Konec výmluv! – StreetGame.cz
Tygr za mřížema

Konec výmluv!

Pokud se člověk něčeho bojí, často si to různě racionalizuje – zpětně vymýšlí důvody, proč činnost nedělat. Někdy pak přijde s opravdu legrační výmluvou.


Je zarážející, kolik výmluv si i jinak velice rozumní lidé dokáží vymyslet, pokud mají strach. „Nemůžu ji oslovit, už mě zahlídla“. „Jsem na streetgame moc mladý“. „Už odešla moc daleko“. „Začnu balit holky až po tom, co si koupím nové oblečení“. „Nemůžu se s ní seznámit, vždyť s ní jde nějaký kluk!“ :)…

Pravda je, že strach oslovit holku je zcela nesmyslný. Ještě se u toho nikomu nic zlého nestalo. To můžu říct po pěti letech vlastní praxe zahrnující vedení desítek a desítek studentů. Jenže fantazie vystrašeného člověka umí být opravdu bujná…

Jak to na streetgame chodí doopravdy? Holky vás někdy chtějí, někdy odmítnou, ale skoro vždycky mají radost, že je někdo oslovil. Ať už je vás strach jakkoli velký a napadají vás jakékoli výmluvy, jsou to pořád jen výmluvy. Pouze v tu chvíli nevidíte, jak moc nesmyslné doopravdy jsou. Prostě jděte a oslovte, přes všechny pocity a myšlenky. Žádná výmluva není dost dobrá, žádná vás neopravňuje neoslovit.

Jinak je to jako chodit na web o hubnutí a tak psát: „Už půl roku čtu váš web, ale pořád jsem se neodhodlal  přestat jíst dorty“ :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: