Když se nedaří, jít za prostitutkou? – StreetGame.cz
Marie se modlí za tvé hříchy

Když se nedaří, jít za prostitutkou?

Chcete sex, ale sbalit holku se vám nedaří. Má cenu zaplatit si prostitutku? Protože tím ze sebe smýváte panictví a trénujete sex do budoucna, vlastně to zapadá do osobního rozvoje?

Místo dvou ryb si kupte kurz rybaření

Sex není velká věc. Sbalit holku je snadné. Platit za prostitutku je spíše plýtvání, asi jako připlácet si na vzduch. Výhodnější je zaplatit si kurz svádění a mít pak už sex zdarma, než pokaždé si platit za jednotlivé soulože.

„Ale s prostitutkama můžu dělat horší věci,“ říkal mi jeden chlápek. To není pravda! Většina žen potřebuje pořádný sex. Nechtějí, abyste se drželi zkrátka.

Něco tomu chybí

Často zjistíte, že i když se vám nevěstka vzhledově líbila, nevládnou mezi vámi hlubší sympatie, chemie, opravdová vášeň… V průběhu klasického svádění by takové ženy přitom byly odfiltrovány.

Samotný sex bez svádění je nudný sám o sobě. Jako byste si koupili hru, a ocitli se rovnou na poslední úrovni. Cesta je cíl a nikdo si neváží černého pásku, který dostane hned na prvním tréninku. Sex s prostitutkou zkrátka postrádá něco navíc. Je to jen sex. Pohyby, u kterých už přemýšlíte, co budete dělat potom.

Když už, řekněte prostitutce, že ji chcete nejdříve sbalit. Nebo z ní vygamujte slevu. Nebo jí píchejte tak, že potom začne ona platit vám.

Dejte si také pozor na pohlavní choroby. Rozhodně použijte kondom, vyhněte se análu a neposkytujte jí orální sex.

Když to dáme dohromady: Sex naleznete na každém rohu i zdarma. Nevěstky píchá příliš mnoho lidí, s čímž vzrůstá riziko pohlavních nemocí. A i prostitutku je stejně nejzábavnější sbalit.

Z toho všeho nám vyplývá, že mnohem bohulibější činností, než platit prostitutkám, je rozjet něco jako Rychlý prachy. Vzít si pár tisícovek na streetgame a oslovit s nimi nějaké holky. Budou méně nakažlivé, vy si více máknete, více se naučíte a získáte i pocit dobře odvedené práce.

 

I pokud je sex v nedohlednu, raději trénujte dál. Jednou ho jistě budete mít, kolik si zamanete. Musíte jen vydržet a dál konzistentně pilovat streetgame, ne to vzdát po pár týdnech. Zasloužený sex s holkou, kterou opravdu přitahujete, bude mnohem lepší.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

7 komentářů
sweettom napsal 3.12.2016

Presne taký článok som hľadal a mám odpovedane ba moje otázky.

Odpovědět
  Princ napsal 3.12.2016

  To jsem rád :)

  Odpovědět
Xaver napsal 23.12.2016

Na privát jsem si zašel jednou po rozchodu v mezipauze a rozhodně to nebyl extra velký zážitek slečna sice pěkná, ale rozhodně si nemůžete dělat co chcete spíš nemůžete témeř nic.Holku jsem nakonec vyzpovídal a rozhodně to nedělá k vůli potěšení a téměř ji sbalil. S píš to bylo smutné než veselé. Když si ho kvalitně proplácáte sami tak si to užijete víc :)

Odpovědět
Kuba napsal 2.2.2017

moc se my to lýby :)

Odpovědět
Doctor Dolan napsal 23.10.2018

Prostitutky jsou hlavně způsob jak si zapíchat s holkou mimo svoji ligu. Náklady jsou oproti vztahu zanedbatelné.
Neplatíte jen za sex, platíte za to, že nemusíte poslouchat její debilní kecy a nálady. Taky za to, že nemusíte řešit jestli vás podvádí.

Kdybych sbalil „krásnou ženu“ (o kterých Princ tvrdí že jsou zoufalé), tak bych se musel sakra ohánět, ona by se mi ještě nejspíš vysmála a pohrdala mnou, protože vzhledově je o X tříd vyšší než já. (že kromě vzhledu a díry mezi nohama mi nemá co nabídnout je irrelevantní)
„Zoufalé krásky“ s za samotu mohou samy, protože případného nápadníka by stejně podváděly na každém kroku (nejsou přece monogamní) a při první příležitosti vyměnily za někoho lepšího (právo růst). Proto je lepší jen o*ukat zahodit, než zahodí ona mne. (Jo jasně, musím růst a pracovat na sobě, ale mohla by se trochu snažit i ona, hezký ksicht není všechno.)

Balení holky je svým způsobem ponižující proces, protože jako somrák škemráš o její pozornost. Ne každý to cítí jako zábavu. Holky to ví moc dobře a proto samy nikoho nebalí, bojí se ponížení. Když je někdo balí, mají navrch, dává jim hodnotu.

když jí zaplatíš, tak jí dáváš najevo že ti za investici tvého času a snahy nestojí. Za prachy jo, ale těch máš dost. A když odmítne? Zaplatíš si jinou. Dáváš jí tím najevo že je nahraditelná, protože tady jsi TY kdo si vybírá, ne ona.

(Menší pokus vcítit se do jedince vyhledávajícího tyto služby, neberte to jako můj názor, zaměstnává mne škola, práce a sport, se ženami mám celkově čistě negativní zkušenosti takže min. do prvního kurzu na jakékoliv balení či prostitutky kašlu)

Odpovědět
  Princ napsal 24.10.2018

  Tak to by měli vidět, že i na streetu jsme my ti, kteří si vybírají. Nikdy tam o nic neškemráme. Já se vlastně na streetgame cítím jako v bordelu zdarma :D

  Odpovědět
  f22daniel napsal 9.3.2019

  Ber to tak, že z dlouhodobého hlediska je to pro tebe lepší, že ony nemusí nic dělat ve svejch 25 letech? Jejich mínus, až začnou stárnout a škaredět, najednou začnou zjišťovat že ona ta monogamie není až zas tak špatnej nápad a že „právo růst“ je spíš mužskou výsadou. Když budeš na sobě dál pracovat, tak ty budeš tím, kdo si bude moc nabrnknout i ve čtyřiceti nějakou mladici, zatímco tvoje vrstevnice budou brečet doma s 12 kočkami jako použitý zboží.

  Odpovědět
Odešlete odpověď