Jak ženy zneužívají beta samce – StreetGame.cz
Bety slouží jako psi

Jak ženy zneužívají beta samce

„Už dvakrát mě odvezl z akce, asi si z něj udělám řidiče,“ slýchám občas od kamarádek. Anebo: „Včera jsem se zdarma opila drahým alkoholem.“ Funguje to úplně jednoduše.

Nebohý beta si myslí, že když bude pravidelně čekat doma a pak holku odvážet autem z akce, jednou k něčemu musí dojít. Nebo že jí opije tolik, že přestane rozlišovat alfa samce od bet, a vyspí se i s ním.

Takoví muži myslí, že čím víc do ženy investují, tím přitažlivější budou (doopravdy je to naopak). Dělají pro ni všechno možné, což si pak žena může vyložit několika způsoby:

1) Vyděsí jí to jako nepřiměřená investice. Např. většině mých kamarádek jednou za čas nějaký úplně neznámý beta na facebooku nabídne, že jí vezme na dovolenou. Ve svých očích to je boháč a grant, přitom se stává samotnou definicí nepřiměřenosti.

2) Vůbec si takového muže neuvědomí jako možného sexuálního partnera. Taková krásna žena si myslí, že jsou na ni zkrátka všichni hodní. Ani jí nenapadne, že by s ní chtěli spát. Beta tak žije v domnění, že ženě svou neustálou službou vysílá jasný signál, že jde o jakýsi pářící rituál, zatímco holka ho vidí jako milého pomocníka, který snad ani sex neprovozuje.

3) Považuje muže za slizouna, který si jí snaží koupit. Společenský status je sexy, ale jakmile muž používá své peníze, aby se ženě zavděčil, nebo se s nimi chlubí, stávají se naopak přímou nevýhodou.

4) Muž si přibližně jednou za 5 až 10 let takových pokusů najde průměrnou partnerku, pro kterou se stane zaopatřovatelem. Bude ho ponižovat, obviňovat ze svých nálad a když se jí poštěstí, podvede ho s nějakým alfa samcem.

5) Žena se vědomě rozhodne takového betu udržovat v naději a zneužívat jako řidiče, plátce, pomocníka, samozřejmě aniž by s ním spala. Nikdy to dívka nevnímá jako amorální jednání. Naopak! Má pocit, že když muže přímo neodmítne, chová se mile. Že dochází k jakémusi výměnnému obchodu, kde jsou všichni nakonec spokojení.

To je mimochodem problémem pro svůdníky, kteří „hrají na statistiku“. Osloví obří počet žen a pak chtějí co nejrychleji vyfiltrovat ženy, které nemají zájem. Jenže tyto ženy s falešným zájmem jim to stěžují, „nechtějí vypadnout z kola ven„, i když tam nemají co dělat.

V tomto směru je doba zlá, protože ženy se těžko naučí muže rychle, mile a jasně odmítat. Místo snového odmítnutí: „Promiň, ale absolutně nemám zájem. Neber si to zle, hodně štěstí“ dostanete „Dnes nemám čas, možná někdy jindy“.

Kromě pětky se ostatní body řeší snadno. Žádný streetař nebývá takový idiot, aby si holku chtěl koupit tím, že za ní bude platit nebo jí někam vozit. Poznáte, že jste na správné cestě, jakmile se karta obrátí, a ženy začnou tyhle věci dělat, aby sbalili vás.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

3 komentáře
richie napsal 13.6.2015

Ahoj Princi,
přemýšlím nad tím.

Není však mezi ženami stejný, ne-li větší množství“beta“ žen jako je u mužů?
A za druhý s kým se ženy mají dlouhodobě párovat, když přes 81% mužů se domnívám nejsou alfy?

Odpovědět
  Princ napsal 13.6.2015

  I škaredá žena chce alfa samce. Proto dobrý hráč mívá 50 až 70 souloží, kdežto jiný muž dokáže být panic. Jak píšu v http://streetgame.cz/bohati-bohatnou-a-chudi-chudnou/ , 1 procento alfa samců obšťastňuje většinu žen.

  Samozřejmě se zoufalé ženy někdy párují s betami, ale nejde o šťastné, doporučeníhodné vztahy pro ani jednu ze stran.

  Proč uvádíš právě 81%?

  Nakonec tyto celospolečenské úvahy nejsou důležité. Důležité je sám u sebe stoprocentně eliminovat, že jsem betou.

  Odpovědět
astronaut napsal 21.11.2020

jednou jsem vezl holku v autě z akce, na které jsem nebyl, a stejně jsme si to pak rozdali. Výjimka asi potvrzuje pravidlo. A nebo to možná bude tím, že jsem ji nevezl, abych se jí zalíbil.

Odpovědět
Odešlete odpověď