Je zranitelnost u mužů sexy? – StreetGame.cz
Autentický muž a žena

Je zranitelnost u mužů sexy?

Mnohé výrazy ve svádění mohou napáchat více škody, než užitku, pokud se detailně nevysvětlí. Budování emocí, Držení rámce, Autenticita… a hlavně asi Zranitelnost. Ony totiž existují DVĚ zranitelnosti…

Pokud si vše berete osobně, dostat odmítnutí je vaší nejhorší noční můrou a streetgame vzdáváte, jakmile si do týdne nenajdete přítelkyni… z toto samozřejmě zástupy žen nevlhnou.

Je normální cítit se občas zle nebo se občas vybrečet, nevede se ale žádné soutěž o to, kdo brečí nejčastěji: „Juchů, maximalizoval jsem Zranitelnost!“

Přitažlivou zranitelností se myslí to, že jste schopni oslovit ženu 100% za sebe. Nic si nepřipravovat, nic neskrývat, prostě sám sebe nabídnout a vidět.

Třeba oslovit 5 krásných žen naráz VŽDYCKY představuje určitý „skok víry“. Nemůžete kontrolovat jejich reakce, nemůžete výsledek plně ovlivnit. Nic není zaručeno. Prostě se tam dáte.

Mluvíme tedy o ochotě riskovat totální odmítnutí svého pravého já.

Kdo se zranitelnosti vyhýbá, vůbec velkou skupinku žen neosloví. Nebo se bude snažit kontrolovat nekontrolovatelné a předem se připravit na všechny scénáře, které mohou nastat. Nebo tam přijde s odstupem, napůl, jako by ON vlastně vůbec nikoho ani neoslovil…

Ženy oslovuju každodenně už 12 let a můžu vám říct, že pořád žádnou kontrolu nemám. Samozřejmě: vím, co udělat, když balím holku a objeví se její přítel… Vím, co odpovědět na „Dnes se s tebou nevyspím“… Ale nemám nic zaručeno, jako to nemá nikdy nikdo.

Neoslovuju ženy NA ZÁKLADĚ TOHO, že jsem dobře připraven. PROSTĚ je oslovuju a to mě trošku připravilo. Když se ale vyskytne situace, kterou neznám, jdu do ní úplně stejně.

Pouštět se jen do situací, které vypadají, že vyjdou, popírá celého ducha streetgame. Ten totiž spočívá právě v tom nebát se odmítnutí, nebát se zranění, vzdát se kontroly a prostě se nabídnout.

Je to zvláštní, ale na streetgame musíte dodat svou nejlepší práci… a pak to nechat jít. To je rozdíl mezi zpěvákem, který podá životní výkon a odejde z jeviště, a zpěvákem, který by podal životní výkon a pak chodil za každým divákem a ptal se: „Tak co, líbilo se ti to? Je ještě něco, co můžu udělat? Ještě třeba jednu písničku bys nechtěl? Řekni, že se ti to líbilo!“

Dva druhy lží

Existuje lež slovní a pak lež energetická.

Slovní lží myslíme, že si třeba pozměníte věk. Je vám 33 a ženě nahlásíte 29. To se někdy může vymstít a taky o tom lze vést etické debaty, není to ale konečná.

Oproti tomu při energetické lži se příliš stydíte sami za sebe a tak oslovíte s falešnou maskou. Odmítnutí pak méně bolí, protože žena odmítla roli, ne vás. Vy jste se ani neukázali.

Bohužel to celé moc nefunguje. Od první vteřiny mezi vámi nevznikne pouto, které by vzniknout mohlo. Něco je špatně. Ani žena se příliš neotevře. Mluví spolu dvě masky a pro oba je předstíraní náročné. Maska láká ženy, které nejsou pro vás, a odrazuje ty, kterým byste se upřímně líbili.

První týden je přetvářka lepší, než neoslovovat vůbec, postupně ale musíte postoupit na další level a dát do oslovení opravdu SEBE.

Komu vadí odmítnutí, musí žít na samotě v lese…

Na webináři Jak si pro svádění nastavit hlavu jsme měli přesně tuto diskusi:

„Strašně se bojím, že bych nějakou ženu svým oslovením vyděsil,“ popisoval mi student.
„Já je taky občas nechtěně vyděsím. Rozdíl mezi námi je jen ten, že já to přijímám jako běžnou součást života,“ odpověděl jsem.
„Ale ty víš, co pak s tou vyděšenou holkou dělat, abys ji uklidnil!“
„Ne vždy. Občas vyděšená zůstane. Rozdíl mezi námi je jen ten, že já to přijímám jako běžnou součást života.“

Pak jsme si na to dali nějaká cvičení. Ne to na to, aby už nikdy nikoho nevylekal! Nýbrž na to, aby se náročných situací přestal bát.

Přestaňte se chránit

  1. Vždy jděte i do oslovení, která vypadají, že nemohou vyjít.
  2. Do každého oslovení ze sebe dejte 100%. (Nehrajte si, že jste to jen tak zkusili a vlastně vám to je jedno.)

Jakmile se naučíte necenzurovat se a poslat svou pravou esenci ven, uvidíte, že je to neskonale charismatičtější.

Pokud se chcete v bezpečném prostředí naučit, jak být totálně autentický a právě tím totálně sexy, absolvujte Výcvik Pasivní přitažlivosti. Ve skupině asi 10 mužů si ukážeme, jak se nestydět. Jak sám sebe milovat. Jak se otevřít.  Jak to pustit ven. Jak díky tomu pořád vyzařovat silnou mužskou sexuální energii.

Využijeme k tomu sílu skupiny. Budeme dělat skupiny ve dvojicích, čtveřicích, s celým „davem“… A zažijeme si na tom všechny důležité vnitřní principy svádění, jako je Záměr, Poslání, Dávání, Síla reality…

Přinese vám to ženy.  A přinese vám to lehkost, kdy si svádění prostě užíváte a čerpáte z něj další energii do svého života, místo aby vás seznamování trápilo a vyčerpávalo.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: