Logickými argumenty holku nesbalíte – StreetGame.cz

Logickými argumenty holku nesbalíte

Chcete umět přesvědčit každou ženu? Vyvarujte se čistě logických argumentů, ty na ně neplatí. Zapůsobte na jejich emoce!

Málo který člověk se rozhoduje čistě logicky. Ač si to mnozí neuvědomují, každá jejich maličká volba je založená na jejich pocitech. Když vědci v minulosti přerušili několika lidem spoje do částí mozku souvisejících s emocemi, dotyční naprosto ztratili schopnost činit rozhodnutí. Neuměli se například rozhodnout, zda je důležitější, že jim zemřel otec, nebo že si mají vyčistit zuby. Stali se naprosto nepoužitelnými pro celý následující život.

Lidé své emoce používají neustále. Nemohou si zvolit, do koho se zamilují, jak se budou cítit nebo kdo jim bude sympatický. V případě nálady je například bezděčně ovlivní počasí – déšť u nich vyvolá špatnou náladu a pasivitu, i když logické a také výhodnější by bylo zůstat pozitivním, aktivním a produktivním. Ale dokonce i tlak vzduchu ovlivní, jak se cítí! V případě názorů je zase silně ovlivňuje jejich okolí. Když vidí, že ostatní někoho nenávidí, snadno se k nim automaticky přidají. Toto stádové chování se ještě násobí při koncertech nebo demonstracích…

Ještě větším extrémem jsou v tomto ženy. Podle nálady se mění celý jejich svět. Oslovíte například dívku, zalíbíte se jí a nakonec vás sama políbí. Pak jí ale několik kamarádek řekne, že jste zoufalec a jsou na vás alergické. Zároveň si uvědomí, že vás vůbec neznala, a dostane pocit viny. V tu chvíli jako by žena úplně zapomněla, že jste ji přitahoval. Celý zážitek se jí začne jevit ve smyslu „nechtěla jsem se s ním líbat, zneužil mě“.

Nedá se říct, že by proto ženy byly amorální. Nejsou to žijící andělé, ale ani zkažené děvky. Oba tyto názorové protipóly obvykle obsazují muži, kterým to s holkami moc nejde. Ženy se prostě jen řídí emocemi, jdou nevědomky za tím nejsilnějším a nejmocnějším, nejlépe přijímaným skupinou (ať už je to boxer, autoritativní učitel nebo hubený a zženštilý populární zpěvák). Vzniklou situaci si pak pro sebe nějak vysvětlí. Opakuji není na tom nic špatného.

Pokud chcete ženu přesvědčit, logicky to nikdy nezvládnete, i kdybyste měli jasně pravdu. Nezvítězíte tak v žádné hádce, ani holku logickými argumenty nesbalíte. „Ale já mám vysoké společenské postavení, jsem bohatý a lidi mě mají rádi, proč tě nepřitahuju, to nedává smysl!“ :). Takhle určitě ne, žena to musí vnímat sama.

Obvykle nemá smysl ptát se ženy, proč ji nepřitahujete – mnohdy to totiž sama neví, jen cítí. Najdou se sice i dívky s vyšším stupněm sebepoznání, které vám řeknou, že jste byl příliš hodný, příliš otravný, šel jste na to moc rychle nebo prostě jen nejste nikdo, není to ale časté. Ženské chování totiž není výsledkem jejich logických úvah. To city je evolučně táhnou za tím nejlepším samcem pro přežití a rozmnožení, ne rozum. Ten jako by byl o krok pozadu, spíše jejich chování zpětně vysvětluje. A to je moc důležité vědět.

A jak tedy na její emoce působit? O tom je celý tento web :). Použijte oblečení, řeč těla, tón hlasu, to správné oslovení, časovou tíseň, získejte si její přátele, nechte ji snažit se, vytvořte mezi vámi blízkost, vzrušte ji… a bude vaše.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: