Jeskyňka Game: jen dva prstíčky si tu ohřeju… – StreetGame.cz
Potetovaná blondýna s piercingem

Jeskyňka Game: jen dva prstíčky si tu ohřeju…

Už jste někdy odehráli obří koncert, a pak jste s vaší fanynkou na několik hodin omylem uvízli ve výtahu? Já ne. To by bylo prostoru pro svádění… V opravdovém životě ale tolik prostoru většinou nedostanete. Jedete metrem a lidé spíš čekají, že budete mlčky zírat na reklamy, než aby vám udělali cestičku k nejhezčí holce vozu… Obvykle svou streetgame musíte přizpůsobovat právě nedostatku prostoru. Dostanete jen pár okamžiků a aby to vyšlo, musíte s nimi naložit opravdu vychytrale.

Pohádková moudrost

Pamatujete na pohádku O Smolíčkovi? Jeskyňky neříkaly: „Smolíčku, pacholíčku, přišly jsme tě zabít.“ Šly na to postupně: „I děkovaly mu jeskyňky a hned strčily mezi dveře dva bělounké prstíčky, pak celou ruku, a huš byly v sedničce.“

Nemusíte si pokládat otázku: „Mám dost prostoru, abych teď holku dokonale sbalil a hned se s ní vyspal?“ Pro začátek stačí, když budete mít dost prostoru pro dva prstíky.

Typickým příkladem tohoto typu hry je, když v klubu oslovíte holku, kterou už si vede domů někdo jiný. Pokud jí muž prostě odtáhne (Smolíček vůbec neotevře), pro vás to skončilo. Pokud vám ale začne odpovídat, skoro vždy se chytne do pasti vaší hry a žena nakonec skončí s vámi. I děkovaly mu jeskyňky…

Stačí malá reakce a jste ve hře. Pokud jste dobří, už vás těžko něco zastaví…

Hra v prvních krizových minutách

Při Jeskyňka Game ze začátku musíte být schopní ženu svádět téměř monologem. Pokud se na něco zeptáte, často vám odpoví jednoslovně. Přitom nesmíte dělat více otázek za sebou, a neměli byste také moc mluvit o sobě.

Krok 1: nepouštějte se nejen do dokonalých situací, ale do všech, kde dostanete dva prstíčky

Krok 2: nic nechtějte, hypnotizujte a získejte ženskou pozornost, až na okolní situaci zapomene

Krok 3: najděte nejmenší možnou obruč, přes kterou je ochotna proskočit, a pokračujte odtud

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: