Jak vyřešit hádky s přítelkyní – StreetGame.cz
Žena se obrací zády

Jak vyřešit hádky s přítelkyní

Můj kamarád na včerejším plese ohnul celkem pět holek. Bylo fascinující sledovat jeho výkon, a kde se v něm vůbec ještě bere nějaké palivo. S mým druhým kamarádem se pohádala přítelkyně. Dokola za ní chodil a omlouval se. Každý příchod byl dalším hřebíkem do rakve jeho autority. V běžném životě moc podpantofláků nepotkávám, večerní akce jsou ale zajímavou příležitostí, jak studovat tento fenomén. Situace je vždy stejná:

Muž nic neudělá. Žena se naštve. Muž neví proč. Argumentuje ve stylu „nemáš logický důvod být naštvaná“. Žena se nasupeně dívá jinam a vzdoruje dotekům. Muž dolézá a není ani kapičku přitažlivý. Myslí, že jedná pro dobro vztahu, ale hrozně ho tím kazí. Přichází student streetgame.cz a svede ženu k nevěře :). Otázka číslo jedna:

Proč se žena naštvala?

Holky mají své nálady, podmíněné hormonálně. Platí to samé, co u mužů – žena vystavovaná pohybu, slunci a sexu bude šťastnější než jiná, které má stejných věcí nedostatek.

Roli také hraje, že některé dívky jsou zkrátka rozmazlené. Partner jim neukázal hranice a ony to dělají, protože můžou. Jsou naučené, že kdykoli začnou dělat problémy, získají pozornost, omluvy, utěšování. Zábavná převaha, asi jako by si dělaly legraci z mentálně retardovaného spolužáka.

Muž logicky argumentuje…

…a v tom spočívá jeho největší chyba. Ona třeba řekne: „Do toho kina s tebou nepůjdu“. A on se zeptá: „Proč?“. Jako by čekal, že má žena opravdu nějaký rozumný důvod tam nejít.

„Proč jsi naštvaná?“. Ona neví, proč je naštvaná. Má jen kopu pocitů, jejichž názvy doufám ani neznáte.

Nebo si možná myslí, že ví, proč je naštvaná. Má nějaké fiktivní zdůvodnění, jako „pochválil si mé kamarádce šaty, a mě ne“. Jako když si nervózní kluk říká „Začnu se streetgame, až dodělám školu„. Jen zpětné zdůvodnění chování podloženého doopravdy emocemi.

„Nevšiml si nového účesu“ je poslední důvod být naštvaná pro jakoukoli normální ženu. Doopravdy tím říká „Málo se mnou spíš“ anebo „Nemám k tobě úctu, dovolil si mi chovat se k tobě, jak se mi zlíbí“ (oba důvody zmíněné v Proč se žena naštvala).

Snaha logicky ženě zdůvodnit, že nemá důvod cítit tyto pocity, jí rozhodně nepomůže. Boj s větrnými mlýny.

Muž dolézá…

…a mě je trapně za něj. Takový chlap přijal, že ať se stane cokoli, vždy je to jeho vina. Nikdy se nepřijde omluvit jeho holka za ním. Vše řeší on.

Nedostatek autority problém způsobil, a teď se vše jen zhoršuje. Muž se ženě začíná hnusit.

Přichází čas pro nás

Kluci ze streetgame, od začátku cepovaní všechno dělat dobře, jak vůbec stát, o čem se s holkou bavit… Není žádná šance, že by dělali takové chyby. Dost kluků na kurzech už referuje o tom, jak někomu zlepšují vztah tím, že nakládají jeho manželku. Kdyby přeci jenom…

Jak situaci řešit správně

Ženská nálada by vás neměla rozhodit, vnímejte ji jako test. Pokud si vše berete osobně, zřejmě partnerce přikládáte příliš velkou důležitost, děláte z ní lék na nízké sebevědomí, postrádáte dostatek koníčků a úspěchů.

Nebavte se o problémech logicky, nehádejte se, neosočujte, citově nevydírejte. Raději ji obejměte, pohlaďte, vemte za ruku na sluníčko a čerstvý vzduch. Nebo ji dejte čas a věnujte se vlastním věcem. Nechte jí pak samotnou přijít za vámi, až dostane chuť.

Vztahy s ženami by vám měli dělat radost a dávat energii, nikoli ji brát.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

4 komentáře
Antihrdina napsal 31.7.2017

Jeden můj kámoš (je mu 19 nebo 20) se dostal do takové beta parodie vztahu s jednou holkou (15 nebo 16) a ta si z něj udělala tak zkurvenýho podpantofláka že to svět neviděl, platí za ni, fackuje ho, pomalu bez ní nejde ani srát – no self-respect. Sám ani moc nechápu jak něco takovýho vznikne ze strany té holky (tohle je celkem vychcaná oportunistka, není ale nijak hot). Vidím jak ho to vysává a jeho argument je „Konečně někoho mám.“ Zkusil jsem mu opatrně dávat rady (a pak fully vigilante style zasáhnout ale to backfirnulo), ale je přesvědčenej že žije přesně tu beta-pohádku se svojí princeznou. Kromě mě není kolem něj vůbec nikdo, kdo by doopravdy chápal co se děje, všichni tu věří na beta-pohádku. Děsně mě sere jak moc mu teď nemůžu helpnout.

Tipuju že další školní rok to už tu holku přestane bavit a on půjde k vodě, z toho bude samozřejmě hrozně v píči, jediná jeho efektivní záchranná ruka budu já. Tak si ji snad vezme.

Odpovědět
Princ napsal 1.8.2017

To je bláznivé… Kdybych neměl zbytky matných vzpomínek na svou beta existenci, ani bych tomu nevěřil :D

Odpovědět
    Antihrdina napsal 7.12.2017

    Yup, tak ho před pár dnama nechala, čas ho zkusit probudit do reality. Baví mě jak dokážu betám skoro přesně předpovědět, kdy se na ně ta jejich „vyvolená“ vysere.

    Btw je fascinující jak holka nechá betu/gammu třeba po několika letech a za pár dnů už si skoro nepamatuje jeho jméno, kdežto když zavadí o alfu/sigmu, tak za ním dolízá po zbytek života i kdyby s ním byla jen pár dnů.

    Odpovědět
Tomáš napsal 22.8.2017

Nevím proč, ale nějak mi to nezafungovalo, je pořád nasraná a sedí vedle mě a čte si co píšu.

Odpovědět
Odešlete odpověď