Krásnou ženu trochu znejistětě – StreetGame.cz

Krásnou ženu trochu znejistětě

Představte si, že oslovíte hodně sebejistou, až arogantní holku. Takovou, která se jen proto, že jste za ní přišli, bude cítit jako někdo důležitější než vy. Bude třeba jí chytře srazit hřebínek. Pozor ale, tohle není postup na nejisté šedé myšky! Takže… záleží, jakou třídou chcete letět :)

Nepovedený kompliment

Je nemístné ženu oslovit a pak jí začít urážet. Musíte postupovat chytře a jemně. Nechte se třeba slyšet: „Líbí se mi to tričko, co máš na sobě. Už jsem ho dnes viděl na několika holkách“. Anebo: „Mám rád trochu buclatější holky, třeba jako jsi ty“. Ano, právě jste prohlásili, že se obléká tuctově, místo aby měla vlastní styl, a že je tlustá. Jenže tak, že to vůbec nevypadalo, že ji chcete urazit. Jen se vám nepovedl kompliment…

Pokud kolem sebe má přátele, zvolejte v legraci „Takhle se chová pořád?“, nebo třeba: „Dá se ta holka nějak vypnout?“

Vlastně tím sám sebe naoko diskvalifikujete ze hry, jako v článku Nesnažte se líbit za každou cenumísto, abyste vytrvale projevovali zájem, i když se holka nechová podle vašich představ, přestanete se snažit, dáte najevo nezájem. A to jí začne vrtat hlavou! Proč mě ten kluk nechce, i když jsem normálně tak žádaná? Možná nebylo na místě chovat se k němu tak přezíravě…

Podsunutí role

A máte tu pro vás jednu ještě mnohem zákeřnější techniku! To, co si o lidech myslíte, zase ovlivňuje jejich chování. Když vámi někde budou opovrhovat, začnete se sami cítit nesympaticky a v dalších lidech následně vyvoláte menší sympatie, než kdybyste se před nimi cítili jako skvělí a oblíbení lidé. Názory prostě jsou nakažlivé.

I když se tedy dívka bude chovat sebevědomě, řekněte jí, že na vás působí nejistě. A ne jen to! Chovejte se k ní, jako by byla nervózní, bezbranná…

Je to opravdu, opravdu zákeřná metoda! Pomocí změny názoru, který navenek hlásáte, ovlivníte sebeobraz ostatních. Přímo je nasoukáte do role, kterou jste pro ně vybrali. Jako kdybyste je z ničeho nic poslali na jeviště uprostřed divadelního představení a nechali je improvizovat podle toho, jak se k nim chovají ostatní herci.

Lidi mají sklony naplňovat očekávání, které o nich máme, pozitivní i negativní. Takto ostatně jde podpořit i jiné vlastnosti, například štědrost. Když k někomu budeme přistupovat jako k bohatému člověku, kterému nemusí záležet na penězích, a jemu se tenhle obraz zalíbí, bude se snažit i nadále se tak prezentovat, setrvat v roli.

A jako bonus, na rozdíl od vtipných poznámek vám to nikdo nemůže vyčíst :). Právě v nenápadnosti je síla téhle metody.

Na závěr znova připomínám, že je třeba jednat vnímavě, s velkou sociální inteligencí. Spousta žen je spíše opravdu nejistých, než aby bylo třeba je dále rozhazovat. Pokud se však z počátku setkáte s nepřiměřenou arogancí, udělejte „šachový tah“ podle tohohle článku :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: