Jak z dítěte vychovat baliče – StreetGame.cz
Kluk přemýšlí o holkách

Jak z dítěte vychovat baliče

Každý chce, aby z jeho syna vyrostla svůdcovská superstar. A vše lze připravit tak, aby se holek nikdy nemusel bát. Aby žil šťastný, sebejistý a udělal vám spoustu vnoučat.

Vše se odvíjí od synátorovy hormonální situace. Budou v jeho krvi kolovat litry testosteronu, nebo to bude neduživé dítě, které by ve Spartě hodili z útesu? Záleží už na tom, čím budete krmit manželku. Strava určí budoucí tělo, psychiku i chutě dítěte.

Preferujte zvířecí vnitřnosti, vejce, steaky, vývary z kostí, hromady pestré zeleniny, ovoce, semena, zavařeniny, brambory, ovesné vločky… Naopak cpát do ženy cukr nebo umělé tuky je zločin vůči dítěti.

S vhodnou stravou pak pokračujte dál. Syn nebude vyžadovat cukrovinky, když si je nezvykne jíst. Lidská střeva osidlují milióny bakterií podle toho, co dotyčný konzumuje. Když si zvyknete na nezdravé, nekvalitní potraviny, zvýší se i množství bakterií, které je budou vyžadovat, a vyvolávat v něm další chuť na ně. Když si oproti tomu zvykne (už v maminčině bříšku) jíst hovězí játra, bude mít chuť na hovězí játra, zřejmě nutričně nejbohatší potravinu existence.

Nic se nestane, když někdo dá synovi bonbón. Je ale nesmysl zařazovat cukr do pravidelné stravy.

Stravu samozřejmě musí dodržovat celá rodina (ale jíst zdravě je pro každého streetaře zřejmé, takže žádná změna). I v jiných návycích vás bude dítě kopírovat. Když uvidí tatínka věčně za počítačem, bude si myslet, že takto život vypadá. Ale znova, to už je automatika a těžko nějaký streetař sedí u počítače tři hodiny denně…

Nezkracujte dětský spánek a rozhodně se vyhněte používání budíku v prvních letech jeho života. V devět hodin večer můžete například vypnout pojistky, uložit syna, vyspat se s manželkou, pomalu všichni usnout… Vlastní budík nastavíte na sedm ráno, ale zřejmě se sami vzbudíte dříve. Uděláte všem vajíčka a kolem 7:15 můžete roztáhnout žaluzie a vzbudit syna do školy, pokud se už neprobral sám.

Sportujte. Dítě by mělo získat co nejširší obecnou fyzickou přípravu (GPP), než se v budoucnu možná specializuje na konkrétní sport. To znamená zvládnout techniku běhu, skoku, hodu, kotrmelců, základů na gymnastických kruzích a hrazdě, lehké dřepy a mrtvé tahy… Není potřeba trénovat dítě pro flexibilitu.

Smysluplná streetgame začíná kolem 13 let, když je člověk plně schopen sexu. Teoretické poznatky mu ale mezi řečí můžete dávat od mala. Rozhodně oslovujte holky, zatímco ho povezete v kočárku, nebo ho malého budete vodit za ručičku. Ať vyroste ve světě, kde se seznamování bere jako normální věc. Podporujte ho, aby se aktivně začleňoval mezi ostatní děti.

Ve třinácti mu pak můžete být prvním parťákem. Očekávejte ale, že nebude navždy chtít trávit všechen čas s rodiči, a brzy začne balit s vlastními přáteli. Pokud bude v pubertě po roce 2020, bavíme se o době, když už streetgame dělají všichni muži, kteří za něco stojí.

Když bude souhlasit, směřujte ho na střední školu, kterou navštěvuje hodně holek. Technické obory plné kluků se velice těžko „vystreetovávají“. Gymnázia (pro chytřejší děti) a obchodní akademie (pro hloupější) zafungují lépe…

Veďte ho k hodnotě vzdělání, aniž byste mu lhali. Neříkejte „Bez školy si nenajdeš práci“, „Do školy musíš chodit každý den, v práci se tě taky nebude ptát“ nebo „Každý nemůže dělat, co ho baví“, protože je to jen limitující, matrixová realita. Veďte ho k osamostatňování a k podnikání, ať u vás nebydlí do dvaceti a všechny cool dětska se mu nesmějí.

To vše se vyplatí kvalitním životem, i kdyby si syn uvědomil, že se mu více líbí kluci. Mnohem palčivější otázkou je: k čemu vlastně vést svou dceru? :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

4 komentáře
Lol napsal 12.5.2020

Tvl, to jsou rady od odborníka. Těhotný přece vnitřnosti jíst nesmí.

Odpovědět
  Princ napsal 12.5.2020

  Proč by ne?

  Odpovědět
  Lol napsal 12.5.2020

  Vnitřnosti a speciálně játra obsahují vitamín A, který je pro plod teratogenní a hrozí jeho poškození.

  Odpovědět
  Princ napsal 12.5.2020

  Cool, děkuju za info.

  Odpovědět
Odešlete odpověď