Tajný klíč ke sbalení ženy v klubu, který MILIONY mužů přehlíží a tak ZBYTEČNĚ odchází z klubu domů sami… – StreetGame.cz

Tajný klíč ke sbalení ženy v klubu, který MILIONY mužů přehlíží a tak ZBYTEČNĚ odchází z klubu domů sami…

Pochopení tohoto skrytého „Hacku“ (o kterém skoro nikdo neví) ti jednou provždy pomůže balit krásné ženy v klubech každou noc.

Možná, že taky chodíš do klubů, barů, na společenské akce a frustruje tě, jak i horší kluci (jak vzhledově, tak charakterově), balí krásné holky a mají s nimi sex. Máš pocit, že na sobě makáš, staráš se o sebe, zlepšuješ se a holky by se o tebe měli přece prát, ale realita je jiná – odchází domů s někým jiným.

Už si možná i vyzkoušeli nějaké ty „baličské rady“ o svádění v klubech, ale máš pocit, že TOBĚ to prostě nefunguje. Cítíš se už z toho unaveně a ptáš se: Co mi sakra uniká, co mi sakra chybí znát, abych balil holky a odnášel si je domů z klubů každou noc, jaké je to tajemství úspěšných…“

Díky těmto předchozím zkušenostem, možná máš pocit, že..

 • Do klubů chodí jen laciné holky
 • Svádění v klubech je příliš komplikované a je jen pro vyvolené
 • Nejsi dostatečně dobrý, abys sbalil holku v klubu
 • Je moc hezká a určitě bude chtít hezčí kluky než jsem
 • Holky se na tebe po oslovení dívají divně a ty si připadáš jako nějaký úchyl, což ti sráží sebevědomí
 • Určitě se ti nedaří balit holky v klubech proto, že neumíš tancovat

Je v pohodě, pokud ses našel v jednom nebo více odrážek výše. Kdysi jsem to měl stejně. Chodil jsem roky do klubů každou noc a odcházel frustrovaný, protože se mi nedařilo balit holky. Zkoušel jsem všechny baličské rady na internetu a od všech odborníků, ale vždy jsem odcházel sám. A to nejhorší – viděl jsem, jak očividně horší kluci než já si odvádí domů krásné holky. A tak jsem si už začal myslet, že na to prostě nemám, nenarodil jsem se pro to a smiřoval jsem se s tím, že jsem lůzr. V klubech jsem buď neměl žádné výsledky, nebo hodně nahodilé. Pak ale pohár přetekl a já se sám sebe zeptal:

Co sakra dělám špatně, že se mi nedaří balit holky v klubech?“

Upřímně – není to tvoje vina (a řeknu ti, jak to hned změnit) proč se ti nedaří balit ženy v klubech a brát si je domů.

Tvůj záměr byl totiž vždy správný – chtěl ses seznámit, sdílet svůj super život a dát ženě dobrý sex a nezapomenutelný zážitek.

Tvoje snaha sbalit ženu v klubu je úplně zbytečná, pokud nepochopíš JEDNU základní primitivní a zapomenutou věc, která tě od každodenního úspěchu v klubech dělí. Byť se to teď zdá hodně nadnesené a možná tomu nebudeš věřit (což chápu, taky bych před několika lety nevěřil), ALE – úspěch v klubu může mít KAŽDÝ muž, pokud tu věč pochopí. A to i přes to, že si myslíš, že si vyzkoušel už vše.

Jak to dělá většina mužů?

 • Lítají od jedné holky k druhé a oslovují jednu za druhou
 • Vyčerpou tím celou svou energii už v první polovině noci a po půlnoci už nemají sílu na to s nikým mluvit
 • Jejich konverzace nikam nesměřují, max. si křečovitě vezmou kontakt
 • Nebo ještě hůř – postávají s pivem v ruce na baru a musí si dát pár panáku, aby sebrali odvahu ji oslovit

A to hlavní?

 • SNAŽÍ se ji sbalit…

Představ si, jaké by to bylo…

 • Kdybys noc co noc odcházeli s dveří klubu domů s krásnou ženou a ona by byla nadšená, že vyhrála to, že jde zrovna s tebou.
 • Kdyby existoval jeden způsob, který bys už nemuseli dlouze studovat. Jen dostal návod a sám by sis uměl sbalit takovou ženu v klubu, která se ti zlíbí?
 • Kdybys nemusel sáhodlouze přemýšlet co ženě v klubu říct, byl uvolněný a jenom tím KDO jsi by ses stal magnet na ženy v každém klubu?
 • Kdyby tě ženy samy oslovovaly a ty nemusel splašeně lítat po klubu…

Upřímně, ani nečekám, že mi v tuhle tu chvíli věříš, taky bych ještě před pár lety nevěřil, kdyby mi někdo něco takového tvrdil… „Návod na balení žen v klubu? Pff, blbosti!“

Možná si říkáš, že teď přeháním, možná cítíš skepsi a předchozí zkušenosti tě utvrdily v tom, že pro tebe už nic nefunguje.

Ale pokud jsi připravený získat skutečnou pravdu o balení žen v klubu (a ne jenom báchorky rádoby baličů na netu), která už je s námi tisíce let, tak jsi na správném místě.

Otázka zní: Co dělají ti úspěšní muži v klubech jinak?

Já ti to teda řeknu…

PŘISTUPUJOU K NIM, JAKO K ŽENÁM, pochopili totiž, jak funguje ženský MOZEK!

Vážně! To je tou nejčastější chybou nás mužů při balení žen v klubech. Že nerozumíme tomu, jak ženy fungují, jak přemýšlejí, podle čeho si muže vybírají v klubech a snažíme se na ně jít podle toho, jak to máme MY (logicky), ať už vědomě nebo podvědomě. Prostě k nim přistupujeme jako k mužům, mužskou logikou, a to je špatně. A byť už možná máš nějaké úspěchy s ženama v klubech, ale neodvádíš si KAŽDOU noc jinou holku, tak děláš něco špatně.

Do klubů se totiž ženy chodí seznamovat a mít sex ještě v tu noc. Tohle na street ženy dělat nechodí. V klubech je to primární záměr všech. To je taky důvod, proč 90% všech lidí na párty jsou single…

Už ti to dochází..?

Ti úspěšní to pochopili. Pochopili, že ženy jsou jiný živočišný druh než my muži a mají jiný mozek, jsou jinak naprogramované.

Pravdou je, že máme primátí mozek. My jsme se nevyvinuli z primátů, my jsme primáti, a ženy také.

Teda nic pro nim, ale…

Pokud pochopíš, jak takový mozek funguje, tak máte obrovskou moc (stejně jako to pochopily ty největší média světa, největší lídři, největší baliči, ale bohužel někdy taky ti největší manipulátoři atp..)

Klíčem v klubech není:

 • Oslovit VÍC žen
 • Lépe tancovat
 • Pít alkohol, aby ses uvolnil
 • Přijít tam s partou přátel
 • Seznámit se s barmanem
 • Být hezčí
 • Lépe umět komunikovat

A další nesmysly, které si chlapi myslí, že jsou potřeba ke sbalen ženy v klubu..

Dovol mi sdílet krátký příběh:

Když jsem byl na střední, konala se jedna house party, na kterou jsem byl pozvaný. Bylo tam 5 kluků a 5 holek (2 z nich tam měly přítele – moje kámoše). Muj street (oslovování na ulici) byl v tu dobu hrozný. Když už jsem nějaké zkušenosti s holkama měl, klepal jsem se, zasekával jsem se, mluvil rychle, můj projev byl nevýrazný a naprosto nudný. Šlo vidět, že jsem nervózní.

Vůbec se nedivím, že mě ty holky tenkrát odmítaly nebo se slitováním mi daly Instagram. Cítil jsem se hrozně, ale zpět k house party. Protože mě štval ten neustálý neúspěch, tak jsem se rozhodnul to změnit. Pozoroval jsem ty nejlepší baliče proč jim to funguje a mně ne a pustil jsem se do hlubokého studia ženské psychologie. V tu dobu už jsem začínal chápat, jak funguje ženský mozek, jak smýšlí… A díky tomu jsem se na té house party vyspal s těma 3 nejhezčíma holkama, co tam byly. Stal se ze mě Král párty přes noc. Kluci ve škole mi říkali

„Magnet na ženy“. Díky tomuto „úspěchu přes noc jsem měl na škole skvělou pověst. Od té doby jsem píchal holky na záchodech ve škole, u nich doma.. Všechno se změnilo.

Procitnul jsem.

Jak je tohle možné? Čím přesně to bylo?

Jak je možné, že i přes příšerný street se mi tohle podařilo v noci na párty?

Jak to, že holky na ulici mě odmítaly a v klubu nebo na house party mě milovaly?

Jak je možné, že nesmělý kluk na streetu sbalil 3 holky za noc a dařilo se mu to pak zopakovat několikrát?

Co přesně jsem dělal jinak?

 • Bylo to tím, že jsem měl skvělé komunikační dovednosti? To těžko.
 • Bylo to tím, že každá holka na střední chce spát se všema? Rozhodně ne.
 • Bylo to tím, že jsem nějaký krasavec nebo že umím tancovat? To sotva.

V čem byl rozdíl od stovek dalších kluků, kteří se snažili nějakou sbalit? Co se týče vystupování a komunikace mají často až násobně lepší úroveň..Takže co bylo v mém stylu balení jinak?

Ano, tušíš správně. NEBALIL JSEM. Přesně jsem měl nastudovanou psychologii žen, historii a jejich evoluční vybavení.

Jediný rozdíl je v pochopení ŽENSKÉ PSYCHOLOGIE. Zní to možná povýšeně, ale proste jsem díky tomu měl navrch. Tak to prostě bylo. Jak nad ženami, tak nad ostatníma klukama.

Poznal jsem totiž to tajemství a dokázal se odlišit.

Přes to, že můj přednes byl hrozný. Forma jakou jsem působil byla působivější než všichni ostatní kluci, kteří se snažili balit ženy. Pochopení tohoto tajemství je jako brána do nové dimenze. Jakoby život byl od té doby navždy jiný. Zmizí strach, obavy a přichází sebevědomí, uvolněnost a radost.

Když tohle pochopíš, je to jako sledovat lovit rybáře z malé loďky ze dřeva, zatímco ty máš přesně vychytaný detailně propracovaný masivní systém, velkou loď, a ryby se sami nechávají lapit do sítě, mezitím co ty relaxuješ, jsi sám sebou a nevynakládáš tolik energie jako všichni ostatní rybáři.

Balit holky v klubu bez přesného systému je jako přistávat s dopravním letadlem. Budeš mačkat knoflíky vlevo, vpravo, ale stejně nepřistaneš, je to jeden velký chaos. Tak jako oslovuješ holky v klubu, bereš si čísla a máš pocit, že BALÍŠ. Přitom jen zmateně lítáš a NIKAM to nesměřuje a nakonec skončí s někým jiným.

Balení žen v klubu většiny mužů připomíná spíše chaos, zmatek, než přesný systém.

Možná se při balení v klubu ptáš:

 • Co mám říkat, abych ji sbalil v tom hluku a chaosu?
 • Jak si poradit s jejíma kámoškama?
 • O čem se s ní mám bavit? Jak ji mám oslovit?
 • Jak ji mám přesunout z klubu domů?
 • Jak se zbavit nesmělosti a strachu z oslovení v klubu?
 • Jak se odlišit od ostatních kluků a odstranit „konkurenci“?

Chce to ověřený postup, který vás provede celým nastavením mysli žen a umožní vám „přistát“ u vás doma bez zbytečných „turbulencí“.

Jak teda fungují ženy?

Ženy jsou hypergamní. To znamená, že už od pradávna si vybíraly toho nejsilnějšího muže v okolí, aby s ním mohli splodit silné a zdravé děti. Dnes nejde ani tak o sílu, jako o POSTAVENÍ VE SPOLEČNOSTI. To, jak ho ostatní lidi vnímají. Když jde tohle naprosto ovládnul a začal mít brutální úspěchy, začal jsem to celé dávat dohromady..

A následně jsem vytvořil Club-hacking System™. Tesal jsem to do této podoby posledních 7 let a vždy, když jdu do klubu, tak tento systém s úspěchem používám. Je to systém, jak si toto postavení ve společnosti vybudovat během 1 hodiny v klubu tak, abys byl ten nejpřitažlivější muž v klubu (i přes to, že nejsi model) a odstranil syndrom „klubové neviditelnosti“, kterým trpí většina mužů, kterým se to nedaří.

Tohle byl jenom jeden příběh… Otázka je: Co může přinést ovládnutí umění balení holek v klubech tobě?

 • Co kdybys neplýtval svým časem v klubech, ale přesně věděl, co, kdy máš dělat, jel podle ověřeného a funkčního scénáře a odváděl si pokaždé z klubu krásnou holku?
 • Co kdybys jen přišel do klubu a lepily by se na tebe holky a chtěli by zjistit, co jsi zač?
 • Co kdybys ovládl to nejdůležitější umění, které chlap v jeho životě potřebuje ovládnout – ulovit neznámou ženu v klubu a zažívat ji nejlepší noci svého života?

Jaký by tohle byl pocit?

 • Jaké by to bylo mít veškerou pozornost žen v klubu a jen si vybrat s kterou odejdeš?
 • Jaké by to bylo mít navrch nad všema ostatníma klukama v klubu?
 • Jaké by to bylo, kdyby lidi, co se smáli se přestali smát a začali se od tebe učit?
 • Jaké by to bylo ležet u sebe v posteli s nejhezčí holkou z klubu a s klidným svědomím si říct: „Já to vážně dokázal!“

Zasloužíš si mít úspěch s ženama.

A právě proto jsem vytvořil Club-hacking System™ (CHS™) spolu s ním i zbrusu nový online kurz Král klubů.

Král klubů

Král klubů je online kurz, v kterém získáš dovednost umět sbalit ženu v klubu od prvotního oslovení až po sex. Jako první obdržíš můj Club-hacking System, který mi funguje už přes 7 let a pomohl sbalit stovky žen nejenom mě, ale i mým klientům.

A není to jen suchá teorie, naopak!

Veškeré mé zkušenosti, know-how a praktické triky z praxe, které jsem objevil při posledních 7 letech balení v klubech dostaneš od A po Z na stříbrném podnose. Ještě nikdy jsem nesdílel takto cenné informace uceleně.

Balení žen v klubu vážně není o tom, že oslovíš ženu, bavíš se s ní a čekáš co z toho vypadne, jak to bude probíhat, jestli se ti to povede.. K balení žen v klubu používám Club-hacking System, který krok za krokem následuju a bez kterého bych už dnes do klubu nešel. Tenhle systém mi přináší už roky skvělé výsledky.

No a přesně tenhle systém chci v kurzu předat tobě!

Club-hacking Systemnení žádné polemizování, teorie nebo „bylo by dobré kdyby“. Je to jednoduchý, jasný, do detailu zpracovaný proces sbalení jakékoliv ženy, který stačí následovat.

Čím je online kurz Král klubu tak unikátní?

 • Král klubu je praktický, jednoduchý, do detailu zdokumentovaný a funguje RYCHLE.
 • Club-hacking System v online kurzu Král klubů je snadno pochopitelný a logicky vysvětlený.
 • V kurz je kompletní soubor informací, které potřebujete vědět proto, abyste definitivně balili jednu holku za druhou v klubu.

Co ti kurz přinese?

 • Jednou provždy se vymaníš z „pavučiny“ zahlceností informacemi o tom, co je dobré dělat v klubu a co ne přesně budeš vědět, co je dělat pro sbalení holky, která se vám líbí a co ne.
 • Dostaneš do rukou laserově zaměřený konkrétní návod, který ti zaručí to, že budeš přirozeně budete balit holky v klubech a mít s nima sex v tu stejnou noc (dokonce i pokud se ti to ještě nikdy nepovedlo)
 • Ušetříš hromady času, energie a peněz (například za utrácení a kupování drinků ženám)
 • Naučíš se techniku Jak se uvolnit i bez alkoholu, i přes to mít maximum energie a naladit se na párty mód střízlivý a díky tomu získat konkurenční výhodu nad ostatními kluky
 • Dostaneš roky utajované TAJEMSTVÍ, jak se odlišit od všech kluků v klubu a jak zaujmout a upoutat pozornost krásných žen, ještě předtím, než začneš mluvit..

Kurz je rozdělen na 12 lekcí:

 1. Lekce – Neprůstřelný mindset

 2. Lekce – Příprava na klub

 3. Lekce – Strategie v klubu z nadhledu

 4. Lekce – Jak na skupinky

 5. Lekce – Nezapomenutelné oslovení

 6. Lekce – Jak budovat status v klubu

 7. Lekce – Jak budovat důvěru v klubu

 8. Lekce – Jak budovat přitažlivost v klubu

 9. Lekce – Dancegame + oslovení na parketu

 10. Lekce – Logistika od A po Z

 11. Lekce – Co dělat po příchodu domů

 12. Lekce – Co dělat po sexu

Navíc dostaneš těchto 6 skvělých bonusů v celkové hodnotě 7.340 Kč ABSOLUTNĚ ZDARMA!

