Je aktivní budování přitažlivosti manipulace? – StreetGame.cz
Mít holku doma

Je aktivní budování přitažlivosti manipulace?

V roce 2020 evidujeme přes 13 slovních sekvencí, které při správném podání automaticky generují přitažlivost. Začneme tedy s ženou, která nejeví zájem. Provedeme skript na budování přitažlivosti (tj. dosadíme slova do jedné z připravených schémat). Její zájem vzroste (začne se usmívat, dělat psí oči, ptát se vás, dotýkat…). Při dostatečném zájmu pak můžeme konvertovat v přesun, jinak pokračujeme dalším skriptem. Je to lež a podvratná manipulace?

Tento argument stojí na pozici: „Neměl bys kvůli ostatním lidem dělat nic, co bys jinak nedělal i tak.“ Usmějete se někdy, i když se necítíte nejlíp? Necháte někoho domluvit, i když vás to zas tak moc nezajímá? Hezky se oblečete, i když pohodlnější by bylo vyjít ven v trenkách? Pak jste vinni! Manipulátoři!

A teď vážně… Musíme se podívat, jak vlastně skripty na budování přitažlivosti vznikly. Nejsou to sekvence, které nikdo jiný přede mnou nevyřkl. Naopak! Jsou to verbální kostry, které jsem byl schopen mnohokrát identifikovat v řeči úspěšných a atraktivních mužů.

Tedy: pokud na sobě budete tvrdě pracovat a upřímně se zevnitř proměníte v atraktivního muže, skripty na budování přitažlivosti z vás začnou vycházet automaticky.

Já pouze v tom, co dělají atraktivní muži, a v tom, co při balení holek fungovalo mě, dokázal najít vzorec. Musel jsem. Jako polovičnímu autistovi mi nestačilo slyšet: „Buď v pohodě“, „Chovej se normálně“… Potřeboval jsem vědět, co to PŘESNĚ je v pohodě. Co to přesně je normálně?

„Buď přirozený.“
„Kterou ze všech definicí přirozenosti myslíš? “
„Uvolni se!“
„Jak se to dělá?“

Když mi nikdo nedokázal detailně poradit, zbylo mi každý den chodit ven, oslovit tisíce holek, přečíst všechny knihy o osobním rozvoji, poznat všechny baliče v okolí (více méně úplně každého, kdo byl ochoten jít se mnou ven), a ještě jednou teda abych to zdůraznil, chodit každý den ven.

Postupně jsem rozeznal skripty, které fungují (není třeba použít všechny a můj každodenní výzkum stále pokračuje, takže v budoucnu možná identifikuju ještě další). Díky nim na sobě nyní muži mohou pracovat zevnitř i zvenku. Ano, tvrdě pracovat na své osobnosti, a ano, zároveň už používat nějaké skripty na budování přitažlivosti, ať je dost sexu i v průběhu. Proč si to ztěžovat a žít v temnotě? Holky sex milují, a když je umíte zaujmout, rozesmát, vyvolat zvědavost, budou jen rády.

Nikdo by vám neřekl, že chodit na kurzy stand upu, abyste byli vtipnější, nebo chodit na hodiny zpěvu, abyste lépe ovládali hlas, je nějaká manipulace. Stejně tak ovládat umění poutavé konverzace není žádným hříchem, všem kolem to život jen zlepší. Jestli jste se to naučili v dětství, anebo ve 40, na tom už nesejde. Důležité je, že holky v momentě otevření úst konečně přestanete odrazovat, a svým charisma ještě překvapíte.

Nejlepší skripty pro budování přitažlivosti, včetně více než 70 příkladů, najdete v mé nejaktuálnější a nejlepší knížce Přitažlivost. Poděkují vám nejen holky na ulici, ale snad i vaše babička. Prostě s vámi bude větší zábava.

Pracovat na sobě? Za mě to žádná manipulace není. Nikdy jsem holkám nelhal. Vždy jsem po použití skriptu jen viděl, jak je holka ráda, že narazila na v pohodě uvědomělého kluka, se kterým strávit nějaký čas bude aspoň poutavé.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

9 komentářů
Kaja napsal 2.6.2019

Cau Princi. Jestli je svadeni jen o pritazlivosti, nestaci na sobe makat v osobnim zivote a pak semtam se s nekym seznamit, kdyz budes chtit ?

Odpovědět
    Princ napsal 2.6.2019

    Makat na sobě znamená i makat na svých komunikačních dovednostech. Bez streetování je všechno strašně pomalé. Zdlouhavá oklika. Neviděl jsem nikoho zlepšovat se opravdu rychle bez streetu.

    Odpovědět
Kaja napsal 2.6.2019

Myslim to tak ze skrz praci na sobe, karieru atd. postavis sebevedomi. Pak staci jit mezi lidma (treba semtam dat par openeru) a pritazlivost nastane sama.

Odpovědět
Princ napsal 2.6.2019

Pracovat na sobě je super. Bohužel znám hodně úspěšných, bohatých lidí, kterým všechno jde, jen s holkama totálně selhávají.

+je to pomalé. Kariéra se buduje dlouho. Na streetgame můžeš jít rovnou, oslovit 50 holek a mít sex ještě ten den.

Vždy obojí. Super život i street dohromady.

Odpovědět
Kaja napsal 2.6.2019

To ja jsem byl vzdycky ten typ, co kdyz se mu dari, tak se citim skvele i pred holkama. :D

Odpovědět
Princ napsal 2.6.2019

To je jasné :)

Odpovědět
Kaja napsal 2.6.2019

Nebo kdyz se nedari, muzu streetovat jak chci ale je to marny :(((

Odpovědět
Kaja napsal 8.6.2019

Hej Princi. Zrovna zeny nas budou odsuzovat za manipulaci :DDDDDDDDD

Odpovědět
Tristan napsal 24.6.2019

Táto prednáška o skriptoch ma veru ako prvá naozaj zaujala:) Takže je v nej, ale za 3999 len tých 7 a zvyšné sú v samostatnom?

Odpovědět
Odešlete odpověď