Jak sbalit ženu online – zkušenosti se seznamkami Tinder, Badoo… – StreetGame.cz
StreetGame.cz

Ženy mohou pohodlně chodit z internetu až k vám před dům


Pro úspěch v seznamování přes internet potřebujete jen vědět:


  1. Co z roku 2020 v onlinu stále funguje, co je ve 2024 jinak
  2. "Tajné" seznamovací aplikace s největší úspěšností, a kde naopak už neztrácet čas
  3. Jak vytvořit sexy profil, který nebude dostávat matche, ale superlajky
  4. Skrytá message: proč fotky NEJSOU o vzhledu
  5. Nejlepší první zprávy pro zaručené odpovědi
  6. "Budování přitažlivosti na dálku" - praktické metody, jak zvrátit umírající chat a vyvolat zájem
  7. Automatizace DigiGame
  8. Jak co nejvíce chatů proměnit na reálná rande


Stáhněte si proto pohodlně naše materiály se všemi potřebnými informacemi:

Balíček materiálů Jak sbalit ženu online

1) DigiGame Tahák - checklist přitažlivého profilu a účinné konverzace


DigiGame Tahák

V současnosti náš nejúčinnější materiál pro ovládnutí seznamek jako je Tinder a Badoo. 4 husté strany zápisků bez jakékoli omáčky, podle kterých jsme učili i webinář Jak sbalit ženu online.


Celá kniha informací kondenzovaná do několika stran.


Kdykoli při balení holky online nevíte, stačí se podívat do tohoto PDF a držet se poznámek.

2) Banka pro automatizovanou přitažlivost


Banka pro automatizovanou přitažlivost

Toto je bonus, který jsem do balíčku zdarma přidal později. Obsahuje rady a praktické nástroje pro okamžité vytváření přitažlivého instagramu i pro lidi, kteří nemají extra zajímavý život nebo dobrý mobil. Místo složité teorie, kterou nikdo neaplikuje, je zde vše připraveno pro rychlé použití - přitažlivé texty k fotkám, sexy písničky, zvuky pro budování zájmu...


Krom neustálého "vysílání reklamy na vás" ve Stories, která ženu postupně zhypnotizuje jít s vámi ven, obsahuje banka i nejmodernější aktualizaci pro co nejúčinnější první zprávu

3) Ukázkový mix fotek od absolventa našeho semináře


Vaše cesta na všech internetových seznamkách začíná přesně promyšleným vytvořením atraktivního profilu. Prim zde přitom hraje koncepční mix fotografií.

Je to žánrová záležitost - horor musí děsit, profil musí vytvářet přitažlivost!

Všechny informace pro tvorbu profilu najdete v předchozím PDF. Zde se můžete podívat na absolventa, kterému jsme s profilem osobně pomáhali na webináři.

4) PDF 3 způsoby, jak zvrátit DigiGame, která nikam nevede


Strategická příručka, která popisuje 3 mé DigiGame partie a lekce, které z nich vyplývají.


Jakmile vám chat s holkou stagnuje, podívejte se sem na praktické příklady Obratů.

5) Instruktážní video Jak svléknout ženu přes webkameru


Praktický pomocník na Skype, Omegle a Chatroulette.


Ovládnutím přitažlivého, neslizkého sextingu si můžete užít sex na dálku i s ženami, od kterých se nacházíte příliš daleko.

6) Sbírka všech našich článků, videí a screenů na téma DigiGame


Co jsme kdy publikovali na téma seznamování přes internet, tady to najdete pohromadě.7) Zápisky absolventa webináře Jak sbalit ženu online


Na webináři jsem z hlavy říkal i věci, které jsem nikdy nikam nezapsal. Své myšlenky tam sděloval také Magic. Celý průběh účastník akce Vít shrnul na 7 stranách svých vlastních poznámek.Naváděj ženy ze seznamky přímo k sobě domů:

Si měl včera být na tom školení, bylo to pecka a protože jak tě tak čtu, tak seš úplně stejnej digigame lůzr jako já, a dostal bys kick-on jako sviňa.

Tímto kluci Princi a Magicu ještě jednou děkuju za pecka den. I když jsem musel odbíhat víc než bylo v plánu, byla to pecka...A ještě večer jsem zajel na server, kde mám jen jednu fotku, a toho chycenýho momenta využil jaksepatří. Dokonce mi holky psaly sami od sebe vzkazy, což v mým případě vedlo k velkýmu wow efektu a hrál jsem je tak jak se má - v podstatě automaticky, bylo mi jedno jak to dopadne a co z toho bude nebo nebude. Výsledek - zítra dvě rande v Lounech, pozítří tři v Praze.

Horrson

Výpravčí

Koupil jsem u vás balíček digigame, doporučuju všem.

MetalLP

Jsem zvědav, jak si budou analytici Tindru za pár týdnů vysvětlovat anomálii uprostřed Evropy spočívající v křivkách prudce rostoucích bez zjevné příčiny. :-)

Včerejší seminář byl pecka, povedl se vám. Na to, že online dostaveníčkům dvakrát nefandím, se mi to líbilo.

OtecZ

Manager

Kámo, zachránil jsi mi život. Bez nadsázky. Děkuji ti strašně moc. Moc se těším na to, až odvolají opatření nosit roušky, a půjdeme ven na kurz. Zvažuju i individuál.

Webinář byl perfektní. Pokud uplatňuji tvé a Magicovy zásady, jde to výborně. Občas sklouznu k betovi a ihned to zamrzne. Musím makat. Bez práce nejsou koláče.

Honza J.

Zdeněk (46) na kurzu svádění

Milošovi se přijet na Výcvik až z Bratislavy vyplatilo...

Jsme StreetGame.cz. Přes 10 let učíme muže, jak se účinně seznamovat s ženami, nejčastěji přímo v praxi venku. Právě v praxi také všechny naše metody vznikaly. Tisícům mužů jsme osobně pomáhali stát se sebejistějšími, přitažlivějšími, šťastnějšími lidmi. Deseti tisíce pak využili našich článků, největšího středoevropského fóra o svádění nebo jedné ze tří knih, které jsme publikovali. Balíček výše hrdě shrnuje veškerou naši práci na téma seznamování online. Protože o tématu nikdy neplánujeme vydat jiný produkt, balíček jsme již dvakrát všem zdarma masivně rozšířili.