Jak sbalit Ukrajinku, Rusku nebo jinou cizinku – StreetGame.cz
StreetGame.cz


Jak sbalit Ukrajinku, Rusku nebo jinou cizinku

V tomto článku:

Tmavovlasá Ukrajinka okolo dvaceti let

Balte krásné Ukrajinky a Rusky přímo v Česku - je to jednodušší!

Blonďatá Ruska okolo dvaceti let

Pochopte, jaký je rozdíl mezi ideálním českým, východním a západním stylem svádění


Hnědovlasá Ukrajinka okolo osmnácti let


Pokud se nedomluvíte, použijte systém Svádění beze slov


Obtížnost seznámení se ženou se liší podle země!

V Číně to muži mají těžké. Politika jednoho dítěte vedla k tomu, že si většina rodin pořizovala chlapečky. Poměr žen k mužům byl tak vychýlen, že si tam partnerku dokážou najít jen ti nejatraktivnější. 


Ve východní Evropě vládne přesně opačná situace. Nešťastná válka donutila stovky tisíců mladých zdravých mužů narukovat do armády, čímž se poměr vychýlil na opačnou stranu: krásné ženy tam mají problém najít přijatelného partnera. Už před válkou se navíc spousta Rusů nedožila třicítky kvůli alkoholismu, drogám a násilné činnosti.


Roli hrají také kulturní rozdíly. V některých částech Německa nebo Francie je mezi mladou populací málem špatné být maskulinním mužem, který se aktivně seznamuje se ženami. Naopak v Rusku nebo na Ukrajině je muž stále většinově považován za hlavu rodiny, která se zaslouží úctu.

Jaká je situace v České republice?

Abych to mohl posoudit v poměru ke světové situaci, nestačilo mi 13 let koučovat ve svádění stovky Čechů a sledovat desítky tisíc jejich oslovení. Několik let jsem cestoval po celé planetě a odučil v zahraničí 18 Bootcampů svádění (včetně Kyjeva, Moskvy, Minsku, Bělehradu, Bukureště, Kišiněva, Minsku... ale také Berlína, Říma, Lyonu, Barcelony, Lisabonu...)


Obtížnost svádění v Česku hodnotím přibližně 6/10. Není to tak obtížné, jako v Anglii (zvlášť když používáte postupy přizpůsobené pro Česko), ale ani tak jednoduché, jako na Ukrajině. Tedy...

To platilo do roku 2022!

Eskalace války Ruskem vedla k masivnímu úprku mladých Ukrajinek do České republiky. Mladí muži přitom museli zůstat v zemi a bojovat.


Najednou nebylo třeba cestovat. Ukrajinky zaplavily Prahu a Brno... O Čechy měly větší zájem, než o své chudé krajany... Teď už stačí jen přizpůsobit svůj postup.


Sbalit Ukrajinku nebo Rusku obecně bývá jednodušší. Je ale vhodné nepoužívat při tom český styl svádění, a hlavně nepoužívat přitom žádný americký styl svádění. Ten si nechte do Hollywoodu...


Obecně se ve stylech svádění vyplatí vyznat, i pokud plánujete cestovat nebo chcete skrze srovnání lépe rozpoznat vzorce středoevropského stylu.

Balením žen a výukou tohoto umění jsem strávil celý svůj produktivní život, a jestli jsem na něco expert, jsou to právě Češky, Slovenky, Polky, Ukrajinky a Rusky. Protože jsem zřejmě jediný na světě, kdo z české perspektivy pobláznil tolik východoevropanek, rozhodl jsem se své postupy shrnout v knize, která mě může přežít.


Ukrajinek je v Česku pro každého dost a tak vám nový ebook může pomoci najít si milou, vděčnou a kulturně zajímavou přítelkyni, nebo třeba pestřejší sexuální život.


Svedl a pomohl jsem svést také Němky, Španělky, asiatky... nicméně ne v tak obrovských množstvích. Proto se kniha zaměřuje na mou specialitu: srovnání ideálního českého svádění s tím sovětským. Co říkat, co neříkat, co dělat, co nedělat, jak o tom přemýšlet... O zbytku světa v knize najdete pár kapitol hlavně pro srovnání a vytvoření dobrého přehledu.

