Jak získat místo na kurzu – StreetGame.cz
Auta jsou ti v patách, chtějí tě předjet

Jak získat místo na kurzu

Možná se vám stalo, že jste se přihlásili na streetgame live, ale už pro vás nezbylo místo. Pokud si chcete zajistit, že se opravdu naučíte svádět, máme pro vás 5 tipů.

1) Napište předem

Raději než psát nám den před kurzem, pojistěte se a napište co nejdříve. Třeba i dva týdny předem. Někdy to vyjde i na poslední chvíli, ale většinou je třeba ozvat se včas.

2) Připomeňte se

Každý den nám chodí hromady e-mailů. Pokud se vám zdá, že neodpovídáme, nečekejte a raději se připomeňte. Zaspamujte nás.

3) Neplýtvejte penězi

Člověk chce začít posilovat, ale nenajde si trenéra. Místo toho začne na vlastní pěst a říká si: haha, to jsem ale ušetřil.

Pak dva roky cvičí špatnou technikou, vymýšlí nesmyslné tréninky, vytváří disbalance a pracuje na zranění… Vyplýtvá hromadou času a úsilí, místo aby si tenkrát jednou našel trenéra.

Nemůžete si dovolit mít trenéra? Podle mě si nemůžete dovolit nemít trenéra.
Nemůžete si dovolit hezké oblečení? Podle mě si nemůžete dovolit nosit škaredé oblečení.

Se sváděním je to úplně stejné. Kdo si „nemůže dovolit kurz“, už vůbec si nemůže dovolit proplýtvat měsíce neúčinnými vlastními pokusy. Važte si vlastního času, nestavte raketu na dvorku. Investujte do sebe.

4) Pište na fórum

Autorizované fórum je bezpečné fórum, kde se všichni osobně známe a můžeme si věřit. Všichni si přejeme, aby bylo celé fórum autorizováno co nejrychleji a mohlo tak dodávat kvalitní, důvěryhodné parťáky. Během několika měsíců bude autorizována většina fóra.

Plníme kurzy, jak to jde, aby byl proces co nejrychlejší. Pokud vidíme, že jste na fóru výrazní, budeme vás chtít autorizovat co nejdříve a při pořádání kurzů vaše místo upřednostníme.

Proto si veďte deník, pište hojné a kvalitní posty, a místo vám zabookujeme dříve.

5) Otevírejte naše e-maily

Když náhle někdo odpadne na poslední chvíli, občas použijeme newsletter a nabídneme slevu nejrychlejšímu, kdo ho je schopen nahradit.

Náš systém automaticky řadí mailové adresy podle toho, jak často jednotliví uživatele maily otevírají, klikají na odkazy v nich a odepisují. Pokud chcete zaručit, že vám každý mail přijde a to i do správné složky:

  1. Uložte si adresu [email protected] do kontaktů (např. u seznam.cz kliknete na mailovou adresu nahoře a vyberete Přidat do kontaktů)
  2. Otevírejte všechny maily a používejte odkazy v nich
  3. Odepisujte na maily
  4. Kromě e-mailové adresy v systému vyplňte i kolonku Jméno / Přezdívka

Tak zůstanete nejinformovanější a nám nejblíže.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: