Jakou holku oslovit, abyste maximalizovali šance – StreetGame.cz
jak vybrat tu pravou ženu

Jakou holku oslovit, abyste maximalizovali šance

Existuje typ žen, které byste vždy rozhodně měli oslovit? A jak poznat holku, které se stoprocentně vyhnout? Ovládněte umění předvýběru.

Nebudeme chodit kolem horké kaše: žádný speciální typ žen na oslovování neexistuje, v úvodu jsem vás prostě tahal za nos :)

Štíhlá, vyspělá blondýna v černých brýlích sebejistě kráčí na vysokých podpadcích… Vyšlete za ní studenta svádění, a on se rozklepe, i když už předtím oslovil několik jiných holek. Tahle mu na něj prostě připadá moc.

Je to jen klam. Kurz za kurzem, když se student nakonec vážně neodváží, doběhnu blondýnu sám. Většinou je velice milá. Možná neví, že její jistý vzhled méně sebevědomé muže odrazuje. Anebo cení, že právě já jsem se nebál, a choval se k ní jako k normálnímu člověku. Každopádně je nadšená a většinou mi nakonec dá svůj telefon.

I kdyby byla právě tak nebezpečná, jak vypadá (což nikdy není), nic se nestane. Při streetgame vaším cílem dlouho nebude samotné balení holek. Půjde o nabírání co nejvíce zkušeností, o získávání co největšího skillu. Odmítnutí nic neznamená, a pokud to přijmete, není při budování kuráže žádný důvod vynechávat opravdu asertivní typy žen.

Další kategorií jsou ženy, které tak úplně nepředstavují váš typ. Já říkám: oslovte je taky! Nemusíte si je přece hned brát :)

Znova: jde především o získávání schopností, o zlepšování svého já. Trénovat vždy nemusíte na holce, která je váš naprostý ideál, stačí jakákoli přijatelná. Zlepšíte jí den, a sami se později budete cítit jistěji, když půjde do tuhého s ženou, která pro vás bude výjimečná.

Někteří muži by pořád jen hledali důvody, proč neoslovit. Oni se jen vymlouvají, vy ale stejnou chybu dělat nemusíte :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: