Kdo by měl platit na rande? – StreetGame.cz
Stoly restaurací

Kdo by měl platit na rande?

Přišel nám mail ohledně prvního rande. Čtenář se ptá, kdo by měl nakonec zaplatit.

Původně mě otázka trochu překvapila. On někdo věří, že placení má vliv na přitažlivost? Mrkněte na následující tabulku:

Líbíte se jí?Zaplatil jste?Jaký bude výsledek?
AnoAnoBude ráda
AnoNeInvestuje do vás
NeAnoPlýtváte penězi, chcete si ji koupit
NeNeKonec hry, oslovíte jinou

Jak vidno, jediná možná ztráta nastává v situaci, kdy jste si chtěli koupit ženu, která nemá zájem. Jinak je to naprosto jedno.

Někteří odborníci na etiketu naznačují, že pokud nebudete dodržovat všechna její složitá pravidla, žena ztratí zájem. Jen si přihřívají vlastní polívčičku.

Etiketa je dvousečná zbraň. Najdou se naprostí burani, kteří nosí tříčtvrťáky, ledvinky a sandále. Takové musíte etiketě učit. Na druhé straně máme muže, kteří ženy uctívají jako bohyně – jsou ochotní jim posluhovat a doufat, že z toho budou mít nějaké výhody. Sprosté slovo neřeknou ani v posteli. Takové naopak musíte jejich „etiketě“ odučovat.

Pravá etiketa je hlavně o příjemném vystupování, improvizaci a společenském citu.

Vídávám někdy, jak se diskuse o placení zvrtne v malou hádku, kdo že nakonec bude mít tu čest. To nadělá více škody, než užitku. Schopností hradit částky ve stovkách už navíc dnešní muž nikoho neokouzlí.

A tak znova, kdo bude platit je irelevantní. Správná otázka zní: jak kultivovat charisma a sociální inteligenci? Pobytem ve společnosti, jejíž pravidla chcete ovládnout. Obklopte se správnými lidmi.

Pokračujte na: Přemýšlejte, než vytáhnete peněženku

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Marek napsal 7.5.2018

Mám zkušenost, že nezaplacením za holku, když jsem ji přímo pozval, jsem se z druhého řádku tabulky přehoupnul do čtvrtého :) Byla „kouzelně rozčarovaná“.

Odpovědět
    Princ napsal 7.5.2018

    V článku není napsáno, že máš tvrdit, že zaplatíš, a pak nezaplatit.

    Jen varuje bety, které by si placením chtěly přitažlivost koupit.

    Odpovědět
Odešlete odpověď