BONUS 1: Jak na švédskou trojku v hodnotě 1990 Kč ZDARMA

BONUS 2: Jak balit holky na house party 690 Kč ZDARMA

BONUS 3: Tajné hacky do klubu, které nikdo nezná 1290 Kč ZDARMA

BONUS 4: Co když řekne, že má přítele 790 Kč ZDARMA

BONUS 5: Dancegame jako terapie 1590 Kč ZDARMA

BONUS 6: Master checklist Club-hacking systemv hodnotě 990 Kč ZDARMA

Celkem Král klubů zahrnuje videa se mnou Trickem o délce 3 hodin a 47 minut. PREMIUM verze obsahuje navíc videa Porozchodový restart, Social Circle Game (Jak sbalit kamarádku ve svém sociálním kruhu) a Travel Game (Jak balit ženy z celého světa) o délce 1 hodiny a 27 minut.

Obsažený checklist pak shrnuje všechny lekce do 10 bodů, které si lze vytisknout nebo stáhnout do mobilu. Úspěšné svádění si pak budeš moct odškrtávat bod po bodu.

Hodnota samotného online kurzu Král klubů je 15.000,- Kč

Taková je jeho skutečná hodnota a na tolik si ho cením. Pokud si teď říkáš, že je to super cena za všechen ten hodnotný obsah, který ti jednou provždy může změnit život, tak mám pro tebe dobrou zprávu: Cenu kurzu jsem chtěl udělat dostupnější pro všechny, kteří se chtějí zlepšit rychle. Blíží se léto a každý chlap bude potřebovat chodit do klubů barů a na festivaly, kde bude spousta krásných žen, které budou čekat, až budou moct být baleny tebou. (Pokud ale nebudete vědět jak, bude to průser.)

Přesně proto je cena kurzu 15.000,- 10.000,- Kč

A možná si teď myslíš, že jsem se zbláznil, ale pokud čteš tento článek dneska, tak mám pro vás speciální dárek.

Začíná jaro a spolu s ním i klubová sezóna, holky do klubu chodí více než kdy dřív a je nejpříhodnější situace z celého roku začít s klubama právě teď. Kurz je nyní v jarním předprodeji za 50% jeho ceny. 15.000,- 10.000,- 4.999,- Kč.

Cena jenom tady a teď včetně všech bonusů je o 50% nižší! 15.000,- 10.000,- 4.999,- Kč.

Tato nabídka platí jen dnes. Tohle je nabídka, která se jen tak neodmítá a hlavně – která se NIKDY v budoucnu nebude opakovat.

Stáhni si Krále klubů ve slevě a voď si krásné ženy pravidelně domů

VAROVÁNÍ: Je to jako magie!

Dokážeš pak cokoliv, což vyžaduje velkou zodpovědnost..

Pokud v rukou držíš Club-hacking System™, tak můžeš ovlivňovat, někdo by řekl manipulovat holky a to vyžaduje velkou zodpovědnost.

Je to jako kdybys držel návod na ženy, měl na ně ovladač. Je to totiž něco, co 90% všech mužů na planetě vůbec nezná a pravděpodobně ani nikdy nepozná.

Než ho začneš používat, tak vždy přemýšlej, jestli ho používáš pro dobré úmysly. Zda s nikým nemanipuluješ, ale pomáháš zlepšovat ženám život. Zda se po času stráveném s tebou síti lépe, než předtím

Zda jsi na „dobré straně barikády“ a zda to není „černá magie“.

Jakmile se naučíš Club-hacking System™ UVĚDOMÍŠ SI MOC, KTEROU MÁŠ.

Chovej se zodpovědně, protože jde velmi snadno zneužít.

Než získáš Club-hacking Systemtak slib teď mně i sobě, že s ním budeš zacházet rozvážně.

Vždy ho budeš používat jen v nejlepším zájmu sebe i lidí.

V případě, že zůstaneš na „dobré straně barikády“, dokážeš svět tím,

že se nebudeš povyšovat nad ostatní, ale zlepšovat jim život. Pokud ne, tak prosím do tohoto online kurzu nevstupuj.

Král klubů je pro tebe, pokud..

 • Se chceš zbavit Syndromu neviditelnosti v klubu a pokaždé odcházet s krásnou holkou k tobě domů
 • Už si zkusili několik různých cest jak balit holky v klubech, ale zatím ti nepřinesli to, co si chtěl
 • Nechceš se vzdát a víš, že tvůj sexuální život může být lepší.
 • Cítíš, že máte v sobě něco víc a nevíš jak to probudit
 • Chceš mít v rukou roky ověřený systém jak sbalit ženu v klubu, který znají jen ti nejlepší baliči, kteří tam noc co noc (bez námahy) balí holky
 • Chceš získat vstupenku do nové dimenze Svádění v klubu, kterou sis zatím ani nedokázal představit, a která ti může zlepšit život jedou provždy

Muže ve velkém učíme seznamování od roku 2013, našimi programy prošly tisíce spokojených mužů, a toto je náš nejucelenější produkt doteď. Několik hodin materiálu obsahuje naprosto vše, co potřebuješ pro úspěch v klubu.

„Trickův produkt je prostě… šílený. Viděl jsem za těch 13 let ve svádění už leccos, ale tohle ještě fakt… ne. Ty historky, jako 3 holky za jednu akci nebo 7 týdnů na cestách, kde Trick ochutnal ženy z celého světa… Ta nuance, se kterou dokáže popsat základní koncepty svádění do nové hloubky, že pak i já civím na video o rozchodech… A hlavně inovace, kterou Trick vnáší do témat jako je hra na parketu, párty na bytě, gamování celého klubu naráz, švédské trojky… Je to produkt, který bych sám nikdy nemohl vytvořit, a kterého jsem prostě musel být součástí.

Viděl jsem ostatně Tricka dělat všechno tohle na vlastní oči, viděl jsem ho na prosincovém Bootcampu pro instruktory v Egyptě vyprostit „Miss rezortu“ ze skupiny čtyř kamarádek a jednoho konkurenta a odvést si ji na pokoj… Ale teprve po shlédnutí těchto videí a jejich aplikaci jsem plně pochopil, jak moc je to všechno přenositelné a naučitelné. Král klubů i pokročilým změní názor na to, co jsou to kluby, co je to vůbec samotné svádění.“ Princ

Získej Krále klubů za sníženou cenu a ovládni noční akce

Plusy vs. Mínus

Jaké jsou plusy?

 • Získáš přesný systém od A po Z ke sbalení ženy v klubu
 • Praktické návody krok za krokem pro zaujmutí a odlišení se v konkurenčním prostředí
 • Strategie, jak řešit všechny zmapované problémové situace, které tě na cestě za sbalením krásné ženy klubu mohou potkat
 • Ověřený postup, jak balit ženy v klubech bez alkoholu a i přes to mít spoustu energie a dobré nálady
 • Příležitost využít návod na balení, který zná jen zlomek mužů po celém světě

Mínusy?

Bude tě to stát 15.000,- Kč  10.000,- Kč  4.999,-

NE, není to levné. NE, není to pro každého, ale ANO, je to skvělá cena. V porovnání s tím, jakou HODNOTU za tuto cenu dostaneš a jak rychle se ti investice vrátí, je toto jen zlomek jeho opravdové hodnoty.

Kdy uděláš první krok ke svému úspěchu se ženami, když ne DNES?

Teď máš 2 možnosti:

 1. Můžeš se na to vykašlat. Ne, vážně. Možná máš pocit, že balení v klubech není pro tebe. Můžeš teď zapomenout na metodu Club- hacking System™ (CHS™) a dál používat metodu pokus-omyl. Možná chceš jen hledat vlastní cestu, objevovat další metody, knihy a videa. Má to ale jeden háček..

Z vlastní zkušenosti vím, že to bude stát roky času a v konečném

důsledku mnohem víc peněz, než si nějaký systém v tom skutečně najdeš.

jsem si tuto cestu (nadšeně) prošel, ty nemusíš.

Pokud však trváš na vlastní cestě, respektuji to a budu ti držet palce.

 1. Možnost: Vstoupíš do programu Král klubů a aplikuješ metodu Club-hacking System™ na své akce v klubu a uděláš důležitý krok pro zcela zásadní změny (nejen) ve tvém životě, staneš se Králem klubů jedou provždy.

Podíváme se spolu na tvůj styl balení, doplníme co ti chybí a odstraníme to, co nadbývá v balení v klubech tak, abychom zažehnuli konečně ten oheň, který v tobě dřímá.

Jednoduše, odhalím ti všechny moje karty a předám vše, co ve své praxi s klienty i ve svém životě používám.

Pravdou je, že buď začneš dělat věci JINAK, nebo navždy zůstaneš ve starých kolejích, se stejnými výsledky.

Dobrá zpráva je, že se k těm starým můžeš vždy vrátit, jen tě dopředu upozorním, že jakmile jednou objevíš systém Club-hacking System™, tak se ti už vůbec nebude chtít.

Jsou totiž jen 2 druhy lidí, ti, kteří mluví o svých snech a cílech a ti, kteří jdou do akce.

Získej přístup k zbrusu novému online kurzu Král klubů. Až odpočet dojde k nule, moje nabídka bude pryč…

Rozhodnutí KÝM chceš být je koneckonců stejně na tobě.