Magická síla společného přesunu – StreetGame.cz

Magická síla společného přesunu

Oslovit holku a pak společně změnit místo, odejít jinam. Zní to tak snadno, a přitom jde o jeden z nejlepších „herních tahů“, jaké lze při balení na ulici udělat. Ve společném přesunu totiž je velká důvěra.

Žena jde po ulici a někam míří. Najednou jí oslovíte, a čím lepší budete, tím spíš zapomene na svůj původní cíl a bude se plně věnovat vám. To je ideální situace nejen na získání telefonního čísla, ale rovnou na instantní rande!

Právě abyste jí ještě více „rozhodili plány“, přesuňte se s ní někam jinam! Řekněme, že je léto a vy jí oslovíte na horké ulici zalité oslňujícím sluncem. Chvíli si budete povídat, a pak se společně přesunete pár desítek metrů do stínu. A to už není součást její cesty do obchodu. Teď je na místě, kam přišla s vámi.

V zimě zamiřte do tepla, v dešti pod stříšku, z hlučného místa do klidu, nebo si prostě jděte sednout na lavičku, vždy se něco najde. Každopádně společný přesun sedne skoro každému oslovení, což napadne málokoho!

To, že byla ochotná jít s vámi je od ní investice do vašeho vztahu a zároveň projev právě vznikající důvěry. Jak už vyšlo právě v článku o důvěře a blízkosti, čím víc míst s vámi žena během oslovení nebo rande projde, tím víc jí bude připadat, že vás dobře zná a nemusí se bát.

A změna místa je nutná i když pokročíte ve svádění ženy obklopené přáteli – v určité fázi začnete potřebovat více soukromí, a tak s jejich svolením odejdete opodál.

Shrňme si to tedy: jakmile uvidíte, že ženu přitahujete a trochu si zvykla na vaší přítomnost, změňte lokaci. Izoluje ji to od předchozích plánů, nechá investovat do vás a podpoří její pocit, že vás déle zná. Získáte tak skoro zadarmo další cenné body a přiblížíte se společnému přesunu do postele :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: