Jste její liga? – StreetGame.cz
Zlato proti stříbru

Jste její liga?

V seriálu HIMYM partnery rozdělovali na Polepšitele (vztahem si polepšil) a Spokojitele (spokojil se s o něco horším). Klíčem přitom je nikdy nebýt Polepšitel. Vždycky hrát vyšší ligu, než holka, kterou balíte.

Pasivně čekat, že se s vámi spokojí nějaké mnohem lepší holka, je cestou do pekla. „Však mě znáš, já jsem takový budižkničemu, moc si nevěřím, radši sedím doma u počítače… Ale někde na světě na mě čeká ta pravá, jako na každého. Je to inteligentní bohatá top modelka, která si střeží panenství, než mě potká…“ To těžko.

Navíc pokud jste 6/10 a vaše holka je 8/10, vždycky riskujete, že si najde někoho lepšího. To ani není nevěra, to je její právo růst. Jak tedy hrát vyšší ligu, a ultimátně, stát se 10/10?

Buďte sebevědomější, než ona. Sebejistota tvoří základní faktor mužské přitažlivosti. Pokud si ona věří více, nemáte jí co dát, jen vzít. Holka vás nechce pořád utěšovat a zvedat vám sebevědomí.

Buďte méně reaktivní, než ona. Staňte se jejím stabilním opěrným bodem. Buďte zdrojem a příčinou akce. Ne jen následkem, který se nechá zviklat každou její divnou náladou. Určujte směr a rychlost postupu, nenechte se vláčet.

Žijte zajímavější život, než ona. Tak aby toužila stát se součástí vašeho skvělého lifestylu. Nejste jen kafe, musíte být StarBucks. Nejste jen telefon, musíte být Iphone. Zkrátka obsahovat jakousi neviditelnou, přidanou hodnotu. Nečekejte, že váš život začne být zajímavý, teprve až si najdete holku. S takovou si ji totiž nenajdete.

Buďte hezčí, než ona. A nevěřte těm lžím o genetice. Budete tak hezcí, jak se o sebe budete starat. Pomůže vám náš seriál o vzhledu pro muže.

Podobně to platí se vším… Snad už chápete princip. Má to ale dva háčky!

Nesoupeřte spolu

Vztah by se neměl stát bojem o moc. Zápasení s blízkým člověkem jen užírá energii. Kooperujte k vzájemného užitku.

Musíte hrát vyšší ligu už předtím, než ji poznáte. Ne jí to opožděně dokazovat. Chlubí se a předvádí ten níže postavený. Ten výše postavený svůj status automaticky předpokládá.

Oslovujte i holky, na které „nemáte“

Klíček k tomu holku opravdu sbalit je hrát vyšší ligu, než ona. Ale klíčem ke zlepšení je oslovovat ty nejlepší.

Cílem streetgame není sbalit jednu konkrétní holku, ale zlepšit se s holkama všeobecně. Hrát co největší ligu je tedy něco, o co byste se měli dlouhodobě snažit. Tím, že jste toho ještě nedosáhli, si ale nikdy nenechte limitovat výběr cílů.

V sociálním kruhu se kamikazím chceme vyhýbat, naopak při streetgame kamikaze vítáme. Posílám studenty i do akcí, které téměř nemůžou vyjít, aby se otrkali. Pokud jste 6/10 muž, právě oslovováním 10/10 žen se posunete na 8/10 muže a spíše sbalíte 7/10 ženu…

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: