Je každodenní oslovování žen na ulici opravdu konáním dobra? – StreetGame.cz
Oslovení ženy na ulici během zlaté hodinky

Je každodenní oslovování žen na ulici opravdu konáním dobra?

Často mluvíme o principu Dávání nebo vyloženě Konání dobra. Tento princip neslouží k tomu, abychom se nějak poplácávali na zádech. „Víš, konám straaaašně moc dobra, charita je oproti mě hadra…“ To je jen forma chlubení, takový člověk by byl otravný.

Jde o to, že když ženu oslovíš dychtivě, bez jakéhokoli ohledu na její zájem, když ji bereš téměř jako zdroj (sexu, validace), jde to na tom oslovení poznat a většinou vede k odmítnutí.

Je spíše třeba dostat se do dobré nálady, kterou máš chuť sdílet, dávat ženám „zdarma“ sample své energie, nic za to nechtít, fakt se spíše tak umělecky kreativně projevit… a ty správné ženy to nadchne, budou s tebou chtít trávit čas.

Pokud je z tebe žena tak nadšená, že se s tebou poprvé v životě střízlivá vyspí do jedné hodiny, beru to z tvé strany jako konání dobra. Ne že bys to musel někomu vyprávět, jak jsi hodný, ale můžeš mít malý hřejivý pocit dobře vykonané práce. Chápu, že ty z toho sexu taky něco máš, nevykonal jsi velikánskou oběť… ale to konání dobra ani nevyžaduje.

Vlastně stačí myslet to s holkama upřímně dobře. Přát jim dobrý život. A ono to na každém oslovení půjde poznat. (A pokud to takhle zatím necítíš, máme pár cvičení, jak to v sobě najít.)

Konání dobra je tedy důležité, protože žena nechce být zneužita, stejně jako nechceš být zneužitý ty. Extrémně dobře tento princip funguje na ostražitější ženy. Vidí, že po nich nic nutně nechceš, že si spíše otevřen nějakému vztahu, a že kdyžtak úplně stejně vesele půjdeš zlepšit den někomu jinému.

A může dávat každý? I muž, co nemá peníze, vzhled nebo tuny dobré nálady? Může, protože tady stačí, že žena vidí, že to s ní jeden neznámý člověk myslí dobře. Že svět je vlastně o něco lepší, než čekala.

Asi největším dobrem je oslovit ženu, která se tu cítí osaměle, která nechápe, proč ji tu i přes její krásu nikdo neoslovuje, jak je zvyklá… Proto 1. února vychází Jak sbalit Ukrajinku, Rusku nebo jinou cizinku.

Konání dobra je také součástí baličovy motivace. Pokud muž věří, že oslovování žen mu sice prospívá, ale ze světa si tím jen něco bere, často své streety bude tajit, bude si tam kráčet provinile a rádoby nenápadně… Možná se mu nějaká vina dostane i do hlasu. Před holkama se projeví nervózněji a méně přitažlivě. A bude se děsit: co když mě sbalená holka potom uvidí, jak balím další?

Jakmile člověk plně prožije, že oslovováním žen koná DOBROU věc, začne na street chodit hrdě. Má skvělou řeč těla, silný hlas a je radostí být v jeho přítomnosti. Chlubit se právě nemusí, protože už sám ze sebe VÍ, že je produktivním a prospěšným člověkem, který na světě zanechává něco víc.

Andrew napsal: „Proti Princovi jsem sice streetgame začátečník, ale takhle to přesně beru. Když jdu na street, nejdu tam kvůli číslům a výsledkům, jdu tam kvůli tomu, že mě baví ten proces, ten adrenalin, je to forma meditace a terapie, zábavy. Pokud poznám nějaké zajímavé holky, je to bonus navíc. Kdo se mnou někdy už streetoval, tak mi tohle určitě potvrdí, že si to tady jen tak nevymýšlím. Jasně, když pak sedím doma u telky, tak si říkám, že by bylo fajn dostat nějaký kontakt, aby to někam vedlo, poznat super holky. Ale když jsem na ulici, tohle všechno jde stranou a já si užívám tu hru. Ten vibe je pak cítit – netvrdím, že jsem sluníčkový hippie, co rozdává radost, ale mám diametrálně odlišný vibe od někoho, kdo něco očekává a je needy.“

Konání dobra přitom nemusí být JEDINOU motivací streetaře. Začátečníci se obvykle rychle snaží najít si přítelkyni. Pokročilejší ví, že streetgame je tím nejsilnějším nástrojem, jak se zlepšit úplně ve všem. (Zrovna včera jeden můj žák po silném oslovení spontánně přestal kouřit: najednou už to nepotřeboval.) A je to hlavně výborná zábava. Hlavně teď, když víš, že na sebe můžeš být hrdý.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
Ales napsal 4.2.2024

Hodně dobrý článek na téma psychologie oslovování 👌

Odpovědět
Odešlete odpověď