Který typ muže jste? Vyberte si správnou cestu – StreetGame.cz
Kolejnice života

Který typ muže jste? Vyberte si správnou cestu

Hodně zobecněno, chodí na naše kurzy nejčastěji tři různé typy lidí. Každý z nich vyžaduje trochu jiný přístup.

Hráč – měl pár desítek holek, ale často známých a nebo opilý v klubu. Chce se naučit vybírat si na ulici, posunout se na mistrovský level.

Beta – zamilovává se, dolézá, řeší za ženy jejich problémy. Čirou náhodou se dostal do vztahu nebo dvou. Všechno dělal špatně a přítelkyně ho odkopla.  Někdy v mezičase jí měl Hráč.

Programátor – ve dvaceti dvou letech stále bydlí u rodičů. Je to panic, a celé dny tráví u počítače. Vlastně toho o světě celkově moc neví.

Teď co s nimi?

Dravci od narození

Při tréningu hráče jde hlavně o přenos jeho současných skillů na ulici. Tedy umí být sebejistý před známými, umí to v klubu, teď jen aby si zvykl „oslovovat nasucho“ (holky které nezná). V poměrně krátkém čase jsou přirození hráči schopni dostat se na onen bájný stupínek „ukážu si na náhodnou ženu a tu dostanu“.

Chodí k nám lidé s desítkami holek za sebou. Oni se učí ode mě a já od nich (studovat psychologii úspěšných mužů byla jedna z hlavních věcí, se kterými jsem jako nerd před pár lety začínal).

Problém hráčů někdy je nedostatek motivace způsobený přijatelnými poměry. Říkají si: „Můžu mít kolegyni, můžu mít jednu holku týdně v klubu, tak ta streetgame není zas tak nutná…“. Nemají takovou páku hnát se dál, a to jim brání dosáhnout vyšších levelů. Říká se „usnout na vavřínech“ a „dobrý je nepřítelem lepšího“.

Lék pro hodné kluky

Smyslem práce s betama je hlavně udělat z nich pořádné chlapy – cílevědomé, sebejisté, s pořádnýma koulema, kteří si bez okolků jdou za svým. Často je pak také „odmilovat„. Kluk na streetgame rychle pochopí, že jeho domnělá životní láska není zas tak výjimečná, že existuje hromada hezčích, chytřejších, zajímavějších holek.

Naše články o zaopatřovatelích, feministech, romantických filmech a štěňátkách jsou psány přímo pro ně.

Nolifeři musí začít od podlahy

U hardcore ajťáků pak jde hlavně o to, ustanovit vůbec nějaký život. Sezení u počítače přímo zabíjí momentum.

Před typickým programátorem tak stojí úplně nové úkoly jako odstěhovat se od rodičů, vyměnit přátele, začít sportovat… Naše články o životním stylu a identitě jsou tím správným začátkem.

Jejich výhodou naopak je obrovská páka. Tihle lidé rychle pochopí, že totální změna je jedinou možností, jak nezemřít sám. Nakonec bývají tím filmovým outsiderem, který to dokázal, i když mu nikdo nevěřil.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: