Kdo je větší alfa samec? Will Smith na Oscarech praštil Chrise Rocka – StreetGame.cz
Chlap dostává ránu

Kdo je větší alfa samec? Will Smith na Oscarech praštil Chrise Rocka

Chris Rock na Oscarech udělal vtip o nemoci manželky Willa Smitha. Ten vstal, došel na pódium a před celým světem mu v živém vysílání dal ránu. Morální úvahy zde nejsou tak užitečná, jako ta pravá otázka: jak byste v pozici moderátora reagovali vy? Uděláte vtípek, možná před čáru, dostanete facku, a teď co?

Nad tím by každý balič měl přemýšlet, jelikož musíme umět reagovat na nečekané (ženské) testy. A právě komici a moderátoři jsou v oblasti rychlé reakce a zachování tváře světovou špičkou.

Chris tedy dostal ránu, a hned se zasmál: „Wow! Will Smith just smacked the shit out of me!“ (něco jako: „Wow, právě ze mě vytřískal duši Will Smith!“) Touto ironií zdůraznil, že moc nedostal, a zároveň naznačil, že je vlastně super dostat od někoho slavného.

Chris následně zkusil Willa dostat pod tlak slovy jako: „Wooow dude…,“ jako že neumí přijmout vtip a násilím to celé přehnal. Will to nepřijal a ještě ho seřval.

Zbitý Chris se pak pár vteřinek organizoval a vypadal trochu slabě. Je to těžká pozice, dostat ránu před celým světem a zároveň vědět, že jste si ji možná opravdu zasloužili… „Wow, tak to byla… nejskvělejší noc v dějinách televize!“ zavtipkoval nakonec a publikum se rozesmálo, čímž situaci jakžtakž ustál. Vlastně lepší výkon by šlo podat asi jen tak, že by ho to samé napadlo ještě o dvě vteřinky rychleji.

Jinak se Chris Rock ještě pořád až moc směje, pročež působí trochu otravně a slabě. Na tom bych ještě ubral. Ale všeobecně… dobrý výkon, tohle fakt nebylo jednoduché.

A mě to připomíná situace, kdy oslovíte ženu v metru a ona začne křičet: „Vypadni, nebo na tebe zavolám policii!“ Nebo vás jen po pár minutách příjemné konverzace náhle otestuje něčím jako: „Promiň, ale s tebou bych si to vůbec nedokázala představit, ani trochu mě nepřitahuješ.“ Na to potřebujeme tu samou schopnost, jako Chris Rock a jiní moderátoři. Ne nutně dělat vtipy o cizích manželkách, ale když už se něco stane, nezamrznout a rychle se zase zorganizovat.

A to je schopnost tak důležitá, že na ni pořádáme strukturované tréninky. Sejdeme se v pronajatém sále a 6 hodin budeme drilovat, jak rychle odpovídat na všechny časté ženské testy a námitky. Nejde o to odpověď znát, nýbrž mít ji opravdu zautomatizovanou.

Tady se lze na Výcvik Testů přihlásit

Je to akce, na kterou se mě ptáte nejvíc z celého roku, a počet míst je omezen, tak doporučuju se kdyžtak přihlásit hnedka, radši než nečekat na zdražení/vyprodání.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
Doctor Dolan napsal 23.7.2022

Já na facku posledně zareagoval „Harder Daddy“, ale ta byla od žárlivého boyfrenda. (Holka zapomněla že je zadaná)

Odpovědět
Odešlete odpověď