Když se vám líbí jiná – StreetGame.cz
Rozcestí

Když se vám líbí jiná

Oslovíte holku, ale nějak to nejiskří, spíš se v tom plácáte… V tom uvidíte jít kolem jinou holku! Mile se rozlučte, a rychle běžte za ní.

Dlouho jsem si to vykládal jako jakýsi zákon karmy. Jakmile za ženou musíte běžet proti jezdícím schodům, zastavit kvůli ní dopravu nebo opustit jinou holku uprostřed seznamování, vždycky to vyjde.

Doopravdy za vším stojí vaše rozhodnost. Už nejste jako „Hodím tam ahoj a uvidím, jak to dopadne.“ Najednou z vás sálá jistota, že všechno vyjde. Jste si tak jistí, že do oslovení jdete přes všechny překážky.

V případě změny cíle se vše spojuje s efektem nepřetržitého momenta.

Když balíte holky, momentum roste. Když ne, klesá. Výsledky stále oscilují, ale obvykle s každým dalším oslovením máte více setrvačnosti, takže všechno jde pořád lépe a lépe. (Proto když streetujete několik dní v kuse, začnou se po vás mlsně dívat i spolužačky a kolegyně.)

Bohužel mezi jednotlivými osloveními existují pauzy, kdy se rozhlížíte po jiné holce, nebo zkrátka děláte něco úplně jiného, což je přirozené. Ale právě když holku oslovíte a uprostřed oslovení zmizíte za jinou, pauzy se zbavíte a dojde k nepřetržitému momentu.

Navíc se zvyšuje možnost, že s novou holkou můžete začít tam, kde jste s první skončili.

Proto když to s právě oslovenou holkou neklape a vidíte jinou, nebojte se změnit cíl! A jestli máte parťáka, nechte ho to přeoslovit.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: