Jaká je vaše identita? – StreetGame.cz
Nepopsaná karta

Jaká je vaše identita?

Jedním z důležitých konceptů, který prolíná naše články, je, že sbalit holku není tolik otázka toho, co uděláte, spíše otázka toho, kdo jste, co představujete, co pro okolí znamenáte, jaké hodnoty zastupujete.

Lidé si spoustu věcí koupí proto, že jsou in. Nejde jim o přímý užitek, ale o to, co svému okolí řeknou tím, že zvolili právě tuhle značku. Kupují doplněk ke své image, ukázku svého světonázoru.

Nemůže se na veganství dívat jako na otázku chuti. I když jde o jídlo, vegan jím vyjadřuje svůj politicko-filosofický názor, svou starost o naši planetu, o ostatní živé tvory…

Lidé si z módních a ideologických důvodů volí elektroniku, kterou užívají, oblečení, které nosí, restaurace, kde jí, kluby, v jejichž barvách sportují… Podobně je to i s volbou partnera.

Takže: jste v módě? Jaké hodnoty jako člověk zastupujete? Může vás představit svým známým? Co řekne okolí tím, že si vybrala právě vás?

Toto je pokročilá aplikace marketingu. Už nechcete člověka přesvědčit, že tahle pánev je nepřilnavá, zbývá jí jen pět set kusů a když zavoláte do půl hodiny, dostanete druhou zdarma. Chcete ho přesvědčit, že tahle pánev má vyšší smysl. Že je to elitářská pánev, s jejíž pomocí se proti něčemu jasně vymezíte. Že smažení na ní je vlastně mise. A že z vás udělá lepšího člověka :)

Naše články proto často neradí ve stylu: „Řekni tohle“. Hledají dlouhodobá řešení, jak se opravdu stát tím správným mužem, ne ho napodobit v dílčích projevech.

Není to moc?

A i když to tak může vypadat, tohle není střílení na mouchu s bazukou. Vezměte nepolíbeného panice, který stráví každou noc hraním počítačových her a pitím energy drinků, kdy to vše mu platí rodiče, protože je nezaměstnaný. Nasypte do něj všechny naše koncepty o řeči těla, demonstraci své hodnoty, přimění holky investovat, dávání spojení… Nadrogujte ho a rozepište mu všechny pravděpodobné verbální scénáře, aby mohl pružně reagovat. I kdyby nakonec nějakou sbalil, co by s ní pak dělal?

Vzal by ji do svého života bez přátel a koníčků, bez zázemí, bez zážitků, do života, kde je nikdo a kde se cítí mizerně?

Vnější složka hry, to co říkáte a děláte při oslovení, pak není hlavním problémem takového člověka. Jako první musí změnit svůj životní styl. To, kým je, co pro okolí představuje, v čem je jeho přínos, kde vyniká. Musí změnit svou identitu skrze opakované akce. Pokud on sám je produkt, který propaguje, musí teď přijít do módy.

Sex s rockovou hvězdou

Přemýšlejte, proč ženy přitahují rockové hvězdy. Co kdyby se dívka vyspala s Johnem Lennonem? Neměla by sex s tím, jak vypadá, nebo co jí řekl. V tu chvíli by měla sex s levicovými ideami míru, svobody a lásky :). Měla by sex s písničkami, které znají všichni její známí. Mohla by říct, že takový sex pro ni měl intelektuálně-spirituální hodnotu. I kdyby John nebyl technicky přesná mašina, tohle vše by se odehrávalo v její hlavě. Mohla by se takovým sexem chlubit, vyjadřovat s ním, kdo je a v co věří.

Je to nadsazené, ale zase ne o moc. A co vy? Co o holce prozradí, když se vyspí s vámi? Mohla by se tím pochlubit ostatním?

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: