Jediný účinný způsob, jak si najít kvalitní partnerku – StreetGame.cz
kvalitní partnerka

Jediný účinný způsob, jak si najít kvalitní partnerku

„Nedělám dřepy, mrtvé tahy a bench press – chci se jen trochu vytvarovat, ne být příliš velký“, slyšíte někdy v posilovně. Přitom bez perfektní stravy, dokonalého tréningu, mimořádné genetiky a koňských dávek anabolických steroidů v průběhu několika let je nemožné, abyste se nečekaně proměnili v jakéhosi přerostlého kulturistu. Těžké vzpěračské cviky jsou právě tím kalibrem, který vám docela rychle umožní pěkně se vytvarovat.

Podobně někteří muži tvrdí: „Nepotřebuju hromadně oslovovat holky, stačil by mi jeden jediný kvalitní vztah“. Jenže právě proto, abyste si našli skvělou vážnou známost, musíte nasadit tenhle těžký kalibr – stát se výbornými hráči!

Jakou čekáte, že budete mít jako muži úspěšnost? Jaký bude váš poměr holek, na které jste to zkusili, a těch, s kterými jste se nakonec vyspali? Myslíte si, že je vaše úspěšnost třeba 33 procent? Že to zkusíte na tři ženy a jedna z nich se s vámi vyspí? Určitě ne.

Vaše úspěšnost by mohla být třeba 4 procenta – to znamená oslovíte 25 žen a 1 z nich se s vámi vyspí.

Jak vidíte, při takové úspěšnosti je nesmysl dlouhodobě svádět jednu jedinou ženu z vašeho sociálního kruhu. Ale na streetgame? Tam by úspěšnost 4 procenta byla darem z nebes! Znamenalo by to, že nedostatek sexu je navždy pryč :)

Čtěte: Vážný vztah začněte sexem

A je streetgame dost dobrý nástroj na nalezení kvalitní přítelkyně? Z vlastní zkušenosti můžu stoprocentně říct, že ano. Vlastně abych se vám přiznal, přišel jsem o panictví a později si našel první vážný vztah až díky streetgame. I s mou současnou přítelkyní jsem se seznámil v obchodním centru :)

Jde o to, že skvělou holku – věrnou, inteligentní, hodící se k vám – musíte vybrat z mnoha a mnoha jiných. Souložte (s kondomem) kde co, ale do dlouhodobých vztahů si holky pečlivě vybírejte. Nejprve zjistěte, jaké jsou, oťukejte si je, párkrát se s nimi vyspěte… a teprve pak o tom uvažujte. Nehrňte se zoufale do každé možnosti.

Až se streetgame začnete, holky ve vašem sociálním kruhu vám náhle začnou připadat směšné. Na ulici totiž nejsou žádné limity, můžete se tu seznámit s jakoukoli ženou. Jakoukoli! Nejsou to jen klubové pařmenky kalící do dvou hodin do rána, jaké potkáte na akcích, nebo vaše podprůměrně vypadající spolužačky z IT školy. Jestli někde potkáte tu správnou holku na vztah, bude to pravděpodobně právě na streetu.

Také je důležité, že až potkáte nějakou výjimečnou holku, musíte už svádění dobře umět. Celý proces už musíte mít nachozený se spoustou jiných, horších holek, abyste náhle neznervózněli. „Proboha, jde ke mě žena mých snů, co mám teď sakra dělat?“. Hlavně platí: odpaňte se, jak rychle to jenom jde. První sex obvykle nebývá moc slavný, a tak o to určitě nechcete přijít až s matkou vašich dětí. Naopak, musíte získávat zkušenosti, jak jen to jde, a jí potkat už jako ostřílený svůdník!

A to je právě to, co vám streetgame umožní. Pokud z ní stále máte strach, nově jsme otevřeli živé kurzy svádění. Neotálejte, ty pravé vám utíkají před očima!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

4 komentáře
Bolek napsal 16.6.2018

Ahoj chci urychlene studentku od osmnacti do dvaadvaceti let z ostravy na poradny sex

Odpovědět
  Princ napsal 17.6.2018

  Ahoj Bolku, jsem rád, že ses rozhodl podniknout nějaký aktivní krok. Tohle není seznamka, ale web o svádění. Hlavně ale, i kdyby tohle byla seznamka, tenhle inzerát asi úplně nezaboduje. Mrkni raději do rubriky https://streetgame.cz/category/seznameni-pres-internet/ , ať víš, jak si holku na internetu najít účinně.

  Odpovědět
Jarda napsal 30.10.2022

„Proboha, jde ke mě žena mých snů, co mám teď sakra dělat?“. Hlavně platí: odpaňte se, jak rychle to jenom jde.

Takže rychle do bordelu ať už nejsem panic. Nejsnadnější a nejrychlejší cesta.

Odpovědět
  Princ napsal 31.10.2022

  Radši týden streetu :D

  Odpovědět
Odešlete odpověď