Jedno z mých prvních rande – StreetGame.cz

Jedno z mých prvních rande

V tomto článku bych se chtěl s vámi podělit o jednu z mých starších zkušeností z doby, kdy jsem byl nesmělý, nezkušený, nejistý mladý muž. Věřím, že se z mé zkušenosti můžete poučit, a že to pro vás bude skvělá inspirace ve vašem osobním růstu.

Vezmi si něco teplého na sebe, ať Ti není zima.“ (Dnes bylo venku +13°C)

Ona: „Vezmu si zimní bundu.“

Já: „Taky šálu, čepici a rukavice. Budeme se koulovat.“

Právě jsme se dohodli na místě našeho setkání. Zavěsil jsem telefon a ještě jednou jsem si nahlas zopakoval, co jsem právě řekl. „Budeme se koulovat?“ Co to melu za kraviny. A její reakce…? Odpovídala mé snaze o vtip… Vynucený smích. Nemám ponětí, jestli to byla chyba, ale mám takový pocit, že asi jo. Půjde to ještě napravit? Uvidíme.

Došel jsem na místo setkání na minutu přesně. Ona už tam stála. Když mě uviděla, vydala se směrem ke mně.„Teď už nezdrhnu. Jsme v pytli, jestli se otočím a začnu utíkat, určitě mě dohoní a dá mi nakládačku.“ Zhluboka jsem se nadechl.“ Co jsem si uvařil, to si teď vyžeru.“ Proletělo mi hlavou po tom, co jsem ji spatřil.

Přemýšlel jsem, co mám dělat. Než se přiblížila až ke mně, stačil jsem si ji prohlédnout. Na obličeji měla vidět make-up, nějaká levnější verze instantní krásy na obličej. Ruce v kapsách sportovní softshellové bundy. Na boty jsem raději nekoukal. Už nebudu balit baby s dvojkou v žíle. Vybírám si ošklivé holky, na které dovednosti svádění nepotřebuji a myslím si, jaký nejsem borec. A to jsem se studiem těchto dovedností právě začal. Bude to ještě dlouhá cesta, stát se ženám imponujícím mužem.

Došli jsme do mnou vybrané restaurace. Rozhlédl jsem kam bychom se mohli posadit a měli soukromí. Usadili jsme se a servírka donesla jídelní lístek. Chvíli jsme v lístku listovali a nakonec se shodli na ovocném čaji, který jsme si objednali. Mohla začít konverzace a já mohl pokračovat ve hře, kterou jsem rozehrál v pátek večer.

Konverzaci jsem začal hned, když jsme se potkali venku na ulici. Zeptal jsem se jí jaká byla cesta a jak se cítí po celém dni na ledě (byla to bruslařka). V baru jsme pokračovali v rozbaleném tématu a celý večer proběhl v poklidné kamarádské konverzaci.

Nepřitahovala mě. Myslel jsem, že zkusím nějakou předem připravenou frázi, ale měl jsem potíž ji do rozhovoru vmísit. Přisuzoval jsem to špatnému tématu frází a slovních her, ale problém byl spíše v mojí hlavě než v tématech, které jsem se naučil. Jedním výstřelem, o který jsem se pokusil, bylo zajímavé téma o spánkové dietě, ale špatně jsem to vysvětlil a ona mě s tím odpálkovala. Rychle jsem svedl řeč jinam a přestal jsem přemýšlet nad tím, že vyzkouším nějakou další přípravu a začal myslet na to jak se dostat pryč.

Z mojí strany neproběhla žádný pokus o sblížení (dotyky, polibky) a ani jsem se nepokusil o vybudování pocitu blízkosti. Celé naše setkání jsme probírali rutinní témata.


Pro inspiraci jsme připravili pro registrované čtenáře krátké, konkrétní doporučení, k tomuto rande.

Dále připravujeme něco zajímavého i pro vás, něco kde každý může získat cenou radu,  doporučení ke svému konkrétnímu rande, vztahu, seznámení či svádění.  Již brzy tento projekt zveřejníme. Sledujte náš web ať se nestane, že se nedostanete na řadu včas.

Zde stahujte: „Krátké doporučení k mému prvnímu rande 


Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: