Kalendář akcí okolo svádění a osobního rozvoje – StreetGame.cz

Kalendář akcí okolo svádění a osobního rozvoje

Nejsme teoretici! Skoro všichni se známe osobně. Tady je seznam následujících událostí, kde můžete na živo potkat Prince a další známé tváře z fóra. Stačí si rozkliknout jedno z tlačítek:

Přednáška – 30+ svůdníků se sjede na hodinu a půl dlouhou přednášku pokaždé o jiném tématu, která už se nikdy nebude opakovat. Nejlepší způsob, jak poznat parťáky do akce, zapadnout do komunity a tím si zažít, že oslovování holek je úplně normální.

Výcvik – 6 hodin drilů pro menší skupinu lidí v připravené místnosti hned po přednášce, které vám sebejisté atraktivní chování navždy vryjí pod kůži. Má vždy konkrétní téma, které tam kompletně ovládnete, například Pasivní přitažlivost, Testy nebo Doteky a přesuny.

Kurz na ulici – Ideální na překonání strachu z oslovení, budeme totiž oslovovat ženy. 1 instruktor koučuje 3 žáky přímo v akci ve městě po 3 intenzivní hodiny. Řeší se vždy na míru to, co daní studenti právě potřebují. Absolvováním této zásadní zkoušky mužství získáte na fóru Autorizaci.

Bootcamp – parta baličů vycestuje na transformační prodloužený víkend do zahraničí, kde v ulicích a klubech prooslovujeme 3 dny.

Pro více informací pište na fórum nebo [email protected]