Bootcamp Barcelona 2022

Sbalíme i Španělku, ale je to obtížnější! Fotku jsme pořídili na Bootcampu Barcelona

Abyste se nemuseli učit rusky nebo třeba nějak preferovat Ukrajinky, které rozumějí česky nebo anglicky, velkou část ebooku tvoří kapitoly o Svádění beze slov. Jde o systém otestovaný mnou a vysokými desítkami mých studentů v zahraničí, který vám umožní sbalit i ženu, se kterou nemáte žádný společný jazyk. Nepotřebujete tedy nutně angličtinu, ruštinu, španělštinu... nic z toho.

Opakuji: toto není hypotéza nebo jen má osobní zkušenost. 18x jsem se s nováčky vylodil v naprosto neznámé zemi, kde někteří neuměli jazyk, naučil jsem je Svádění beze slov a oni během několika dní skončili na hotelu s krásnou cizinkou. Někteří dokonce s více cizinkami za jeden Bootcamp.


PDF Jak sbalit Ukrajinku nebo jinou cizinku vychází 1. 2. 2024. Do Valentýna s ní tedy můžete zaznamenat první výsledky.

Bootcamp Moldava 2022

Bootcamp Moldava 2022

Jak sbalit Ukrajinku nebo jinou cizinku
  • Svádění beze slov
  • Kulturní rozdíly: jak sbalit Ukrajinku nebo Rusku (to ony si na východě kupují knihy o svádění!)
  • Jak naopak balit ženy na západě a jihu
  • Co z toho vyplývá pro seznamování v Česku

Zážitky žáků ze zahraničí

Nejlepší na celý akci byla ta energie a parta. Asi jste to zažili, že někam cestujete s nestreetařskejma kámošema a je hodně těžký začít něco dělat. Tak tady to bylo přesně opačný. Bylo úplně jednoduchý ráno vstát a jít streetovat. Nebo se vyhecovat v jednu v noci k tomu jít proběhnout náměstí, i když jseš už totálně unavenej. Díky tomuhle, člověk zvládl bejt v poli třeba i 12 - 14 hodin za den. No a tím, že stratíš strach a zábrany, dáš tomu takovýhle množství akce, otevře se ti brána progresu.

Před Kijevem jsem bojoval s tím co s holkou po oslovení dělat. Co říkat, jak se přesouvat… V Kijevě jsem si to konečně začal automatizovat. Prostě to do sebe zapadlo jako skládačka.

Hodně tomu pomohli instruktoři. Na kurzu jsem se dostal skoro k líbání jedný hrozně cute 18ky. (Instruktor si teda z mé pomalé eskalace asi škubal vlasy, páč mi po chvíli přišla sms “Už ju konečně pobozkaj ty vole”). Ale já mám ze sebe radost, protože na můj standard jsem se dostal docela daleko a hlavně jsem konečně věděl, co dělám.

Kluby jsou kapitola sama pro sebe, navštívili jsme top klub pro politiky a mafiány a zkoušeli balit jejich holky. Byli jsme na párty alá americké koleje, narvané k prasknutí. Do 5 do rána jsem pařil na brutální elektro v jednom z nejlepších underground klubů v Evropě na styl Berlína.

Tenhle víkend byl nejzábavnější za hodně dlouhou dobu. Jel bych znova? Naprosto bez váhání.

Ondra ● IT

Ani som sa nepoďakoval, hneď po tom bootcampe v Barcelone som bol v Prahe a oslovil jednu holku na workshope. Bez kurzov a bootcampu by som to nedokázal.

Pol roka sme to spolu s ňou ťahali a prešli sme si spolu asi všetkým od BDSM až po swingers party.

Teraz čaká moje dieťa, ale asi spolu nezostaneme.


Ja momentálne pracujem na rozbehnutí biznisu, a keď to rozbehnem, chcel by som byť do konca roka znovu v hre.

Karel

Jarek  řidič

Po velkém přemlouvání sebe sama jsem se rozhodl vyrazit za hranice všednosti a udělat něco jinak.


Byl jsem nervózní vůbec jsem nevěděl co od toho očekávat. Ale dost mi pomáhala místní nálada, nádherné náměstí s fontánami a parky mimo centrum města. Nejvíce mě překvapilo kolik je tu nádherných holek. Nejspíše to bude tím, že zastávají starší model aby se o ně muž dokázal postarat a méně penězi na všechy ty dobroty co svět dává všude na oči . Nikde jsem neviděl tolik hezkých holek na jednom  místě. Pokud má někdo opravdu rád holky okolo 20 roků, mohu jen doporučit.

Ze začátku jsem si řekl: "Ty vole, jak tam budeš mluvit? Myslíš, že se bude s tebou bavit někdo víc než jen odpovědět kudy kam?" hned po prvním oslovení jsem dostal ránu od předsudků. Ono to jde a dokonce jsou i pozitivní reakce.

Nejlepší na tom všem je, že vás nikdo nesoudí za to jaký jste a snaží se vám pomoci posunout dopředu. Nedokážu si představit, že bych šel s nějakým svým kámošem a dělal tohle všechno.

Určitě to byla nezapomenutelná životní zkušenost do které bych nikdy sám určitě nešel.

Adalbe

Dlouhé hodiny rozhodování, zda to bude stát za to... Nakonec to byl nejlepší víkend tohoto roku! 3 dny plné emocí, zážitků, adrenalinu... V životě jsem neoslovil holku na ulici, v životě bych si nemyslel, že tohle zvládnu. Jsem úplný začátečník a taky to tak vypadalo. První oslovení jsem sotva zakoktal ubohé ahoj. Postupně jsme s Princem na všem pracovali. Držení těla, tón hlasu, správný vstup do oslovení atd. Křičel jsem přes celé náměstí Svobody "HEY!" abych si trénoval zvučnost hlasu. Chtěl jsem kvalitní základ, abych neměl od začátku špatné návyky. Tohle mě bootcamp v Brně skvěle naučil. A výsledky? Instantní rande s procházkou na Špilberk, nebo domluvené rande během poledne na večer, které skončilo na bytě. 

Kuba

Richard a Vojta  studenti

Bootcamp Riga 2023

Bootcamp Riga 2023

"Do psaní této knihy jsem vložil stovky tisíc korun a několik let práce. Vlastně jsem proto naučil komunitu cestovat na východ! Všechny ty Bootcampy sloužili k tomu, abych nepsal jen o vlastních zkušenostech, ale vyladil systém, který může replikovat opravdu každý muž. Testoval jsem ho přitom v celém bývalém Sovětském svazu i satelitech, takže jsme byli i v Moldavě, Rumunsku, Srbsku, Bulharsku, Lotyšsku... A ne jako turisti - jako baliči s ubytováním v centru, kteří si tam vodí cizinku za cizinkou! 


Všechny své knihy jsem psal jen pro české prostředí. Až v roce 2019 mě napadlo, že bych v jednom díle mohl srovnat svádění po celém světě. Tomu jsem pak intenzivně věnoval čtyři roky. Ty se teď už nemusíš omezovat na Češky, které jsou trochu zhýčkané, trochu feministky (i když zatím ne úplně extrémně)... a najít si Ukrajinku, v jejíž očích bude Čech 6/10 náhle 8.5/10. V případě vztahu ti většinou také zajistí větší pohodlí a teplo domova... No mám je zkrátka rád, i proto chci tuhle dříve jen niku a mou specialitu otevřít všem!


Někdy nejde o to, že bys byl špatný balič, někdy jen balíš ve špatné zemi... Třeba v knížce najdeš národnosti nejen snazší, ale také více vyhovující tvé osobnosti... Tak rozšiř své obzory ve svádění a s tím i své možnosti - z 3 miliónů Češek na 3 miliardy!"


Princ