K zastavení holky použijte sílu jediů – StreetGame.cz
Efektivně ženu zastavte

K zastavení holky použijte sílu jediů

Proti vám jde sexy holka, chcete se seznámit a tak ji oslovíte. Ona se ale nezastaví a místo toho pokračuje v chůzi. Stává se vám to někdy? Použijte na její zastavení jedijsou [džedájskou] sílu ze Star wars!

Až budete příště oslovovat ženu za chůze, prostě intenzivně myslete na to, jak se před vámi pevně zastaví. Neviditelná psychická síla ji stopne a ona nebude moct pokračovat. Jistě přiroste do země. Barvitě myslete na tento akt železná stability, a ona se opravdu nebude moct pohnout.

Jak může něco takového fungovat? Nejde o žádnou magickou, spirituální věc. Žádné tipy na svádění od starých Aztéků.

Vaše vlastní představa se prostě projeví na způsobu, jakým budete komunikovat. Pomocí očního kontaktu, řeči těla, tónu vašeho hlasu, vůně… na ni vaše silné, autoritativní zastavení zafunguje (ano vážně i podle vůně – podle vědeckých pokusů i žena se zavázanýma očima vycítí strach muže). Díky silné nakažlivosti představ a emocí to pro ni bude, jako by jí přikázal zastavit americký prezident, celý dav lidí nebo její otec. Tato sugestivní, magická síla jí přikove k zemi, zvědavě očekávající, co bude následovat.

Když toto v extrémním případě záhadně nezafunguje, udržte jedi myšlenku v hlavě, otočte se na ni a jako byste uklidňovali malé dítě, pomalu důrazně pokračujte: „Počkej… Zastav se“. Přitom můžete ukázat rozevřené dlaně, řečí těla „Neboj se, nemám zbraň“.

Nedělejte příliš kroků k ní, nechcete působit jako pronásledovatel. Chcete ji zaujmout, plně získat její pozornost tak, aby sama chtěla zůstat, ne abyste dolézali, zatímco ona se vzdaluje.

Musí to fungovat. Ale to je teprve začátek :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: