Kdy jsem prohlédl matrix – StreetGame.cz
Matrix se bortí

Kdy jsem prohlédl matrix

Teorie je jen teorie… Věci se opravdu změní, teprve když začnete naplno vidět přes matrix. Jednou se s vámi podělím o konkrétní situace, které mně samotnému pomohly prozřít.

Tím chci říct… Můžete škaredému chlapovi stokrát opakovat, že na vzhledu muže tolik nezáleží. Nikdy to na něj ale nezapůsobí tolik, jako když sám škaredý, nevyspaný a zpocený sbalí nějakou sexy holku. V tu chvíli poprvé uvidí pravdu.

Do naší sváděcí poradny na ask.fm přišel dotaz: „Jaký byl podle tebe tvůj největší úspěch v oblasti balení žen, kdy jsi sám nevěřil, že je to vůbec možné?“

Víte tak dlouho jsem si myslel, že zemřu jako panic… I když jsem dostal své první telefonní číslo, strašně mě to nadchlo.

Pak ale následovaly situace, které mě přesvědčili, že svět není takový, jakým se zdá.

Všechno tohle jsou věci, kterým obyčejný chlap jen tak neuvěří. „Holka ti jen tak na ulici kývne na sex? To musí být děvka. Je tak blbá, že si nevšimne, žes v té tramvaji balil další? A dokonce si nevšimne, že to studentovi všechno radíš ty přímo za jeho zády? A ještě se nechá podvádět?“

Právě kvůli neuvěřitelnosti těchto skutečností je nutné spolknout červenou pilulku a zažít si vše sám. Nebo si vzít modrou, ráno se probudit ve své posteli a cítit, že je vše při starém. Že se mi to jen zdálo a žádní zlí super-baliči neexistují.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: