Jste milenec, nebo zaopatřovatel? – StreetGame.cz
Svatební prstýnky

Jste milenec, nebo zaopatřovatel?

Jste ten typ, se kterým se holky naplno baví, tajně s ním spí a pořádají švédské trojky? Nebo ten, kterého přítelkyně nechá několik měsíců čekat na sex, platit za ni, a občas ho tajně podvede?

Nejvýhodnější evoluční strategií je pro ženu najít si kvalitní genetický materiál, a počít potomky ve vztahu s ním. Pokud toto nejde, druhou následující strategií je najít si alespoň schopného zaopatřovatele, a s kvalitním genetickým materiálem (milencem) ho podvést. Porodí děti silné, schopné a atraktivní po milenci, dobře živené zaopatřovatelem.

Evoluce nás formovala, proto je těmto strategiím přizpůsobeno jak naše chování, tak naše tělo. Proto žena nejsnáze počne, když při styku zažije orgasmus. Proto se její chutě mění během menstruačního cyklu a právě v době, kdy je možnost otěhotnění nejvyšší, jí přitahuje nejdominantnější typ mužů. Proto si ženy tak chrání svou pověst, i když sex milují.

Tisíckrát jsem se líbal s holkou pár minut po oslovení, abych pak musel vidět dalšího zhrouceného zaopatřovatele. Jeho hodná princezna z vysoké školy, kterou před prvním líbáním pozval na tři večeře a představil rodičům, jeho „kvalitní materiál na vztah“ se tu líbá s nějakým šílencem, který si říká Princ a bezstarostně ji zastavil uprostřed přechodu hláškou: „Nemám rád salát“.

Ženy rády nechávají zaopatřovatele čekat

Dobře ví, že právě díky tomu je takoví začnou považovat za „správně hodnou holku, která nedá jen tak někomu“. Před milenci tohle ženy nepředstírají. Prostě s nimi spí.

Bety totiž děsí ženy, které mají víc zkušeností, než oni sami. Když se normálnímu zdravému klukovi poštěstí na záchodech, říká si „Super hra, paw paw paw“. Betovi se honí hlavou něco jako: „Vím že stojím za nic. Když dala mě, asi to nebude žádná kvalitka. To není pro mě.“

Čtěte: Morální experti mívají nedostatek sexu

Společnost muže přímo vychovává jako schopné zaopatřovatele

Ne kvůli spiknutí iluminátů, kteří chtějí všechny holky pro sebe. Možná kvůli ekonomice, protože ideální pracovníci věří, že cestou k té pravé je co nejlépe studovat, pod někým si najít stabilní práci a k tomu se vybavit těmi správnými produkty. Ale hlavně protože zaopatřovatelé sami chtějí, aby jim bylo lháno. Chtějí věřit, že ať už jsou jacíkoli, chovat se slušně, vystudovat školu a stát se „dobrou partií“ jim jistojistě pomůže. Nejradši by si holku rovnou koupili v obchodě.

Jejich představa o svádění? Formálně a ztuhle říct: „Já jsem Vladimír. Vystudoval jsem skvělou školu práv. Vydělávám čtyřicet tisíc měsíčně. Rád ženám kupuji dárky, také vařím a uklízím. Jezdím v autě značky…“. Prostě ukazovat zdroje a svou bezmeznou loajalitu. Křičet do světa: „Já jsem ten nejlepší zaopatřovatel! O koho se můžu začít zdarma starat?“.

Zeptejte se Vladimíra, co si o ženách myslí: „Normální holky nechtějí sex! To možná ty tvoje co ti naletí na ty hry“. Když mu totiž bylo čtrnáct a dny trávil hraním Warcraftu, jeho spolužačku mu samozřejmě nevyprávěly, jak už dávno spí s klukem přes dvacet, možná všechny s tím samým.

A Vladimír si opravdu jednou někoho najde. Možná stále ještě docela dobře vypadající třicítku, kterou sice už dávno měli všichni kluboví promotéři, dealeři trávy a kytaristé, když byla mladší, ale teď je pro Vladimíra tou nejhodnější holkou na světě. Nechá se pozvat na deset večeří a rozdá si to s ním až po půl roce, přesně jak to má rád. A pokud jí nikdy nenačapá, dožije Vláďa ve své sladké lži o tom, že když bude dělat všechno „správně“, bude se dobře učit a slušně chovat, společnost se mu odmění. A i když se něco o její historii doví, vždycky to bude ve stylu „Někdo mi hodil něco do pití“ :)

Jak z toho ven

Tohle není krutý svět. Není to úpadek mravů a všechny holky nejsou proradné děvky. Aspoň pokud vy sami nejste zaopatřovatel, pak vám to tak totiž věru může připadat. Zkrátka jste hráli hru, aniž byste znali pravidla. Čas změnit taktiku: přestat být prvoplánovým providerem, a stát se nejprve milencem.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Jindra napsal 8.1.2015

Pláču.

Odpovědět
    Antihrdina napsal 14.10.2017

    A já se děsně bavím.

    Odpovědět
Odešlete odpověď