Kdo je Trick – StreetGame.cz

Kdo je Trick

Trick a panel BiohackerTrick je Princův mnohaletý student a asistent.

Je autorem několikahodinového programu Král klubů, včetně PREMIUM verze, kde probírá balení holek v sociálním kruhu nebo jak cestovat a svádět ženy po celém světě.

Zároveň jde o vášnivého biohackera a velkého odborníka na problematiku zdravého životního stylu.

O ženách natáčí videa i na náš youtube kanál:

Z Trickova deníku na fóru:

„Když jsem byl 7 týdnů na cestách, hodně jsem si toho uvědomil. Byl jsem ve Vídni, Itálii (konkrétně Římě, Sicílii a Neapol), pak v Rumunsku (Bukurešť a Brašov) a nakonec jsem procestoval celé Chorvatko od jihu a sever. Aktivně jsem se všude seznamoval. Princ všude psal o tom, že východ je pro seznamování jednodušší a já vážně pochopil proč až teprve, kdy jsem to zažil na vlastní kůži.

Itálie a Vídeň (západ) byla vážně jiná, než Rumunsko a Chorvatsko (východ). V Rumunsku mě vnímali jako „týpka ze západu“ a je to přesně jak Princ píše ve svých článcích – pokud jste v ČR kluk 5/10, tak na východě jste 8/10, tak to prostě je. V Bukurešti jsem byl 2 dny v klubu a pokaždé a tam vážně stačilo jenom „zasadit semínko“, ukázat kdo jsem a Rumunky začaly doslova balit mě. Každý den jsem si odnášel krásnou Rumunku na pokoj s happy endem. Úplně jsem z nich cítil, jak byly šťastné a vděčné.“