Když bude každý zametat před vlastním prahem… – StreetGame.cz
To správné koště

Když bude každý zametat před vlastním prahem…

Každém se občas stane, že osloví holku, ta ho ale ignoruje a jde dál. „To je ale kráva, proč mi to udělala?“ postěžuje si. Jak rozebíráme, co udělal špatně, přistoupí k němu mladík: „Dobrý den pane, přispěl byste na postižené děti?“ Balič ho ignoruje a jde dál…

Během typické streetgame v každém větším městě vám pár lidí nabídne letáček, ochutnávku nového produktu, Strážnou věž svědků jehovových nebo možnost přispět bezdomovci pár korun na víno.

Zkušený streetař se k těmhle lidem nikdy neobrátí zády. Pamatuje si totiž, jak začínal a býval i přes dobré úmysly často odmítán. Asi se usměje: „Dobrý den. Ne, děkuju, každopádně přeju hodně štěstí!“

Úsměv a pár milých slov zahřeje bezdomovce často více než víno. Dodá prodejci novou energii… Je to stejný dobrý skutek, jako když sbalíte zadanou holku a zbavíte jí tak beta přítele, s kterým byla nešťastná.

Ženy nejsou zlé

Životem zklamaní muži mají někdy pocit, že jsou ženy zlé. Velký omyl. Chtít pro sebe charismatickou společnost a skvělý sex, chtít pro své děti schopného a mocného otce, na tom není nic zlého. Čím atraktivnější (lepší ve streetgame) jste, tím milejší na vás ženy jsou. Vše záleží čistě na vás. Vy jste promítačka, ženy jsou plátno.

Kdy jsou nevědomky zlí muži

Občas se při masové streetgame stane, že hráči začnou vidět jednotlivé ženy jen jako nástroje k vlastnímu cíli, aniž by přemýšleli o jejich pocitech.

Osloví třeba, a ženě se očividně líbí. Pak jim ale „dojdou konverzační témata“, a tak se rozloučí a odejdou. Ani nepomyslí, jak se asi cítí dívka.

Hrozně nerad to vidím. „Vrať se za ní,“ posílám je hned zpátky. „Ale já nevím, o čem si povídat,“ vymlouvají se. „To je důsledek nervozity, ne příčina. Naučíš se to právě tak, že si zvykneš v ženské přítomnosti. Teď tam jdi a klidně mlč, jen buď s ní.“

Mám na to celkem přímočarý lék – kdykoli vám dojdou slova, zůstaňte s ženou a ani jí nenechte odejít. Svádění není o mluvení. Atmosféra, nálada, pohledy a doteky jsou všechno.

Změňte svět

Nikdy neříkejte, jak je svět nespravedlivý a lidé zlí. Je to neatraktivní.

Jediným způsobem, jak udělat ze světa lepší místo, je začít sám u sebe.

Oslovujte ženy, které se vám líbí, pokud ony jsou nesmělé to udělat. Buďte milí na lidi, kteří osloví vás. Jakmile se ženě zalíbíte,  neodcházejte zbaběle pryč. Dopřávejte ženám sex, potřebují ho více než vy. Inspirujte se jejich přítomností. Zbavujte dívky beta samců, kteří je dělají nešťastnými.

Jak řekl Tolstoj:„Když bude každý zametat před svým prahem, bude celá ulice čistá.“

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
David napsal 5.9.2015

Tenhle článek je veliká pravda v každém slově, díky za něj.
Svět a potažmo i vztahy se zlepší jen když začne každý u sebe. Trvalo mi než jsem se to naučil přiznat i sám sobě.
Zdravím a hodně úspěchů.

Odpovědět
    Princ napsal 5.9.2015

    Díky Davide :)

    Odpovědět
Odešlete odpověď