Jak získat charisma: Autenticita není lenost! – StreetGame.cz
Lidé se cítí příjemně a smějí se

Jak získat charisma: Autenticita není lenost!

Oslovit ženu je pro mě aktem sebevyjádření, během kterého „jsem nejvíce já“, jak je to jen možné. Nic neskrývám, jsem tam úplně celý, doslova se přitom „dotknou naše duše“.

Autenticita tedy není o tom, neučit se nic, prostě to odfláknout. Většina lidí právě NEDOKÁŽE být v oslovení autentická. Plná přirozenost je obvykle teprve výsledkem určité práce, určitého „otevírání“.

Ze začátku totiž muži mívají sklon se před ženou schovávat. Jsou tam, ale vlastně tam nejsou.

Občas to působí falešně, občas to působí nudně.

Žena to sama sobě většinou nedokáže pojmenovat jako chybějící autenticitu. Když v oslovení nejste „celým srdcem“, prostě se jí zdá, že ji oslovil někdo úplně nijaký, černobílý, bez esence.

Doopravdy je to obrana. Oslovit ženu sám za sebe, hned se ukázat celý, je děsivější.

Osobně jsem učil vysoké stovky mužů, a ze začátku to nedokázal téměř nikdo. Koncept autenticity tedy není o tom, pracovat na sobě méně („Je pro mě autentické škaredě se oblékat, skákat lidem do řeči a jíst pizzu“). Koncept autenticity je o tom, pracovat na sobě lépe. Pracovat na „strečinku“, na otevírání svého já, které pak vašemu oslovení dodá veškerou příchuť.

Oslovení bez autenticity je totiž pro ženu jako žrát polystyrén.

(Možná je Autenticita je matoucí výraz, protože v některých lidech vytváří představu líného nicnedělání, a vhodnější by bylo říkat tomu třeba osobní esence.)

Takže otevíráme! O-TE-VÍ-RÁ-ME! Někoho ale může právoplatně napadnout: „Co když já žádnou esenci nemám?“

Co když opravdu jsem jako polystyrén?

Charisma vychází zevnitř. Půlka je o tom, TO TAM PROSTĚ PUSTIT. Na to existují cílená cvičení, která ten průchod rozevřou.

Druhá půlka charisma je o tom, CO TAM VLASTNĚ POUŠTÍTE. Zde pracujeme na tom, abychom „ve vás všechno správně pospojovali“, všechno správně zpracovali.

Život se děje, postupně se ve vás hromadí zkušenosti, a jde o to, na co je v sobě přetváříte. Může to stále znít trochu nejasně, ale jakmile uvidíte daná cvičení, dojde vám, co myslím.

Celý recept tedy je POSPOJOVAT + PUSTIT VEN, neboli integrace + exprese.

  • Kvalitní obsah + Jde to ven = Autentické charisma
  • Kvalitní obsah + Nejde to ven = Falešné necharisma, pracujte na otevírání
  • Nehotový obsah + Jde to ven = Autentická nudnost, pracujte na integraci
  • Nehotový obsah + Nejde to ven = Pracujte na integraci a otevírání

Samozřejmě v reálu naše práce nikdy nekončí, vždy můžeme být ještě více autentičtí, tedy více „stříkat ven svou esenci“. Můžete to vidět na některých umělcích, kteří na konci kariéry nahráli svá nejkreativnější alba. Jejich schopnost sebevyjádření rostla a rostla.

No a oslovit ženu je stejné, jako napsat silnou píseň. Musíte v tom prostě nechat kus sebe.

A ze začátku se to těžko chápe, co jste vlastně vy, jak to vlastně nechat sršet ven. Ale seznamování s lidmi je celé o tom. Být člověkem je celé o tom. Najít sám sebe a pak s tím udělat něco velkého.

Vždy jsem to učil osobně, poslední roky už to ale nestíhám dělat v měřítku, jaké je potřeba (=chtěl bych, aby KAŽDÝ chlap byl autentický a nechal na streetu a na světě celkově svou unikátní stopu). Knihy se zároveň pro popis integračních a rozevíracích cvičení zoufale nehodí, a tak jsme se k tomu nikdy nedostali. Toto jaro jsem po letech konečně překlenul tuto bariéru, a to tím, že jsem natočil audio/video produkt Autentické charisma. Tam nyní najdete všechna cvičení, jak bájnou Pasivní přitažlivost získat a opravdu „balit ženy na své nefalšované já,“ aniž byste na place museli něco tahat z hlavy.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
Woody napsal 4.6.2021

Kvalitní obsah + nejde to ven = tam si teď přijdu já. Když jsem sám, přijdu si jako chodící legenda, celebrita, úžasný člověk, ale když jsou kolem lidi, připosranost narůstá a jakobych se proměnil v nicku. Těším se na cvičení z propagovaného balíku.

Odpovědět
Odešlete odpověď