Kdo je Zeph – StreetGame.cz

Kdo je Zeph

Princův dlouholetý žák, asistent na kurzech v Praze a autor videí pro Youtube kanál StreetGame.cz.

Miluje hru a život celkově, je schopen opravdu vykročit z komfortní zóny. Jeho známou specialitou je úspěšné balení holek ve velkých skupinách, třeba se třídou nebo s rodinou. Na Instagramu několikrát živě streamoval, jak balí holky v reálném čase. Stará se taky o TikTok @streetgame.cz

Tady je výběr ze Zephova deníku v Klubové sekci:

Šílená nabídka

Holka Zephovi po 5 minutách konverzace nabídla, že s ní může letět do Ameriky:

Můžeš letět se mnou, já bych ti zařídila doklady, letenku a ubytování.

(https://forum.streetgame.cz/viewtopic.php?f=11&t=919)

Nejvtipnější oslovení

Každopádně nejvtipnější asi bylo, když jsem oslovoval se šlupkou od banánu na hlavě.

Nejšílenější oslovení

A nedávno jsem v Praze zastavil pomalu projíždějící policejní auto. Vpředu seděli dva mladí alfa policajti a vzádu krásná policistka. Oslovil jsem nejdřív řidiče, který měl stažené okno, že se mi líbí jeho kolegyně a pak už jsem mluvil dál na ni (ta se jen děsně culila), zatímco mi podrážďený řidič říkal, ať vypadnu a nakonec odjel .

Největší skupina

Okamžitě jsme začali zastavovat jednoduchými příkazy a každou další skupinku bylo už jednodušší zastavit, díky stojícímu davu. Po chvíli jsem se jal balit jednu holku a desítky ostatních lidí se začali rozcházet a loučit s Majklem.

https://forum.streetgame.cz/viewtopic.php?f=11&t=919&start=255

Rozloučení s Ruskou

Ten den večer Ruska odlétala z Prahy zpět do Kavkazu. Za rok se chce vrátit a žít tady. Doufám, že je to tak jak tvrdí, tedy že se jí Česko líbí. Docela se na mě totiž upnula. Přestože jsem se choval celou dobu jako milenec a jednou mě dokonce viděla ve městě s jinou holkou, snažila se mě do vztahu dostat. Hrála i na falešné kulturní rozdíly – tvrdila, že v Rusku mají lidé sex až po letech vztahu . Nebo mi vyčítala, že ji nemiluju a bránila mi, když jsem eskaloval doteky. Vše jsem procházel jako testy.

Finky a trojka

Brzy jsem se jí dotýkal. Mezitbylyenší finka bloumala v povzdálí a prohlížela si rozsvícené výlohy. Vykládal jsem si to tak, že žárlila. Došel jsem za ní a byl na ni hodný, spikl se s ní proti té vyšší. To fungovalo. Pak si pamatuji, jak jsme stáli na ulici a ony po mě opakovaly česká slova: „Jsem – tvoje – děvka – a – chci – abys – mě mrdal – do – prdele.“ Velká sranda byla, když jsem imitoval finštinu.

Byl čas jít na věc. Naklonil jsem se k jedné: „Are you a good kisser?“ a začal se s ní líbat. Obě se mě pak snažili to naučit lépe. Zdálo se mi to jako sen. Opravdu jsem se cítil jako ve snu. Celou dobu jsem měl na tváři široký úsměv a nemohl jsem tomu uvěřit.

Streetgame ve škole

Zeptal se mě na jméno a zjistil, že nejsem v seznamu. Tak mě tam připsal a jelo se dál. Seděl jsem tam celou hodinu a poslouchal ty kecy… Společenská výchova. Jsem rád že mám střední za s sebou a teď se tam můžu vracet balit holky.