Jak z práce přepnout na holky – StreetGame.cz
Temná práce

Jak z práce přepnout na holky

Oslovil pár holek cestou z práce nebo v MHD je oblíbenou volbou všech vytížených lidí. Někdy ale řešíte složitý problém a když pak chcete přepnout na streetgame, nedokážete se dostat ze své hlavy.

Pro úspěšné svádění je přitom nutné přestat přemýšlet a začít jednat. Z introvertního módu přepnout do extrovertního. Být vysoko jako meditující budhistický mnich. Co ale má dělat workoholik s hlavou stále plnou práce? A přiznejme si, dlouhé přemýšlení se stává cyklickým a nepříjemným.

Jsou inteligentní lidé v nevýhodě?

Inteligence je vždy jen pozitivní, ale pokud se neumíte uvolnit, být v přítomnosti, je to jako rychlé auto bez brzd. Když jedou moc dlouho, docházejí všichni filosofové jen k úvahám o nesmyslnosti bytí. Potřebujete umět nárazově zapínat a pak zase vypínat mysl, stejně jako musíte umět kontrahovat a relaxovat svaly.

Myšlení se vyplatí jen krátkodobě, když na něčem pracujete, pak je třeba opustit svou hlavu. Nesmí vás omezovat a filtrovat vaše chování. Ideálně budete venku více než vevnitř, takže se nepřemýšlení stane tím přednastaveným stavem.

Hloupý -> k ničemu nedojde
Chytrý, neumí vypnout -> nešťastný
Chytrý, umí vypnout -> ideál

Akce funguje lépe než cokoli jiného

Nemůžete se dopřemýšlet k nepřemýšlení. Když člověk moc přemýšlí a pak začne přemýšlet, jak přestat přemýšlet, pořád tím jen dál přemýšlí… Přetne to jen akce.

A tak když odcházíte z práce plní myšlenek, nejlépe zafunguje prohodit pár slov s rozdavačem letáčků, udělat nějakou hloupost, zazpívat si, oslovit první holku… Soustředit pozornost ven a ne dovnitř.

Do přítomnosti se dostanete, jakmile vaše činy předběhnou vaše myšlenky. Vážně ten nejzásadnější koncept: vždy skrze akci. Proto streetgame předčí čtení, EFT, meditace, vizualizace i psychoterapii.

Radikálně změňte prostředí

Podpůrná technika k prvnímu principu. Nálada je často zakotvená v konkrétním prostředí. Pokud chcete co nejrychleji přijít na jiné myšlenky, změňte co nejvíce proměnných. Jděte z budovy ven, ze tmy na světlo, z tepla do zimy… To zvýší šanci „chytnout“ novou náladu.

Technika pomáhá, i když právě zažíváte neúspěšnou streetgame. Odmítlo vás deset holek za sebou? Abyste to setřásli, změňte prostředí a chvíli dělejte něco jiného. Místo obchodního centra vyjděte na ulici. Místo ulice zkuste kavárnu… Nebo chvilku jen dělejte výzvy na rozšiřování komfortní zóny

 

Špatnou nebo zamyšlenou náladu po práci i po čemkoli jiném tedy nejlépe setřesete akcí. K tomu pomůže co největší změna prostředí.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: