Kam se poděla přirozenost? – StreetGame.cz
Vinná réva

Kam se poděla přirozenost?

Nebývá to často, ale někdo to prozradím: „Víš, už několik let pracuju jako instruktor svádění“. Lidé pak reagují různě. „Ono se svádění dá naučit?„. „Holkám stejně jde jen o peníze„. Anebo: „Nestačí být prostě přirozený?“

Přirozenost je, co se týče žen, skvělá věc. Tedy pokud jí vnímáte jako nenucené chování prosté nervozity.

Pokud ale jste bordelářský, nervózní ajťák, a rozhodnete se ženy svádět tím, že přirozeně… budete dál bordelářský, nervózní ajťák, nebude to fungovat.

Přirozeně špatný -> hraně dobrý -> přirozeně dobrý

Tak nějak zřejmě bude vypadat vaše budoucí cesta. Když se náhle začnete chovat podle nějakého nového souboru pravidel, ze začátku to možná bude působit trochu nezvykle, divně, zvlášť pro lidi, kteří vás dobře znají. Ale tréningem (a proto v každém druhém článku zmiňujeme, že je naprosto nutné vše opakovaně testovat na streetgame) se nové chování postupně zafixuje a stane se pro vás normálním. Snahou se změníte k lepšímu.

Přístup streetgame.cz nestojí na lhaní a přetvářce. Nejde o věc morálky (podělíme se o jakoukoli amorální techniku, pokud bude přinášet výsledky), jako spíš o to, že v tomto směru lhaní příliš nefunguje. Slova totiž hrají až druhé housle, ženy si o vás dělají obrázek na základě úplně jiných věcí. A my vám proto radíme: nehrajte si na úspěšného muže, staňte se jím skrze životní styl. Pak to bude vaše nová přirozenost.

Používáme slovo kongruence – je to shoda vašich slov a vašeho chování, jednotnost celé komunikace. Pokud se snažíte mluvit jako největší frajer, ale cítíte se na nic, „něco nesedí“ a většina oslovení vám nevyjde. Vaše hrané sebevědomí bude působit nepatřičně. Tudy cesta nevede. Musíte získat kongruenci, naplno osedlat toho nového koně.

Shrnuto: přirozenost neznamená přestat na sobě pracovat. Ženu automaticky nezískáte plným obnažením svého pravého já, pokud to nebude stát za nic. Vaše přirozenost se naštěstí mění.

„Prostě se chovej přirozeně“ je zrádná rada, pokud si ji interpretujete jinak, než „Chovej se uvolněně“. Ani to pak často nejde na povel. Věnujte se proto streetgame, oslovujte spousty žen, a přirozenost přijde s tím. Tady ji neztrácíte, ale naopak získáváte.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: