Krásný panic, díl druhý – StreetGame.cz
Úsvit naděje

Krásný panic, díl druhý

Naše živé kurzy vždycky docela prožívám. Často pod svými dojmy ve vlaku domů napíšu i tři čtyři články dopředu. Jednou streetgame samozřejmě nic nekončí – chceme studenty zase vidět, slyšet o jejich pokrocích, jsme pro ně na mailu, chodíme na další lovy… Předchozí report z akce byl o Hubertovi, hezkém klukovi, který se ale cítil šeredný, a právě tím ženy odpuzoval. Po kurzu jsem mu vše shrnul v následující zprávě. Pokud jste se v něm našli, pomůže přepis i vám:

Ahoj Huberte, v tomto mailu naposledy shrnu rady, které jsem ti dal naživo. Ideální bude, když si je vytiskneš, a jejich nápravu budeš postupně odškrtávat, nebo hodnotit průběžný stav na stupnici 1-10.

Ženy tě neodmítají kvůli tvému vzhledu. Dělají to, protože:1) Nejsi zvyklý komunikovat se světem kolem tebe, postrádáš kontakty, cool kamarády, hezké kámošky. Jak se mladí lidé baví znáš jen z televize, nikdy ses toho neúčastnil. Najdi si přátele! Na první místo to nedávám náhodně.

2) Huhláš a při mluvení se zadrháváš. Neznámí lidé nemají šanci poznat, že jsi inteligentní vysokoškolák, působíš pak dojmem mentálně retardovaného. Navrhuji, abys hlasitě četl, vykládal příběhy, řečnil, básnil nebo zpíval, a tak dostal svůj mluvený projev pod kontrolu z hlediska dýchání, artikulace, plynulosti…

3) Kvůli nízkému sebevědomí automaticky předpokládáš, že tě lidé nebudou mít rádi. I milé reakce si vykládáš špatně, jsi dá se říct paranoidní. Kdyby tvůj mozek byl google, ty sis tam napsal „Jsem kus šeredného hovna“ a teď to všude vyhledáváš. Holky přitom vůbec nebývají zlé nebo namyšlené, jsou milé, něžné, voňavé. Potřebují chlapa, potřebují k naplnění péro!

4) Vůbec nesportuješ, což negativně ovlivňuje tvou hormonální situaci (a tím tvé štěstí, sebevědomí, nadrženost, dominanci…), tvou postavu a také tvé držení těla. Začít chodit do posilovny nebo jinak sportovat může podle mě udělat vůbec nejsnazší a nejrychlejší změnu, pomůže ti s ostatními těžšímu úkoly.

5) V bytě u rodičů máš nedostatečnou míru soukromí. Pokud se nedokážeš odstěhovat okamžitě, začni alespoň sám dělat některé domácí práce, vařit si jídlo, pořiď si do pokoje dveře. Až ti to začne jít, tvá máma nebude chtít všechen ten sex poslouchat :)

6) Když jsme u jídla, jez zdravě. Myslím maso, celá vejce, ořechy, zeleninu, ovoce, ovesné vločky, brambory, hnědou rýži, mléčné výrobky, med. Z čeho žiješ je důležité, neposílej do sebe jed. Na tvé náladě a pocitu ze života se to projeví brzy.

7) Opaluj se, tohle je easy. Jak vyjde pořádné slunce, chci abys ty stál pod ním! Vychytej ho co nejvíc, než přijde zima

8) Nedívej se na televizi. Máš před sebou spoustu práce, na TV nemáš čas :)

9) Rád tě znova uvidím na nějakém živém kurzu10) První bod ti připomenu ještě jednou. Cílem je udělat ze sebe populárního, oblíbeného kluka, který bude mít své místo, respekt, vliv na okolí. Bude se s ostatními bavit, chodit ven, pořádat akce, bude něco znamenat

Budu rád za informace, jak ti to průběžně jde. Hodně štěstí!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
SvihakHonza napsal 23.11.2014

Ahoj Princi, mám dotaz k tomu zlepšení řečnění, které jsi nakousel v minulém i tomhle článku. Nechceš o tom napsat víc ? Metody které můžeme použít, skupiny které se tomu věnují (vím o Toastmasters).
Určitě by to dost lidí ocenilo.
Díky

Odpovědět
Princ napsal 23.11.2014

Ahoj Honzo, už jsem napsal dva :) http://streetgame.cz/svadeni-hlasem/

Odpovědět
Odešlete odpověď