Ledová sprcha pro zamilovaná štěňátka – StreetGame.cz
Ledová sprcha

Ledová sprcha pro zamilovaná štěňátka

Vždycky mě trochu zamrzí, když nám přijde další dotaz ve stylu: „Jak sbalit tuhle jednu konkrétní holku?“.
Paradoxně nejčastěji ho pokládají muži, kteří nemají žádné zkušenosti se streetgame. Takže zatímco námi vycepovaný hráč může mít rychle zkušenosti se sváděním několika set žen, náš zamilovaný tazatel jich zkoušel za život pořádně dostat třeba jen deset. Má nejasnou představu, jak něco takového vůbec vypadá, a místo aby to pro něj byla normální přirozená věc, provází ho nezvyklé pocity, jako by právě měl jít do války :)

My o tom píšeme a píšeme. V článku Jak sbalit kamarádku, která nemá zájem, Jak se vyrovnat s rozchodem, Jak získat zpět bývalého partnera

A pak je tu onen argument ze statistiky. Jak chcete sbalit jednu konkrétní, když nedokážete svést žádnou náhodnou? Pokud je vaše sváděcí úspěšnost 4%, potřebujete oslovit přibližně 25 žen, nikoli to dál zkoušet na jednu jedinou. Článek Jediný účinný způsob, jak si najít kvalitní partnerku, je proto téměř povinné čtení!

Otázkou je: proč se nás lidé vlastně ptají, když předtím ignorovali veškeré naše rady? Tedy zejména tu nejdůležitější radu: dělejte streetgame :)

Neexistují žádná kouzla, své výsledky si prostě musíte vydřít tam venku. I když si přečtete návod, musíte ho spoustu krát vyzkoušet, zažít si ho jako vlastní, kalibrovat. Řekni vtip a budeš člověk, který řekl něco vtipného – řekni jich deset a budeš člověk, který je vtipný. Naši identitu utváří naše skutky. Nech jednu holku snažit se, a budeš člověk, který nechal jednu holku snažit se – nech jich snažit se deset a budeš člověk, o kterého se holky snaží :)

A můžeme ještě pokračovat: zkus to na holku a budeš kluk, co to na ni zkusil – zkus to na ni desetkrát a budeš ten nejotravnější idiot na světě :).

Jenže hormony jsou hormony. Budujete si k ženě vztah a máte z toho dobrý pocit, ale pak vás odmítne, a to ve vás okamžitě vyvolá netušené abstinenční příznaky. Logika jde stranou a z obyčejné holky je najednou „ta pravá“. A vy si uvědomíte: je to jako v těch filmech! Musím za ní rychle jet a dokázat jí svou lásku! Čím víc se ztrapním, tím lépe! :)

Je to jako v článku Logickými argumenty ženu nesbalíte, akorát v tomto případě Logickými argumenty zamilovaného muže nepřesvědčíte :). Takový nechce slyšet o statistice, o kolísání hormonů v jeho těle, o celospolečenské úvaze na téma romantických filmů… Chce někoho, kdo mu dá naději, ideálně i nějaký zázračný trik… Nejlíp nějakého kouzelníka :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

3 komentáře
mark19 napsal 7.9.2014

Ahoj , poslal jsem vám email ohledně live kurzu

Odpovědět
uchylacka napsal 23.5.2019

Tento web jsem objevila náhodou. Některý články jsou zajímavý a pravdivý, až bych je posílala všem chlapům. Ale nemůžu souhlasit se strategií – oslov 100 – 1000 žen, než najdeš tu pravou. Pokud někdo stojí opravdu o jednu konkrétní ženu, jak mu pomůže to, že osloví jiný? Snad jen tím, že možná najde jinou, stejně dobrou, a na tu jednu zapomene. To, že někdo sbalí 100 žen z 1000 ještě neznamená, že dokáže sbalit koho chce. Vždy tam musí být nějaká chemie. Pokud tam chemie bude, může se snažit i málo, bez nějakých rad, a pravděpodobně uspěje. Když tam chemie nebude, nepomůže mu nic.
A k těm radám – mě třeba rozhodně nebude přitahovat chlap, co má kolem sebe spoustu žen. Rozumím si spíš s chlapama, co žijí v chlapské společnosti. Pokud se nějaký chlap líbí každé, zaručeně se nebude líbit mě. Resp. možná se mi bude líbit, ale nebude mě přitahovat jako chlap.

Odpovědět
Princ napsal 24.5.2019

Ty úplně nevíš, jaké to je… Já neoslovit 1000 holek, jsem pořád úplně autistický sociofobik, který si fakt nenajde nikdy nikoho. Člověka to strašně moc promění k lepšímu. Je těžké se do toho vcítit, pokud jsi nikdy nezažila tvrdou sociální fóbii, úplnou samotu… Ono je to třeba razantně řešit, budovat sociální dovednosti, bohužel v té mé situaci by nestačilo se občas seznámit s nějakou holkou…

Jinak pokud člověk stojí o konkrétní holku, oslovit hodně jiných mu pomůže právě navýšit společenské dovednosti, dá mu to zdravý rozhled nechovat se k ní zoufale, a pokud v procesu sbalí jinou podobnou/lepší, to úplně stačí :D

Odpovědět
Odešlete odpověď