Jak využít nedostatek mužů v jiných částech světa – StreetGame.cz
Streetgame na východě

Jak využít nedostatek mužů v jiných částech světa

Poměr mužů a žen je u nás docela vyrovnaný – mužů se rodí trochu více, ženy se zase statisticky dožívají vyššího věku. Tomu tak nějak odpovídá obtížnost svádění. Ale jinde ve světě?

Například v Rusku a na Ukrajině statisticky významná část mužů zemře do 35 let kvůli rvačkám, drogám a alkoholu. Protože spolu navíc tyto dvě země válčí, všichni mladí muži vyjma vysokoškoláků jsou odvlečeni na vojnu. Ruské ženy se nacházejí v zoufalém nedostatku a svádění na východě je proto mnohem snazší (jakmile porozumíte několika specifickým kulturním rozdílům).

Tento nedostatek trvá už minimálně od dob druhé světové války, kdy ruští generálové zrovna nešetřili životy svých mužů. Nedostatkovost mužů tak v Rusku a na Ukrajině má dlouhou tradici a je silně kulturně zakořeněná. Podobná kulturní kotva funguje v Polsku, kde lidé doteď nemůžou Rusům odpustit zavraždění tisíců mužů v minulém století.

Český muž může být smutný, unavený, závislý a neschopný s ženami. Ruský muž může taky být smutný, unavený i závislý, ale že by měl problém s ženami jej vůbec nenapadne – je jich prostě všude příliš mnoho.

Pokud tedy na východě někdo čte knihy o svádění, jsou to ženy. Od mala jsou vychovávány pro péči o domácnost, bez makeupu by nešly ani vynést koš, a jejich knihovničky plní tituly typu „Jak být dobrou milenkou“.

Jak situace využít

Spousta žen kvůli nedostatku mužů emigruje na západ. Zejména Praha už je nasycená (okolí metra Hůrka) a také Brno se krásně plní Ruskami a Ukrajinkami. Určitě se vyplatí naučit se RussianGame přizpůsobenou kulturním rozdílům, a hojně je tady oslovovat.

Druhou možností pak je na východ sami vycestovat!

Na tento podzum jsme proto naplánovali Bootcamp v Rusku. Odvezeme vás do země, kde mužů je nedostatek, a panuje zvyk vážit si jich.  Ubytujeme vás přímo v centru města, kde vás nikdo nezná a vy ani ženy se nebudete bát o svou pověst. Čtyři dny pak budete řešit jenom balení holek, a vodit si je na pokoj po boku elitních instruktorů, kteří už školili tisíce lidí. Učit úspěch s ženami je jejich prací.

Zlehčené Ruské podmínky poslouží jako trenažer, na kterém si dokonale nacvičíte svádění od začátku (oslovení na ulici nebo v klubu) až do konce (sex na připraveném pokoji přímo v centru Moskvy).

Tady o příštím Bootcampu najdete více informací

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
Oskar napsal 31.8.2019

Bydlím v Praze na sídlišti, kde je početná komunita Rusů. Rusky – široko daleko nejošklivější holky, nenamalované, neupravené.

Odpovědět
Odešlete odpověď