Kouzlo ženské přítomnosti – StreetGame.cz
Byla tu žena

Kouzlo ženské přítomnosti

Jsem alergik, ale ještě nikdy jsem nekýchnul při sexu. V posilovně před holkou zvednu větší váhu. Vždy šprt, pořád překotně přemýšlím, ale při oslovení ženy dokážu naprosto vypnout.

Tyhle anomálie jdou dál a dál… Přečkám celé rande se svou přítelkyní v zimě jen v tričku, ale jakmile se rozloučíme, už nejsem schopen snášel to dál. Někdy pak onemocním, ale stejně… nemoc se „vypne“, jakmile oslovím nějakou holku.

Ženy jsou pro nás evolučně obrovskou motivací. Jsme naprogramovaní podávat v jejich přítomnosti svůj nejlepší výkon. To vše je řízeno hormonálně do té míry, že nemusíme cítit únavu, hlad, zimu, dokonce dokážeme potlačit mnohé fyziologické pochody. Výsledek se podobá hypnóze, kdy je člověk rovněž schopen nespálit se horkou vodou, nebo překonat konzervativně nastavené inhibiční mechanismy, které svaly chrání před potrháním, a zvednou větší váhu.

Inspirující je jak ženská přítomnost, tak samotné pomyšlení na ni v budoucnu. Proto platí, že kdo postrádá přítomnost žen, není nikdy schopen podat svůj nejlepší výkon v žádné oblasti. Dosaďte si práci, školu, umění nebo třeba sport…

Říká se, že za každým velkým mužem stojí jeho žena. Ta správná partnerka vás bude inspirovat ke smělým činům. Slavit s vámi úspěch a plánovat zase další.

Rovněž nenaplněná touha po ženách člověka žene vpřed, pokud jí nevyplýtvá v hromadě internetového porna.

Ženská přítomnost zkrátka působí blahodárně… navíc je zdarma. Stačí vyjít ven.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: