Jak získat kamarádku na sex – StreetGame.cz
Se ženou v náručí

Jak získat kamarádku na sex

Někteří lidé nemají zrovna zájem o vztah. Chtějí si užívat, poznávat nové lidi, zkoušet nové věci… a zároveň mít pohodlný pravidelný sex, ale bez závazků. Proto lidé vymysleli přátelství s výhodami :). Pár našich zásad vám pomůže tenhle druh mezilidských vztahů spravovat.

Jde o sex, ne o vztah, proto je třeba hlavně přitažlivost, ne tolik emocionální spojení. Společné chvíle by měly být zábavné, vzrušující okamžiky bez řešení obvyklých nudných vztahových problémů. No a sex, ten by měl stát za to.

V kamarádství na sex se nežárlí. Vy zřejmě máte jiné, a ona také. Nebraňte jí v tom – pokud to nedokážete, tyhle vztahy nejsou pro vás. Tady jde o sex, ne o vaše sebepotvrzení. Jenže…

To, že jeden z přátel z benefity bude chtít vše posunout dál, se stává poměrně často. Začne si druhého přivlastňovat, žárlit, bude chtít nastolit normální vztah. Otázkou je, kdo z vás to bude.

Ona chce vztah

Pokud je to žena, kdo cítí víc, a vám dál jde jen o bezstarostný sex, podpořte ji v její nezávislosti. Zalovte třeba mezi svými kámoši a zkuste jí některého dohodit jako fuck buddy 2 :). Spokojení určitě budete všichni tři. A pokud vám tato představa vadí, opravdu chcete být jen kamarádi na sex? Protože znova: tady se nežárlí. Také jí můžete podpořit v koncentraci na její koníčky – to jí také pomůže stát více na vlastních nohách a méně se opírat o vás.

Vy chcete vztah

Horší situace nastává, pokud jste to vy, kdo se nám zamiloval. Pomůže vám to samé: víc koníčků, a hlavně víc kámošek na sex. To vám pomůže myslet průzračněji – opravdu chci vážný vztah zrovna s touhle holkou? Promyslete to, ale vážně až po tom sexu s jinýma :). A když situace trvá, musíte to zkusit.

Vztahy začínejte ze silné pozice, tahajíc za delší provaz. Tohle není romantická komedie a tak vám nepomůže rozbrečet se a škytat: „Už se nemůžu dívat, jak spíš s jinými. Hrozně tě miluju!“. Nejlépe zařiďte, aby vztah chtěla sama – buďte ze všech jejích fuck boddies ten nejlepší :). Ve správnou chvíli jí to pak navrhněte.

To jsou ale jen krizové scénáře. Dobrý sex (obecně jeden z hlavních faktorů šťastných vztahů) a zábava bez všedních problémů, to je ten pravý tmel přátelství s výhodami. Snad to s ním nejde ani přehnat :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
frr napsal 27.5.2015

Nechci příliš rýpat, ale jak tedy získat kamarádku na sex? :)) Zatímco nadpis slibuje, obsah mlčí. Jinak dobrý web :-)

Odpovědět
    Princ napsal 3.6.2015

    Dík. Sbal jí klasicky jako každou jinou podle našeho Handbooku, vztah pak nastav podle tohoto článku :)

    Odpovědět
Odešlete odpověď