Kdy porušit pravidla hry – StreetGame.cz
Karta krále

Kdy porušit pravidla hry

Vytvořili jsme kolem svádění rozsáhlý systém zásad. Kdy naše články platí pro všechny, a kdy se vyplatí více improvizovat?

Vždy můžete udělat pár chybiček, a stejně holku dostat. Důležité je nenabýt kvůli tomu pocitu nesmrtelnosti a přesvědčení, že zásady už neplatí.

Jednou jsem se na ulici seznámil s dívkou, kvůli dostatku času se rozhodl nečekat a domluvit si rande ještě na ten den večer. Fungovalo to. Druhý den mi nečekaně odpadl program, já znova osekal pauzu a šel s ní ven. Stále to vycházelo. Třetí den kývla na další schůzku.

V tu chvíli jsem si říkal: „Přihlouplé pravidlo o čekání, očividně můžu dělat cokoli“… Samozřejmě se to brzy pokazilo. Můžete dělat chybky, ale pokud to přes ně vyjde, neberte to jako signál, že je můžete opakovat.

Dále čím jste zkušenější, tím spíše posoudíte, kdy se držet odzkoušených pravidel, a kdy od nich odbočit. Řekněme, že obecným doporučením je spát aspoň osm hodin denně. Kdo nespí, je unavená nevyrelaxovaná zombie, které málo stojí a nerostou jí svaly.

Pokud za sebou máte pár desítek holek a všechno klape, jak má, očividně můžete zkušeně zhodnotit, že lze „flákat spánek“ dál. Pokud ne, vsaďte na klasiku, a držte se spánku přes 8 hodin denně.

Je to jako s tréningovými rozpisy od světoznámých koučů. Pokud se začátečník rozhodne upravovat je, je téměř stoprocentní šance, že každá jeho úprava tréning zhorší. Teprve pokročilý atlet dokáže plán smysluplně přizpůsobit na míru.

Občas se najde panic, který tvrdí, že oslovovat holky na ulici je divné, nebo že je normální vrcholit dvakrát do týdne. Bez dostatku zkušeností takové věci nedokážou zhodnotit. Neměli by se plést NASA do stavby vesmírné lodi, a raději se držet obecných doporučení pro 99% případů. Pokud se tak rozhodne Brad Pitt, jde o něco jiného.

A nakonec, více věcí funguje. Různí muži mají různé slabosti, a tak si každý musí připomínat trochu jiné poučky. Kde jeden je příliš vřelý, druhý může být příliš chladný… Je nutné stále kalibrovat.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: