pro oslovení jiné, hezčí holky.

Představte si třeba, že jste 6 dní v kuse oslovovali, ale sedmý den nemůžete za boha potkat žádnou hezkou holku. Už už vám hrozí ztráta momenta, takže abyste ho udrželi, oslovíte alespoň nějakou škaredší. Řeknete jí pak třeba: „Ahoj, Princ v článku psal, že musím udržet momentum.“ „Co je sakra momentum?“ odpoví ona. „Jsem na misi transformovat svůj život. Momentum je setrvačnost, kterou jsem svou akcí zatím vytvořil. Kdybych se dnes nijak nepřekonal, vyšel bych ze cviku…“ Ona řekne: „Aha, já jdu na kurz pletení…“

Koho tedy oslovovat?

Abyste se zlepšovali, a také abyste stále udrželi momentum, potřebujete pravidelně oslovovat spoustu žen. Na přímé oslovení si vyberte ty nejhezčí. Jinak se ale bavte s kýmkoli. Zvlášť na překonání strachu oslovte kohokoli, hlavně rychle.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: