Když se oslovení hroutí, udělejte aspoň „něco“ – StreetGame.cz
Bruneta na pláži

Když se oslovení hroutí, udělejte aspoň „něco“

Streetaře s těmi největšími výsledky neodlišuje to, že by nikdy nedělali chyby. Svádění je i na tom nejvyšším levelu často chaotické a plné omylů. Ti nejlepší prostě jen pokračují dál nejdéle. Umí každou špetku přitažlivosti skrze dobrou logistiku konvertovat v maximum výsledků.

Začátečník ženu osloví, ale když se mu zájem nezdá stoprocentní, sám odejde. „Ha, teď jsem udělal chybu, už to nemá cenu,“ řekne si.

Pokročilému jede v hlavě: „Udělal jsem sice chybu, ale tohle oslovení skončí leda tak mou smrtí!“

Zatímco hodný, rozvážný kluk přemýšlí, jestli se své princezně dostatečně líbí nebo ne, kdejakému impulzivnímu poloretardovanému tlouštíkovi v klubu stačí vedle stejné princezny dostatečně dlouho stát, aby se s ní vyspal. Udělat 10 triků na vytváření přitažlivosti vám nepomůže, když jemu je jedno, co se děje, a prostě si holku vystojí až do postele. (Viz Instruktorský manuál strana 86.)

Vraťte se za ní…

„Zdálo se mi, že nemá dostatečný zájem, tak jsem šel,“ řekne mi žák.
„Kdyby mně vyslala tolik signálů, jako tobě, už jí za rohem píchám! Vrať se za ní! Vrať se za ní!“ naviguju studenty kurz za kurzem.

Občas přemýšlím, že bych vedl speciální kurzy, kde bych mohl říkat jen: „Vrať se za ní.“

Pokud se vám oslovení hroutí, neodcházejte, udělejte aspoň něco. Nemusí to být dokonalé, prostě jen něco. Často vám něco vystačí až k sexu. Ale to něco tam nutně musí být. Nesmíte utéct, jen protože nemáte co říct. Nesmíte utéct, jen protože se objevila její kamarádka. Nesmíte utéct, jen protože jí někdo zavolal. Nesmíte utéct, jen protože se objevil její otec. Udělejte něco a pokračujte s tím.

Teď přemýšlím, mohl bych udělat i speciální seminář na téma Dělání něčeho.

Oslovíte třeba dvojičku s parťákem, vaše holka má zájem, ale ta parťákova ji táhne pryč. Nemůžete ji nechat prostě odejít, protože za váš streetařský život se takových situací nahromadí tisíce. A tak uděláte aspoň něco. Řeknete třeba: „Mám už jen dvě minuty, a opravdu se mi líbíš, ale nic o tobě nevím! Co když jsi masový vrah? Pojďme se zeptat tvé kamarádky, jestli nám dá ještě minutu. Ahoj, já jsem Princ! Přeješ jí štěstí? Dej nám prosím ještě minutu.“ „Okey,“ řekne kamarádka a začne diskrétně odcházet. „Ale ne, nemusíš odcházet, buď tu klidně s námi! Nejsem ten kluk, který ti vezme kamarádku. Mimochodem, není nebezpečná?“ Časová tíseň, zájem-nezájem, udička, časová tíseň, navrstvení pravé otázky za falešnou, gamevání přes proxy… A už to tam nestoudně perete bez jakékoli vaty. (Klasicky na holku, kterou balíte, jste ostřejší, ale na její kamarádku jste hodně sladcí.)

Místo, abyste to vzdali, udělali jste něco. Tím se váš konverzní poměr při balení holek se zlou kamarádkou posunul z 0% třeba na 7%. Smyslem udělání něčeho není okamžitě vymyslet techniku s 80% úspěšností, pouze udělat krok, který překoná udělání ničeho. Každé procento dobré, ono se to pak nahromadí.

Skoro všechno vychází lépe, než to prostě okamžitě vzdát. Věřte, že pokud holka odchází, je mnohem lepší začít na ni křičet: „Párek, párek, párek!“ než pouze odejít.

Málokdy natrefíte na dokonalé situace. Svět vám bude házet klacky pod nohy, a vy musíte kutat skrz. Pokud tedy holka chce v komunikaci pokračovat a objeví se trhlina, kterou nedokážete řešit ověřenou metodou, prostě to rychle zalepte aspoň něčím.

Nácvik: odpovězte na každou otázku do 5 vteřin

Zavoláte holce, zvedne to kluk. Co uděláte? Vzdáte to? Pak jste článek nepochopili. Co tedy uděláte?

Ukáže vám prstýnek, řekne: „Jsem vdaná.“ Co uděláte?

Vedete jí ke dveřím svého bytu, řekne: „K tobě rozhodně nepůjdu!“ Co uděláte?

To je realita hry. Věčný chaos, na který musíte pohotově reagovat. Ideálně vybroušeným způsobem. Ale když to nejde, aspoň něčím. Nehraje se tu totiž o to, kdo vytvoří nejvíc přitažlivosti, jakési neviditelné veličiny, ale o to, kdo to dohraje do konce.

A nebo ještě lidověji: základem pro sbalení holky je sám od ní neutéct.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
Viktor napsal 12.6.2017

Kdyby se dělala nějaká příručka základního přežití na SG, tento článek by nesměl chybět. Asi si ho budu připomínat před každou akcí.

Odpovědět
Odešlete odpověď