Kolik sledujících na Instagramu je hodně? – StreetGame.cz
Dav sledujících

Kolik sledujících na Instagramu je hodně?

Podle mě 50… Tady je důvod:

Lidé si myslí, že pokud na Instagramu chtějí být úspěšní u žen, pokud tam chtějí prosperující byznys… Potřebují alespoň několik tisíc followerů. Nejzmatenější uživatelé si falešné odběratele dokonce kupují.

Podle mě stačí 50 dobrých lidí. Jak to?

No tak si těch 50 lidí představte společně v jedné místnosti! Představte si je, jak jdou ulicí! To je obrovský kapitál!

50 lidí je strašně moc! Jakmile své followery přestanete vidět jako čísla a začnete je vidět jako lidi, najednou je 50 hromada!

Na StreetGame.cz instagramu mám nějakých 600 sledujících. A přesto mi ten profil už vydělal stovky tisíc! To proto, že tam mám svých 100 lidí, kteří si ode mě vždycky koupí všechno. Tyhle lidi znám, pro ty to dělám a ostatní jsou mi ukradení. Jestli mě lajkne bot z Afriky nebo týpek, co věčně loudí rady zdarma… je mi úplně jedno.

Znám influencery se statisícovým dosahem, kteří jej neumí monetizovat (dostat holky ven) a tak stejně dřou bídu s nouzí. Z lajků a díků se nenajíte. Instagram děláte (1) pro peníze nebo (2) pro holky. Nezáleží pouze na množství, ale i na kvalitě lidí na tom profilu. Ve finále je důležité, kolik vám instagram vydělal a s kolika holkama jste se díky němu vyspali. Ne počet sledujících.

Pokud si své sledující uvědomíte jako opravdové živé lidi, zvýší se i kvalita obsahu, který na sociální sítě dáváte.

Když třeba píšu hromadný mail několika tisícům streetařů, představuju si, jak přijde Zephovi, Majklovi, OtcoviZ, Pomerančovi, Kapitánu Láskovi… Snažím se vžít do jejich situace. Jak otevřou prohlížeč, jak si čtou předmět, jak e-mail rozkliknou… Podle toho zvažuju, jestli by se jim takový mail líbil. Jestli ho vůbec posílat, jak jim ho upravit… Pokud bych dotyčnému něco neřekl do očí, nebudu to psát ani do hromadné zprávy komunitě. Plně čerpám z toho, že znám každého streetaře a každý streetař zná mě.

Stejně tak když jsem začal používat Instagram ve svádění, znal jsem ženy. Měl jsem jich už osloveno tisíce. Brzy jsem přesně věděl, jaký profil ona chce, aby jí napsal, co přesně chce, aby jí napsal… Díky tomu jsem mohl (1) proměnit více kontaktů na rande a (2) dostat ven i úplně neznámé krásné holky, které jsem si vybral přímo na Instagramu.

Vše, co o sociálních sítích vím, jsem doplnil o praktická cvičení a spolu s analýzou profilů i zpráv vše v létě učil na prémiovém webináři Jak sbalit ženu na Instagramu. 11 z 12 účastníků mi povolilo jejich hlas zveřejnit, a tak protože se blíží podzimní mrazy a možná i karanténa, rozhodl jsem se poprvé v historii sestříhaný záznam webináře zveřejnit. Na dané stránce pak najdete i spoustu dalších užitečných informací navíc.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: