Kdo je Princ – StreetGame.cz

Kdo je Princ

Princ je hlavním instruktorem StreetGame.cz, který osobně vytrénoval všechny ostatní instruktory (Magic, Zeph, Lucas) a dlouhodobě dohlíží na jejich kvalitu. Se sváděním začal před 10 lety, kdy jako nepolíbený panic oslovil první holku na ulici. Když ucítil, jaký vliv to má na jeho zdraví, náladu a kvalitu života, od té doby s každodenní streetgame nepřestal.

Napsal už 3 knihy o svádění, z nichž v komunitě nejvíce zkultovněl Instruktorský manuál. Osobně venku trénoval stovky žáků, a v podstatě všechna známé jména komunity, od Adama po Zepha. Dá se považovat za největšího popularizátora streetgame u nás. Za své speciality považuje překonávání strachu, oslovování v těch nejšílenějších situacích, dotekové systémy na streetgame, a aplikaci mindfulness-based psychologie do svádění.

Princ je zadaný – konkrétně ve volném vztahu, který mu umožňuje trojky s přítelkyní nebo balení jiných holek. Mezi jeho zájmy patří vše, o čem mu v průběhu let přišlo, že by se sváděním mohlo nějak souviset: meditace, posilování, zpěv, bojové sporty, móda, četba a biohacking. Ze své práce má nejraději vedení individuálních kurzů 1 na 1, a přednášení pro velké sály. Krom žen miluje adrenalin obecně, slunce a přírodu. Cení si hravosti a zvědavosti.

Zajímavosti:

  • denně zkonzumuje půl kila lesního ovoce, zejména ostružin
  • většinu svého odpadu kompostuje a dává svým květinám
  • první sex (milník, který dne mnozí studenti protnou na prvním kurzu) měl až po více než roce streetgame
  • miluje Rammstein a Anaal Nathrakh
  • dodnes čte všechny maily, které chodí na [email protected]

Popis se může lišit, protože každý rok se Princ vlivem vší té transformace totálně změní.

Prince je možné osobně potkat na akcích vypsaných v našem Kalendáři. Níže si s ním také můžete objednat skype: