Kdy už je pro muže pozdě založit rodinu – StreetGame.cz
Oslovení ženy u zmrzliny

Kdy už je pro muže pozdě založit rodinu

Konzultuju v poslední době docela dost chlapů po čtyřicítce, kteří se obávají, že už se jim nepovede najít si ženu, pořídit si děti…

Oni ten časový odhad ale dělávají dle svých předešlých zkušeností – neuměli svádět, vždy pár let čekali, jestli o ně nějaká žena projeví zájem sama…

Čekat na zázrak samozřejmě funguje špatně a takovým tempem to člověk opravdu může nakonec promeškat.

Nicméně musíš vzít v potaz, že s našimi technologiemi svádění se situace úplně mění. Pomoct chlapům, aby jim seznamování šlo, je právě přesně ta jediná věc na světě, kterou děláme.

Tedy samo se nevyřeší nic, ale pokud je ti okolo padesátky a chceš se ještě naučit svádění, takový chlapi u nás konzistentně slaví úspěchy. Jen nejde vše dělat jako doteď a je třeba připravit se na změny.

Spousta mých žáků po padesátce, která to chtěla, teď už má děti (podobně jako mají ti, co to chtěli, zase spoustu jednorázovek s mladšíma holkama). Tyto situace u nás nejsou unikátní, řeším je skoro každý týden.

Pro mě to není žádný experiment. Do experimentálních vod bychom se posouvali, pokud je ti více než 61 let. Okolo 50 je to u nás běžnost.

Více méně si stačí vybrat, jaká forma ti nejvíc vyhovuje do začátku. Chceš si se mnou promluvit přes skype? Chceš se potkat osobně na individuálním kurzu? Chceš přijít na větší akci, kde uvidíš spoustu chlapů v podobné situaci? Nebo si o tom nejdřív přečíst nějakou knížku?

Říkám začátku, jelikož pokud chceš dělat pokroky opravdu rychlým tempem, budeš tato řešení nakonec muset zkombinovat. Obvykle se čeká, že žák sám studuje literaturu nebo sleduje videa a k tomu chodí na živé tréninky.

Pravda je totiž někde mezi: dohnat po padesátce svádění můžeš, ale chce to účinné technologie a nějaké úsilí. Není to nemožné, ani se to nevykoná samo.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
Jaroslav Pirkl napsal 24.3.2024

Jo, je to tak, je to pravda a funguje to…100% tomu verim…

Odpovědět
Odešlete odpověď